Baník padl, Spartě stačila jediná střela

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2023 (19:21)     Sekcia sport

Nic nebylo Baníku platné, že daleko lépe vstoupil do zápasu a držel fotbalisty Sparty pod tlakem na jejich polovině. Hostům k výhře 1:0 v utkání 15. ligového kola v Ostravě jediná střela mezi tyče, kterou ve 48. minutě vyslal hlavou po rohu Filip Panák. celý článek

Chyběla nám energie, ale hráči bránili jako blázni, těšilo Priskeho po výhře v Ostravě

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2023 (19:20)     Sekcia sport

Nikoliv tři nula na rohy a jinak šul nul, jak zpívá v písni Fotbal Jaromír Nohavica, ale rovnou na rohové kopy 10:0 a na přímé střely 4:0 vyhrál nad Spartou domácí Baník v prvním poločase. Co bylo ale zásadní, vše bez gólového efektu. Spartě stačila po změně stran jediná střela na branku, aby zvítězila 1:0.

Panák bral na Baník sedm lístků, pak rodinu potěšil vítězným gólem

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2023 (22:42)     Sekcia sport

Jediným gólovým střelcem ostře sledovaného utkání mezi Baníkem a Spartou se ve 49. minutě stal hostující stoper Filip Panák. Byla to za celé utkání jediná přímá střela hostů na ostravskou branku, i tak jim k hubenému vítězství 1:0 stačila.

Pardubice vládnou extralize! Jágr znovu bodoval, Kladno však padlo. Spartě stačila jediná trefa

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2022 (13:10)     Sekcia sport

Kompletní porci sedmi zápasů 29. kola měla na programu hokejová Tipsport extraliga. Roli favorita potvrdil Třinec, když porazil Karlovy Vary 4:2. Dařilo se i Pardubicím, které zvítězily v Plzni 2:0 a vrátily se do čela tabulky. Tři body za výhru 2:1 nad Českými Budějovicemi bere i Mladá Boleslav. Výhru 3:2 po nájezdech nad Libercem slaví Litvínov. Jediná branka stačila ke třem bodům Spartě, která uspěla v Olomouci. Pod novým koučem Patrikem Martincem uspělo i Brno, které srazilo po prodloužení Kladno 3:2. V posledním úterním utkání porazil Hradec Králové Vítkovice 4:3 po prodloužení.

Tučňáci nestačili na Floridu, Winnipegu stačila jediná branka

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2024 (06:28)     Sekcia sport

V nočních zápasech hokejové NHL prohrál Pittsburgh s Floridou 2:5, Winnipegu stačila jediná branka k výhře nad San Jose a Arizona nestačila na Minnesotu a padla 1:3.

HOKEJ ONLINE: Jágr znovu bodoval, Kladno však padlo. Spartě stačila jediná trefa. Třinec i Pardubice slaví

Kompletní porci sedmi zápasů 29. kola měla na programu hokejová Tipsport extraliga. Roli favorita potvrdil Třinec, když porazil Karlovy Vary 4:2. Dařilo se i Pardubicím, které zvítězily v Plzni 2:0, tři body za výhru 2:1 nad Českými Budějovicemi bere i Mladá Boleslav. Výhru 3:2 po nájezdech nad Libercem slaví Litvínov. Jediná branka stačila k třem bodům Spartě, která uspěla v Olomouci. Pod novým koučem Patrikem Martincem uspělo i Brno, které srazilo po prodloužení Kladno 3:2. Posledním dnešním zápasem je duel mezi Hradcem Králové a Vítkovicemi, utkání sledujte online na Sport.cz.

Outsider se na MS dočkal senzační výhry, stačila mu jediná střela

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (08:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Kostariky se po debaklu od Španělska zvedli a vyhráli v úvodním nedělním utkání na MS v Kataru nad Japonskem 1:0. Pořádně tak zdramatizovali situaci ve skupině E. Vítězný gól Fullera z 81. minuty dostal Kostariku na tři body, stejně je na tom nyní i Japonsko. Druhý duel skupiny E mezi Německem a Španělskem se hraje v neděli večer.

SESTŘIH: Outsider se na MS dočkal senzační výhry, stačila mu jediná střela

Aspoň něco funguje. Sparta plodí talenty a nebojí se je ukázat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.06.2020 (12:00)     Sekcia sport

Udělal to jako mazák. Překvapivě, rychle, suverénně. Adam Karabec převzal balon, párkrát si ho přiťuknul dopředu a jedovatě vypálil levým nártem. Střela ještě lehce lízla nohu karvinského stopera, pak už nezadržitelně letěla do sítě. Stačila minuta na hřišti. Jediná minuta, aby Karabce oslavovala celá fotbalová Sparta.

Fotbalová pohádka Pardubic pokračuje, oslabené Slovácko zdolaly brankou v poslední minutě

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     02.10.2020 (21:14)     Sekcia sport

V předehrávaném utkání 6. kola první fotbalové ligy prohrálo Slovácko s Pardubicemi 0:1, jedinou branku zápasu vstřelil ve čtvrté minutě nastavení Michal Surzyn. Slovácko hrálo od 67. minuty bez vyloučeného Jana Kalabišky a doma nevyhrálo popáté za sebou. Naopak nováček dal venku první gól v sezoně a ten mu vynesl první vítězství na soupeřově hřišti. Stačila mu k tomu jediná střela na branku.

Fanoušci Sparty jsou srdcaři. Pokud se hráči nevypořádají s tlakem, nemají tam co dělat

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2022 (16:48)     Sekcia sport

Sparta prodloužila svou nelichotivou remízovou sérii už na pět zápasů. Tentokrát Pražané hráli na svém hřišti 1:1 s Baníkem, kterému k bodovému zisku stačila jediná střela na bránu v podání Jiřího Klímy. V Přímáku na Sport.cz proto přišla otázka i na letenské příznivce, jak dlouho ještě budou mít trpělivost chodit ve vysokých počtech na domácí utkání. „Fanoušci Sparty jsou srdcaři,“ vysekává poklonu Jiří Novotný.

Vyberte si: Parádní Hložkova akce, nebo hloupý gól v síti Votroků?

Markovič poprvé v lize za Baník. A hned na Spartě. Bylo to i trochu osobní, řekl

Sporné momenty na Spartě. Pohyb proti míči, střela na bránu, tvrdil sudí Orel

Tlak na nás byl nejen od hráčů Sparty, cítil Smetana. Baník potvrdil, že venku na silné týmy neumí

Tvrdší střela než nejtvrdší střela? Penaltový kop Chloe Kellyové byl tvrdší, než nejtvrdší gól Premier League. Podívejte se video pumelice z nohy anglické fotbalistky

Bezzubá Sparta: jediná střela, jediný roh. S Partizanem doma zaslouženě prohrála

Třinec poprvé v sezoně nebodoval, Olomouci stačila k výhře jediná trefa

Jediná střela na branku, a gól. Pardubice ukradly na Slovácku v nastavení tři body

Vrbův Baník loupil na Letné, stačila mu jedna střela. Dynamo doma propadlo, klopýtl i Liberec

Lischka hotovo, hlásí Ostrava. Jsem nadšený, Spartě děkuju za šanci, řekl

Dynamu stačila jediná trefa, Perníkáři zvyšují náskok na čele

Kostarika se dočkala senzační výhry, stačila jí jedna střela

Baník čtyřikrát v řadě venku vyhrál, zabere i na Spartě? Sport.cz nabídne další audiokomentář z ligy

Zápas NBA rozhodla neuvěřitelné střela z více než 18 metrů, radoval se i Satoranský

Sparta dostala za chování fanoušků pokutu 300 tisíc korun, Baník 150 tisíc

FOTBAL ONLINE: Plzeň otočila ve Zlíně. Baník se může přiblížit Spartě

Fortelný nachystal tři góly, Baník doma vybouchl a po devíti kolech padl

Jak na Olatunjiho? Spartě chceme zavařit, říká liberecký Červ

FOTBAL ONLINE: Favorité v MOL Cupu končí, vyhořely Plzeň i Baník. Sparta vládne v Teplicích

Baník v srdci nemám, přiznává Řepka

FOTBAL ONLINE: Plzeň vyrovnala ve Zlíně! Baník se může přiblížit Spartě

FOTBAL ONLINE: Plzeň otáčí ve Zlíně! Baník se může přiblížit Spartě

FOTBAL ONLINE: Baník znovu hostí Slavii! Příbram i Teplice vedou, ve Zlíně padl druhý gól

FOTBAL ONLINE: Plzeň se sápe po první příčce, Baník se může přiblížit Spartě

FOTBAL ONLINE: Baník prohrává se Celtikem! Kuchtova branka Spartě na výhru nestačila

Baník měl proti Spartě dohrávat v deseti, Bohemce sudí upřeli penaltu

Boleslav se v extralize dál trápí, Rytířům stačila k výhře jediná trefa

Slavia nepřipustila komplikace! Mistr lize kraluje, Baník mizérii proti Plzni nezlomil

Připadám si jako ve snu, rozplývá se hrdina Kulich. Životní gól si ani nepamatuje

Baník proti Spartě, zvonivé osmifinále

Jedna střela na branku stačila. Žižkov v druhé lize vyhrál ve Vlašimi

Benfica neudělala nic, kromě jednoho přímáku! Kapitán Ajaxu těžce nese vyřazení z Ligy mistrů