Mladí fotbalisté Polska a Izraele uctili oběti Hamásu minutou ticha po výkopu

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2023 (13:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Polska a Izraele nehráli úvodní minutu pátečního zápasu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy hráčů do 21 let, aby uctili oběti útoku radikálního hnutí Hamás ze 7. října. UEFA podle médií neumožnila tradiční minutu ticha před začátkem utkání, takže se zástupci týmů v Lodži dohodli netypicky na minutě ticha po výkopu. celý článek

Mladí fotbalisté minutu nehráli. UEFA odmítla tradiční uctění obětí Hamásu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.11.2023 (13:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Polska a Izraele nehráli úvodní minutu pátečního zápasu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy hráčů do 21 let, aby uctili oběti útoku radikálního hnutí Hamás ze 7. října. UEFA podle médií neumožnila tradiční minutu ticha před začátkem utkání, takže se zástupci týmů v Lodži dohodli netypicky na minutě ticha po výkopu.

Barcelonský trénink začal minutou ticha za Maradonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (16:38)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony uctili minutou ticha na začátku dnešního tréninku památku Diega Maradony, který ve středu zemřel ve věku 60 let na infarkt. Pro slavného Argentince byl právě katalánský velkoklub prvním angažmá v Evropě, hrál za něj v letech 1982 až 1984.

ONLINE: V Německu před zápasy uctili zesnulého Müllera, Lipsko prohrálo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2021 (18:14)     Sekcia sport

Minutou ticha uctili památku Gerda Müllera, německé fotbalové legendy, která odešla v neděli večer. Program úvodního bundesligového kola v neděli zastínila smutná zpráva, přesto se hrálo a Lipsko, jeden z favoritů soutěže, nečekaně prohrálo v Mohuči.

Bundesliga uctí památku zesnulého Beckenbauera minutou ticha před zápasy

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.01.2024 (17:19)     Sekcia sport

Minutou ticha před víkendovými zápasy 17. kola uctí fotbalová bundesliga památku zesnulého Franze Beckenbauera. Německý svaz také doporučil týmům, aby nastoupily s černými páskami. Informovala o tom agentura SID.

Mír pro všechny. Ukrajinští paralympionici uctili padlé krajany

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2022 (13:36)     Sekcia sport

Ukrajinští reprezentanti na paralympijských hrách v Pekingu uctili památku krajanů padlých při ruské invazi. V olympijské vesnici se shromáždili k minutě ticha.

FIFA vyzvala fotbalové soutěže na celém světě, aby uctily Pelého památku

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.12.2022 (10:50)     Sekcia sport

Mezinárodní federace FIFA vyzvala organizátory fotbalových soutěží na celém světě, aby před zápasy uctili minutou ticha zesnulou legendu Pelého. FIFA to v pátek napsala všem svým členským federacím v dopise, který má k dispozici agentura DPA.

Ukrajinci na paralympiádě uctili památku krajanů padlých při ruské invazi

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2022 (12:38)     Sekcia sport

Ukrajinští reprezentanti dnes na paralympijských hrách v Pekingu uctili památku krajanů padlých při ruské invazi. V olympijské vesnici se shromáždili k minutě ticha.

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.03.2021 (14:19)     Sekcia sport

Nevídaný gól zaznamenali fotbalisté Varzimu v sobotním zápase druhé portugalské ligy proti Mafře. Brankář Ricardo Nunes skóroval rovnou z výkopu.

Fotbalisté Frankfurtu porazili v přímém souboji o poháry Augsburg

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2024 (22:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Frankfurtu porazili v předehrávce 30. kola německé ligy 3:1 Augsburg a pojistili si šesté místo v tabulce znamenající účast v pohárové Evropě. Hráči Eintrachtu vítězstvím uctili památku klubové legendy Bernda Hölzenbeina, jenž zemřel v pondělí. Před zápasem se na počest mistra světa z roku 1974 držela minuta ticha.

Krásné gesto. Čeští a ruští hokejisté uctili památku zesnulého trenéra Říhy

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (12:59)     Sekcia sport

Jako vždycky se před startem zápasu postavili na modrou čáru, sundali si helmy, ještě před státními hymnami ale došlo na minutu ticha. Hokejisté české i ruské reprezentace tak před vzájemným soubojem na turnaji Karjala ve finských Helsinkách uctili památku trenéra Miloše Říhy, který zemřel 1. září ve věku jednašedesáti let.

Minuty ticha, černé pásky i jmenovky na zádech. Fotbal myslí na Čišovského

Turecká liga uctí oběti bombardování, dva izraelští hráči na protest nenastoupí

Fotbalisté Izraele remizovali v Budapešti v kvalifikaci Eura se Švýcarskem

Pokleklo jich jen pár, diví se v Anglii. Fotbalisté Marseille raději uctili oběti teroristického útoku

Oběť barbarství. Fotbalová Brazílie truchlí nad smrtí mladé fanynky

Při bojích na Ukrajině zemřeli dva mladí fotbalisté a biatlonista

Fotbalisté Bohemians v přípravě nezaváhali

Se zvláštním povolením. Plzeňští cestují za pohárem do Izraele

Fotbalisté Polska podle médií budou hrát rovnou až finále play off o MS

Ztratil jsem přítele, smutní Pelé. Maradonu oplakává Ronaldo, Neymar i kapela Queen

Fotbalisté Polska po obratu porazili doma v Lize národů Wales

Pardubice uctily Lubinu minutou uznalého potlesku. Láďa měl v sobě vášeň pro hokej, řekl Pospíšil

I přes přísná opatření. Viktoriáni cestují do Izraele vstříc pohárům se zvláštním povolením

Fotbalisté Plzně vyhráli v Astaně po obratu 2:1 a v EKL podruhé zvítězili

Fotbalisté Slavie porazili Pardubice 3:0, Chytil rozhodl hattrickem za osm minut

Minuta ticha, trička, pokřiky proti Putinovi. České stadiony podpořily Ukrajinu

Sparta vyhrála i šestý ligový zápas sezony, ale jízda to nebyla. Jablonec ji pozlobil