Sinner rozpálil publikum v Turíně. Přes Medveděva postoupil do finále Turnaje mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.11.2023 (17:21)     Sekcia sport

Domácí prostředí a báječná forma. Tyto atributy posunuly italského tenistu Jannika Sinnera poprvé v kariéře do finále Turnaje mistrů. V Turíně zdolal před bouřlivými fanoušky ruského soupeře Daniila Medveděva 6:3, 6:7, 6:1. O titul se utká s lepším z večerního semifinále, v němž nastoupí světová jednička Novak Djokovič a dvojka Carlos Alcaraz. celý článek

Italský tenista Sinner postoupil do finále Turnaje mistrů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.11.2023 (17:27)     Sekcia sport

Turín (Itálie) - Italský tenista Jannik Sinner postoupil poprvé v kariéře do finále Turnaje mistrů. V úvodním semifinále zdolal před bouřlivým domácím publikem v Turíně Daniila Medveděva 6:3, 6:7,...

Sinner vstoupil do domácího Turnaje mistrů výhrou nad Tsitsipasem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2023 (16:47)     Sekcia sport

Italský tenista Jannik Sinner vstoupil do Turnaje mistrů doma v Turíně vítězstvím. Stefanose Tsitsipase z Řecka na úvod Zelené skupiny porazil dvakrát 6:4.

Zverev slaví druhý triumf na Turnaji mistrů, ve finále zdolal Medveděva

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.11.2021 (18:33)     Sekcia sport

Alexander Zverev dokázal, že když má chuť je tenisovou extratřídou. Ve finále Turnaje mistrů v Turíně porazil Daniila Medveděva 6:4, 6:4. Utkání měl pod kontrolou a obhájci titulu nedopřál jediný brejkbol.

Ital Sinner vstoupil do Turnaje mistrů výhrou nad Tsitsipasem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.11.2023 (16:23)     Sekcia sport

Turín - Italský tenista Jannik Sinner vstoupil do Turnaje mistrů v Turíně vítězstvím. Šampiona z roku 2019 Stefanose Tsitsipase z Řecka na úvod Zelené skupiny porazil dvakrát 6:4....

Djokovič na Turnaji mistrů udržel naději výhrou nad Hurkaczem, postoupil Sinner

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2023 (17:27)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve svém třetím utkání na Turnaji mistrů v Turíně 7:6, 4:6, 6:1 polského náhradníka Huberta Hurkacze a udržel si naději na semifinále. Jistotu postupu ze skupiny získal už před večerním utkáním s Dánem Holgerem Runem domácí Jannik Sinner, jenž se stal prvním italským semifinalistou v 54 let dlouhé historii turnaje.

Alcaraz je po výhře nad Medveděvem v semifinále tenisového Turnaje mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.11.2023 (16:21)     Sekcia sport

Španělský tenista Carlos Alcaraz porazil v třetím utkání na Turnaji mistrů v Turíně 6:4, 6:4 Rusa Daniila Medveděva a postoupil do semifinále.

ONLINE: Sinner vs. Djokovič, hraje se finále tenisového Turnaje mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2023 (17:51)     Sekcia sport

Novak Djokovič - světová jednička a ostřílený matador, který ve finále Turnaje mistrů může získat rekordní sedmý titul. Proti němu Jannik Sinner - nastupující hvězda s výbornou formou a bouřlivým publikem na své straně. Atraktivní souboj můžete sledovat v podrobné reportáži.

Berrettini kvůli zranění z Turnaje mistrů nebude hrát finále Davis Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.11.2021 (14:54)     Sekcia sport

Wimbledonský finalista Matteo Berrettini nebude kvůli zranění z Turnaje mistrů reprezentovat Itálii na finále Davis Cupu. Pětadvacetiletý tenista musel vzdát svůj úvodní zápas v Turíně proti Alexanderu Zverevovi z Německa kvůli poraněným břišním svalům a na zbytek turnaje ho nahradil krajan Jannik Sinner.

Sinner povolil Medveděvovi jen tři gamy a je v Miami opět ve finále. Dimitrov si poradil se Zverevem

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.03.2024 (22:11)     Sekcia sport

Italský tenista Jannik Sinner deklasoval v semifinále turnaje Masters v Miami obhájce titulu Rusa Daniila Medveděva 6:1, 6:2. Reprízu loňského finále vyhrál za 71 minut. Italovým soupeřem ve finále turnaje Masters v Miami bude Bulhar Grigor Dimitrov, který porazil Němce Alexandera Zvereva 6:4, 6:7, 6:4. Bývalý třetí hráč světa se díky tomu vrátí do první desítky žebříčku ATP, kde byl naposledy v listopadu 2018.

Djokovič na Turnaji mistrů udržel naději výhrou nad Hurkaczem, dál jde Sinner

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.11.2023 (17:20)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič porazil ve svém třetím utkání na Turnaji mistrů v Turíně 7:6, 4:6, 6:1 polského náhradníka Huberta Hurkacze a udržel si naději na semifinále. Jistotu postupu ze skupiny získal už před večerním utkáním s Dánem Holgerem Runem domácí Jannik Sinner, jenž se stal prvním italským semifinalistou v 54 let dlouhé historii turnaje.