Karviná - Olomouc 0:2, zápas přerušilo husté sněžení, rozhodl dvougólový Juliš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2023 (17:14)     Sekcia sport

Ani delší poločasová přestávka nezastavila olomoucké fotbalisty, kteří ve Fortuna lize zvítězili poprvé od začátku října. V šestnáctém kole porazili díky dvěma Julišovým gólům 2:0 Karvinou a vystřelili v tabulce na průběžné třetí místo. celý článek

Olomouc vyloupila Karvinou, hlavním hrdinou dvougólový Juliš

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2023 (17:48)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouci porazili v rámci 16. kola Fortuna ligy Karvinou 2:0. Vítězství hostům zařídil dvougólový střelec Lukáš Juliš,

Zápas Karviné s Olomoucí přerušilo silné sněžení, přestávka trvala 35 minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2023 (16:43)     Sekcia sport

Zápas 16. kola první fotbalové ligy mezi Karvinou a Olomoucí po prvním poločase přerušilo silné sněžení. Přestávka se nezvykle protáhla a druhé dějství začalo za stavu 0:1 po brance Lukáše Juliše až zhruba po 35 minutách.

Olomouc - Karviná 3:1, dva góly dal Juliš, hosty čeká baráž, či sestup

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.06.2020 (16:43)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté nesplnili potřebný úkol v utkání třetího kola nadstavbové skupiny o záchranu, v Olomouci prohráli 1:3 a už nemůžou předstihnout Zlín na poslední nesestupové pozici. Čeká je tak baráž, či přímý pád do druhé ligy. V domácím dresu se dvěma zásahy blýskl útočník Juliš.

Lob ze třiceti metrů. Čtvrtý zápas, čtvrtý gól. Juliš v Olomouci pálí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.07.2023 (21:41)     Sekcia sport

Jako šelma číhající na kořist vystihl chybnou rozehrávku trenčínského stopera Pirese a z třiceti metrů pohotově přehodil gólmana. Lukáš Juliš, čtvrtý přípravný zápas za fotbalovou Olomouc, čtvrtý gól. Odpoledne si parádním lobem připsal ve Slatinicích rozdílovou trefu při výhře 2:1 nad slovenským Trenčínem.

Olomouc otočila zápas s Českými Budějovicemi. Rozhodl Bambula

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (19:23)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce otočili zápas 45. kola extraligy proti Českých Budějovicím, vyhráli 3:2 a uspěli po předešlých třech prohrách. Motor vedl na Hané 2:0, ale nakonec si připsal třetí prohru za sebou a i nadále je třináctý. Olomouc je sedmá. Zápas rozhodl v 55. minutě v přesilové hře Jan Bambula.

Olomouc - Karviná 3:1, dohrávalo se až po lijáku, první gól dal Juliš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2023 (17:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce mají po úvodní porážce na Spartě první vítězství sezoně. Ve druhém kole doma porazili nováčka z Karviné 3:1, po trefě navrátilce Juliše se trefili Zmrzlý a Navrátil, za hosty skóroval Papalelé

Olomouc otočila zápas s Kladnem, v prodloužení rozhodl Bambula

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.12.2023 (20:16)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Olomouce otočili zápas proti Kladnu, vyhráli 3:2 v prodloužení a uspěli počtvrté za sebou. Utkání 27. kola extraligy rozhodl v čase 60:24 útočník Jan Bambula, který tak navázal...

Skoro už jsem nevěřil, že ještě někdy můžu dát gól, oddychl si Juliš

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2024 (21:46)     Sekcia sport

Naposledy se Lukáš Juliš v lize ze vstřeleného gólu radoval v listopadu v Karviné a byla z toho nadlouho poslední výhra Olomouce. V dalších sedmi utkáních Sigma posbírala jen tři body za tři remízy a z vítězství se radovala znovu poté, co se trefil její nejlepší střelec. Na hřišti Baníku Juliš skóroval dvakrát a Olomouc oslavila první vítězství pod trenérem Jiřím Saňákem.

Jablonec nezastavilo ani husté sněžení, z výhry se radovala i Plzeň

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.01.2021 (19:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce udolali v 16. kole první ligy Příbram po obratu 2:1. Všechny branky v duelu, který provázelo husté sněžení, padly až po přestávce. Hosty poslal ve 49. minutě do vedení Martin Nový, ale hned za tři minuty srovnal Miloš Kratochvíl, jenž pak v 64. minutě dokonal z penalty obrat. Severočeši vyhráli poosmé z posledních devíti kol a upevnili si druhé místo v tabulce. Příbram venku v této ligové sezoně získala jen dva body a zůstává předposlední.

Juliš: V hlavě mám jen derby, už ho potřebujeme vyhrát. Bude to bojovný zápas

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.12.2020 (21:18)     Sekcia sport

Útočník Lukáš Juliš ze Sparty rychle hodil za hlavu čtvrteční porážku v Lille a myslí jen na nedělní zápas s pražským rivalem Slavií. Nejlepší střelec české ligy je přesvědčený, že domácím se podaří vstřelit první gól a ukončit čtyřletou sérii bez vítězství v derby.

Jablonec - Karviná 1:0, krátce po půli rozhodl Sýkora, vítězové jsou třetí

Juliš podpořil kanonádu na Strahově hattrickem

FOTBAL ONLINE: Slavia snížila! Plzeň je v čele tabulky. V Olomouci přerušilo zápas krupobití

FOTBAL ONLINE: Slavia prohrává! Plzeň je v čele tabulky. V Olomouci přerušilo zápas krupobití

FOTBAL ONLINE: Plzeň vyhrála. Jak zareaguje Slavia? V Olomouci přerušilo zápas krupobití!

Můžu hrát ještě líp, říká hradecký Juliš. Vlastní gól soupeře považoval za svůj

Náhrada za Chytila. Útočník Juliš bude po návratu do Česka hrát za Olomouc

FOTBAL ONLINE: Slavia znovu prohrává! Plzeň je v čele tabulky. V Olomouci přerušilo zápas krupobití

Olomouc zvítězila pošesté z posledních sedmi kol

Odrodilec Juliš podpořil kanonádu na Strahově hattrickem, Kozák má tržnou ránu na hlavě

Sjezd SP mužů v Beaver Creeku se v pátek kvůli větru a sněžení nepojede

Arsenal po velkém dramatu porazil Manchester United. Hrdinou je dvougólový Nketiah

Připravte hrabla, hřiště zasypal sníh. Ani topení nestačí, brání se v Karviné

Sparťanský plán pro prvních šest kol. Osmnáct bodů, říká střelec Juliš

FOTBAL ONLINE: Olomouc prohrává s Baníkem, Jablonec vede v Teplicích. Opava i Karviná připisují bod

FOTBAL ONLINE: Olomouc prohrává s Baníkem, Jablonec ztratil vedení. Opava i Karviná připisují bod

Olomouc vyhrála v prodloužení a nad Vary vede 2:1 na zápasy