Horák se zasloužil dvěma góly o velký sparťanský obrat. Chválil parťáka v brance

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.01.2024 (07:34)     Sekcia sport

O premiérovém triumfu nad Kometou v tomto extraligovém ročníku rozhodli už v úvodní třetině, v níž dokázali odpovědět na vedoucí gól domácích Brňanů třemi trefami v rozpětí pouhých dvou minut a 21 vteřin. Hokejisté Sparty nakonec zvítězili v emotivním duelu 3:2 a uhájili před Pardubicemi vedoucí příčku v tabulce nejvyšší soutěže. celý článek

Horák řídil sparťanský válec, Zlín si odvezl předvánoční výprask

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2020 (21:14)     Sekcia sport

Sparťanský hokejový válec dokázal snadno přejet unavený a chybující tým Zlína. Šestá extraligová výhra pražského celku v řadě měla podobu rekordního výsledku této sezony 10:0. Dvěma góly a třemi asistencemi se na tom podílel centr elitního útoku Roman Horák.

Pastrňák je zpět. Velký obrat Bruins řídil dvěma góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.02.2021 (06:06)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák vstřelil první dva góly po návratu do sestavy Bostonu a nastartoval obrat ve Washingtonu z 0:3 na 5:3.

Tři české góly zařídily vítězný obrat Bostonu. Krejčí se trefil dvakrát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2022 (22:29)     Sekcia sport

Čeští hokejisté zařídili v NHL výhru Bostonu 3:2 v prodloužení nad Carolinou. Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák, jenž se rovněž přihrávkou podílel na první brance Bruins. Pavel Zacha si v dresu vítězů připsal dvě asistence. Pastrňák byl vyhlášen první hvězdou zápasu, Krejčí získal ocenění jako druhá hvězda.

Tohle derby vyhrál tým, řekl sparťanský hrdina po velkém obratu v Edenu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2024 (21:32)     Sekcia sport

Byli na dně, na arcirivala ztráceli už dva góly. Ovšem pak přišel velký obrat a fotbalisté Sparty na konci bezmála tříhodinového derby se Slavií slavili postup do semifinále MOL Cupu. „Za zlepšení ve druhé půli jsme si zasloužili vyhrát,“ řekl před kamerou České televize sparťanský útočník Victor Olatunji. Právě jeho dvě trefy v Edenu pomohly k vítězství Letenských 3:2.

Křivdu cítil už v pondělí. Teď Gulašův zkrat nastartoval velký obrat Sparty

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (23:18)     Sekcia sport

Je kapitánem, hlavním motorem českobudějovického Motoru i obávaným ostrostřelcem. Jenže ač dal ve čtvrtek Milan Gulaš první gól, který byl ještě pět minut před koncem třetí třetiny i vítězným, tak právě velezkušený borec svůj tým potopil. Čtyři a půl minuty před závěrečnou sirénou nesmyslně trefil sparťana Tomáška do hlavy, vyfasoval pětiminutový trest s odchodem do kabin, přičemž hosté v následné přesilovce dvěma góly srovnali. A v prodloužení pak sparťanský obrat dokončil svou druhou trefou Chlapík. Po výhře 3:2 jsou teď Pražané jediný vyhraný duel od postupu do extraligového finále.

Velký obrat! A v klíčové roli Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2021 (06:08)     Sekcia sport

Vydařené představení Davida Pastrňáka! Český útočník v pokračování NHL nastartoval dvěma góly obrat Bostonu na ledě Washingtonu z 0:3 na 5:3. Pro držitele Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce minulé sezony to byly první přesné zásahy po návratu do sestavy Bruins po zářijové operaci kyčle. Pastrňák nastoupil teprve podruhé v sezoně, v prvním duelu před dvěma dny rovněž proti Capitals si připsal asistenci, jeho tým ovšem podlehl 3:4 po prodloužení.

Slepené góly a velký obrat. Dostálkovu premiéru dovedla do vítězného konce improvizace

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2020 (18:17)     Sekcia sport

Šestačtyřicetiletému Richardu Dostálkovi premiérový ligový duel v roli hlavního kouče na lavičce brněnských fotbalistů vyšel. Zbrojovka sice inkasovala v moravské bitvě se Slováckem v 76. minutě jako první, ale ještě stihla díky dvěma slepeným trefám velký obrat. Střídající Vaněk nejprve proměnil penaltu za Kadlecovu ruku a poté chytře rozehrál v přesilovce přímý kop na zcela volného Fouska, který křížnou ranou rozhodl.

Pošťuchování a kecy nás nesmějí rozhodit, velí sparťan Horák. Za skalp Motoru slíbil odměnu

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2022 (14:58)     Sekcia sport

Bude hrát semifinále extraligového play off proti svému rodnému městu a klubu, kde hokejově vyrostl. Sparťanský útočník Roman Horák připouští, že v neděli začínající série s Motorem pro něj bude hodně specifická. "Samozřejmě, že je to pro mě extra motivace vyřadit právě Motor," směje se Horák.

Velký obrat! A v klíčové roli Pastrňák. Prosadil se také Palát

Neapol otočila duel s Udine, obrat zařídil dvěma góly Osimhen

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2022 (17:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Neapole otočili domácí utkání 30. kola italské ligy proti Udine a po výhře 2:1 se dostali o skóre do čela neúplné tabulky. Obrat zařídil dvěma góly po změně stran útočník Victor Osimhen. Dosud vedoucí AC Milán se může na první místo vrátit v případě bodového zisku ve večerním duelu v Cagliari.

Kvaky si dobře postavil tyče, chválí Zachar po výhře v Brně parťáka v liberecké brance

Plzeň v penaltách dokonala velký obrat

Velký obrat! A v hlavní roli Pastrňák

Abdul přispěl k výhře Litvínova nad Kometou dvěma trefami. Pochválil parťáka v brance

Sekáč se podílel dvěma góly a přihrávkou na výhře Omsku nad Kunlunem

Takhle se dávají góly, pánové. Lekce z efektivity, shodli se sparťané po debaklu

NHL: Pastrňák dvěma góly nastartoval Boston, prosadil se také Palát

Nečekaný hrdina řádil v nastavení a zařídil obrat United. Za klub by položil život, chválí trenér

Č. Budějovice - Slovácko 3:2, červená karta, pak mocný obrat Dynama

Gól Machovského? Už jich má víc než já, smál se Horák po debutu za Spartu

Debakl! Sparta deklasovala Mladou Boleslav

Hrdinou Manchesteru United je Scott McTominay. Dvěma góly v nastavení otočil zápas s Brentfordem

Góly z blbosti, šok. Pak jsme ale ukázali, jak velký jsme tým, těšilo Hložka

Z 0:2 na 3:2! Ukázali jsme koule, chválil trenér Veselý po první domácí výhře Bohemians. Udrží Květa?

Fantastický obrat Sharks ocenil kouč Boughner. Hertl nám pomohl i mimo led, chválil

Když Višinský vyšívá. Poprvé hrál za A-tým a podílel se na sedmi gólech

Slovácko - Baník Ostrava 2:1, domácí rozhodli už v úvodu dvěma góly

Zlínský úder Baník neskolil, dvěma góly zazářil Zajíc

Haaland zařídil dvěma góly obrat Dortmundu, Porto šokovalo výhrou nad Juventusem