Cesta do A1 pod kontrolou. Pardubicím se po třetí výhře v řadě ulevilo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2024 (11:42)     Sekcia sport

Zdá se, že basketbalisté Pardubic před klíčovou fází sezony pomalu nacházejí kýženou herní pohodu. V sobotu na domácí palubovce uspěli proti Slavii, kterou porazili 84:75, získali tím třetí ligovou výhru v řadě. „Nacházíme se v závěrečné fázi základní části, kde se láme chleba. Třetí výhra v řadě je tak pro nás velmi důležitá,“ pochvaloval si kouč Pardubic Vanja Miljkovič. celý článek

Sevilla se po šesté výhře v řadě posunula na třetí místo v lize

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2021 (23:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Sevilly zvítězili ve španělské lize na hřišti Pamplony 2:0 a po šesté výhře v řadě se posunuli na třetí místo. V tabulce přeskočili Barcelonu, která v neděli zaváhala a uhrála jen remízu s Cádizem (1:1).

Bohemians vychytal výhru. Vím, že tam byly i hrubky, řekl hrdina Reichl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.07.2023 (19:08)     Sekcia sport

Domácím Pardubicím zlikvidoval hromadu šancí včetně těch vyložených, přesto byl k sobě fotbalový brankář Michal Reichl z Bohemians po výhře na východě Čech 1:0 nečekaně kritický. „Dali jsme rychlý gól po standardní situaci a do nějaké 20. minuty jsme utkání měli pod kontrolou. Pak jsme však lehkými ztrátami Pardubicím nabídli nějaké šance. Začalo to už ode mě - zbytečně jsem pustil balon na roh a ony se dostaly do tlaku. Naštěstí jsme to přežili,“ řekl třicetiletý gólman se k ojedinělému méně vydařenému zákroku.

Ostrava - Boleslav 0:0, hosté útočí na třetí výhru v řadě, dodala by jim klid

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2021 (14:46)     Sekcia sport

Mladoboleslavští fotbalisté se mohou po třetí výhře v řadě vzdálit sestupovým příčkám už na deset bodů. Zvládnou utkání vloženého 28. kola na půdě Baníku Ostrava? Sledujte od 15 hodin podrobný online přenos.

Chomutovské Levhartice jsou po výhře v Hradci Králové v lize třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2023 (18:42)     Sekcia sport

Chomutovské basketbalistky zvítězily v dohrávce 6. kola na hřišti Hradce Králové 76:66 a po třetí výhře v řadě uhájily třetí místo. Domácí potřetí v sezoně prohrály, v tabulce jsou šesté a navíc znovu přišly o reprezentantku Kateřinu Zeithammerovou, která si v závěru prvního poločasu zvrtla kotník.

Lazio dominovalo na hřišti Fiorentiny a po čtvrté výhře v řadě je třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.10.2022 (23:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Lazia Řím zvítězili v dohrávce 9. kola italské ligy 4:0 na hřišti Fiorentiny a po čtvrté výhře za sebou jsou v tabulce třetí. Český reprezentant Antonín Barák přišel na trávník v 59. minutě a se spoluhráči musel skousnout třetí porážku ze čtyř ligových utkání. V tabulce Serie A je Fiorentina třináctá.

Holíkovi se po první výhře ulevilo. Díky fanouškům na stání byla kulisa mnohem lepší, libuje si

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2020 (13:38)     Sekcia sport

Ulevilo se mu. Brněnští hokejisté až v posledním šestém utkání základní skupiny letního poháru Generali Česká Cup slavili premiérovou výhru. Vedoucím gólem přispěl k domácímu vítězství 3:2 nad Hradcem Králové centr elitní formace Komety Petr Holík.

Manchester City v krizi? Třetí remíza v řadě přišla ve šlágru kola s Tottenhamem

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.12.2023 (18:37)     Sekcia sport

Zápas s úřadujícím šampionem nemohl pro Tottenham přijít v horší chvíli. 3 prohry v řadě, spousta zraněných opor a padající sebevědomí. Manchester City byl doma v roli obrovského favorita. Nikdo by po prvním poločase o výhře domácích nepochyboval. Jenomže ve druhém poločase šíleně polevili a místo jasné výhry je tu úplně zbytečná třetí remíza v řadě.

ELH: Kladno ukončilo sérii 17 proher, Sparta se přiblížila Pardubicím

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.02.2024 (21:07)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté posledního Kladna otočili zápas 45. kola extraligy v Brně a po výhře 3:2 v prodloužení ukončili sérii 17 porážek. Druhá Sparta uspěla na ledě Olomouce 4:2 a vedoucím Pardubicím se...

ELH: Sparta se přiblížila Pardubicím, Třinec porazil poslední Kladno

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.01.2024 (21:20)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Sparty porazili v předehrávaném utkání 48. extraligového kola Liberec 4:1. Pražané zdolali Bílé Tygry potřetí za sebou. a prvním Pardubicím se přiblížili na osm bodů. Třetí Třinec...

Udine řádí, vyhrálo šestý zápas v řadě a je třetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2022 (22:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Udine díky gólu z třetí nastavené minuty utkání ve Veroně prodloužili vítěznou sérii v italské lize už na šest zápasů. Po výhře 2:1 v dohrávce 8. kola je Udinese v tabulce třetí bod za lídry Neapolí a Bergamem.

Atlético Madrid porazilo Valencii 3:0 a upevnilo si třetí pozici

HOKEJ ONLINE: Neuvěřitelná přestřelka v Hradci graduje! Litvínov bez Růžičky válí, slaví i Pardubice

Devět sparťanských bodů během šesti dnů. Na Bohemce už to bylo na hraně, přiznává kapitán Dočkal

Neuvěřitelná bitva v Hradci, Kladno na kolenou! Litvínov bez Růžičky válí, slaví i Pardubice

Manchester City si připsal čtvrtou výhru v řadě

Rohlík měl nabito a vystřílel Pardubicím extraligovou výhru

Lazio dominovalo, po čtvrté výhře v řadě útočí na špičku. Barák debaklu nezabránil

Wolfsburg se výhrou nad Freiburgem posunul na třetí místo ligy

Sparta slaví pod Vrbou další výhru! Slovácko září a je třetí, Baník padl s nováčkem

Bílek litoval třetí remízy v řadě: Musíme se zase dát rychle dohromady

Báječný finiš vynesl Pardubicím všechny body

Sparta vyhrála potřetí v řadě a v tabulce poskočila

Plzeň vyhrála dramatické derby a už je třetí

Fotbalisté Stuttgartu zdolali Mohuč 3:1 a upevnili si třetí místo

Konečně výhra, ulevilo se Pytlíkovi. Není ale moc co slavit, ví autor rozdílové trefy Kladna

Fotbalisté Stuttgartu zdolali Mohuč a upevnili si třetí místo

Skvělý Kubalík pomohl k další výhře, Zacha bodoval v sedmém utkání v řadě

Hokejová Kometa doma znovu zhasla

Šilhavý po výhře: Nádherné pocity. Gól z půlky? Schick je geniální hráč

Šilhavý po výhře: Nádherné pocity. Gól z půlky? Páťa je geniální hráč

Deset gólů na Spartě! Pražané přestřelku zvládli a v tabulce si polepšili

Tottenham ztratil v závěru výhru nad Fulhamem, Manchester City si připsal čtvrtou vítězství v řadě

Uklidněte se, halekal fanoušek na střídačku Pardubic a Spartě se ulevilo. Kousal opět hrdinou

Verva šlape, srazila Motor a slaví třetí výhru v řadě!

Lovosičtí házenkáři se po výhře nad Brnem ujali vedení v extralize

Veselý přispěl osmi body k výhře Fenerbahce v Tel Avivu

Sparta udolala Karlovy Vary v prodloužení, rozhodl Řepík

Kladno jede, Jágr a spol. slaví třetí výhru v řadě!

Musil pomohl Pardubicím k výhře nad Libercem hattrickem

Ústečtí Lvi se vyhoupli na 11. pozici, hokejisté Kolína si připsali třetí výhru v řadě