Durant řídil nevídaný obrat. Embiidovy střelecké manévry míří do dějin

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2024 (08:50)     Sekcia sport

Philadelphia 76ers zvítězili v NBA nad obhájci titulu Denver Nuggets 126:121. Postaral se o to především pivot Joel Embiid, který 41 body potvrdil roli nejlepšího střelce prestižní basketbalové soutěže. Výhru Phoenix Suns 119:117 nad Sacramento Kings zařídil čtyřmi trestnými hody v závěru Kevin Durant. celý článek

Plzeň se v Kladně nakonec rozjela. Nevídaný obrat řídil Holešinský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2024 (09:58)     Sekcia sport

Jak „prošustrovat“ vyhraný zápas? Další zajímavou kapitolu na toto téma v neděli sepsali hokejisté Kladna. Šťastným protějškem se stala Plzeň, která ve 46. kole extraligy zapsala na ledě posledního týmu tabulky dva body za výhru 4:3 v prodloužení.

Otočku Plzně za titulem řídil loučící se Nejdl: Už šoupu nohama, ale spadl mi kámen ze srdce

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (21:03)     Sekcia sport

Krůček od obhajoby titulu byli házenkáři Karviné, ale vedení 2:0 na zápasy ve finálové sérii neudrželi. Plzeň předvedla nevídaný obrat a rozhodující utkání ovládla 30:25. Devíti góly zazářil Tomáš Nejdl. „Ani jsem svoje trefy nevnímal. Jen jsem sledoval, jak soupeře vaříme,“ usmívala se 25letá spojka.

Mertl řídil obrat proti Kometě. Furcha jsem asi překvapil, řekl o vítězné trefě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.12.2022 (21:35)     Sekcia sport

Šest zápasů vyšel bodově naprázdno, ale den před Silvestrem plzeňský hokejový útočník Tomáš Mertl řídil obrat proti brněnské Kometě. Škoda v duelu 33. kola extraligy otočila skóre z 0:2 na 5:2, šestatřicetiletý centr nejprve ve druhé třetině vyrovnal na 2:2 a ve 42. minutě střelou přes obránce Gulašiho zaznamenal vítěznou trefu.

Brooklyn opouští i třetí z hvězd, Durant bude hrát v NBA za Phoenix

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2023 (08:33)     Sekcia sport

Čtyřnásobný nejlepší střelec NBA a dvojnásobný šampion zámořské basketbalové ligy Kevin Durant odchází podle ESPN z Brooklynu do Phoenixu. Spolu s ním míří do Suns T.J. Warren. Nets za ně získali trio Mikal Bridges, Cameron Johnson, Jae Crowder a čtyři výběry v prvním kole draftu.

Z Brooklynu odchází i třetí z hvězd, Durant bude hrát v NBA za Phoenix

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2023 (09:10)     Sekcia sport

Brooklyn opouští i třetí z hvězd, Durant bude hrát v NBA za Phoenix. Westbrook se stěhuje do Utahu

Pastrňák je zpět. Velký obrat Bruins řídil dvěma góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.02.2021 (06:06)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák vstřelil první dva góly po návratu do sestavy Bostonu a nastartoval obrat ve Washingtonu z 0:3 na 5:3.

Embiid po zranění vystřílel v NBA Philadelphii výhru, Durant dal 45 bodů

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2022 (07:12)     Sekcia sport

Basketbalista Joel Embiid se po zranění nohy vrátil do sestavy basketbalistů Philadelphie a hned byl hlavní postavou pondělního utkání NBA při výhře 104:101 nad Atlantou. Dal posledních 11 bodů svého týmu a zařídil obrat. Celkem Embiid nastřílel 30 bodů. V dresu poražených Hawks zůstal jen na lavičce český rozehrávač Vít Krejčí. Nejlepším střelcem večera byl Kevin Durant, který 45 body nasměroval Brooklyn za výhrou 109:102 nad Orlandem.

Sexton řídil v NBA povstání Clevelandu proti svaté trojici z Brooklynu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2021 (07:35)     Sekcia sport

Basketbalisté Brooklynu v NBA poprvé představili pohromadě své superstars a Kevin Durant, po zranění vracející se Kyrie Irving i James Harden posbírali působivá čísla. Jenže Cleveland přidal ještě něco navíc. Odpor proti hvězdnému seskupení řídil bojovník Collin Sexton, který sehrál životní zápas, a Cavaliers nakonec urvali ve druhém prodloužení vítězství 147:135.

Nevídaný obrat Olomouce. Nehráli jsme dobře, ale pořád jsme věřili, tvrdil kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (21:44)     Sekcia sport

Neskutečný obrat se v nedělním 17. kole extraligy povedl hokejistům Olomouce na domácím ledě proti Spartě. Ještě v 56. minutě prohrávali 3:0, ale pak se nadechli k obrovskému náporu a během tří minut a tří sekund vyrovnali a vynutili si prodloužení. V tom pak ustáli přesilovku Pražanů a po nájezdech pak vybojovali dva body.

SESTAVA KOLA: Senzační obrat deseti statečných, viktoriáni se odvázali

Plzeňské znovuzrození. Obrat v Boleslavi dokonal Zámorského hopík. Tohle nás nakopne, věří

Šampion NBA Durant mění dres

Nevídaný obrat na Julisce. Po dvou gólech v nastavení Viktoriáni bouřili v šatně

Durant se zranil při rozcvičce, Phoenix i tak v NBA jasně vyhrál

Znamenitý James. Vrátil se po zranění a režíroval úchvatný obrat Lakers

Takový obrat by se zapsal do dějin. Nymburk aby se dal v Itálii na modlení

Curry řídil velký obrat

Nevídaný obrat. Sparta vedla ve Varech o čtyři góly, z výhry se ale raduje Energie

Durant nezkrotil nervy, měl být vyloučen. Vedení NBA ho trestá zpětně

Durant se vrátil kanonádou a slaví výhru. Boston utrpěl debakl

Durant dostal od NBA pokutu za twitterové urážky adresované herci

Jágr řídil bleskový obrat Kladna, Sparta vyhrála ve Varech až v prodloužení

Plus 11 na Pastrňáka, plus 8 na Ovečkina. Obhajoba se vzdaluje, ke střelecké koruně míří Matthews