Robert Lewandowski dvěma góly sestřelil Celtu Vigo

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     17.02.2024 (20:46)     Sekcia sport

Robert Lewandowski je v tomto ročníku pod velkou palbou kritiky. Polský kanonýr má spoustu zápasů, kdy ani na hřišti není vidět, nebo pálí šance. Obojí už letos stálo Barcelonu pár výsledků. Dnes to však ten případ nebyl. Robert Lewandowski dvěma góly sestřelil Celtu Vigo. Opět to ale bylo jen tak tak. O výhře rozhodla opakovaná penalta v poslední minutě nastavení. celý článek

Fotbalisté Villarrealu porazili Celtu Vigo a upevnili si pátou příčku

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (16:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Villarrealu porazili v 32. kole španělské ligy Celtu Vigo 3:1, upevnili si páté místo v tabulce a stále je dělí pět bodů od účasti v příštím ročníku Ligy mistrů. Dvěma góly se na výhře podílel Nicolas Jackson. Valencie podlehla v přímém souboji o udržení domácímu Cádizu 1:2 a může se propadnout na sestupové pozice.

Oslavenec Lewandowski dvěma góly pomohl Barceloně k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (19:40)     Sekcia sport

Polský kanonýr Robert Lewandowski oslavil dnešní 34. narozeniny prvními dvěma góly ve španělské lize. Fotbalisté Barcelony i díky němu ve druhém kole vyhráli 4:1 v San Sebastianu.

Getafe přehrálo ve španělské lize Celtu Vigo, dvěma góly se blýsknul pětatřicetiletý veterán Jaime Mata

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2024 (16:20)     Sekcia sport

Fotbalisté Getafe vyhráli ve 24. kole španělské ligy nad Celtou Vigo po dramatickém průběhu 3:2. Dvěma góly k tomu přispěl pětatřicetiletý veterán Jaime Mata.

Lewandowski přispěl dvěma góly k obratu Bayernu proti Fürthu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.02.2022 (17:56)     Sekcia sport

Berlín - Fotbalisté Bayernu Mnichov otočili domácí duel 23. kola německé ligy s posledním Fürthem, k výhře 4:1 přispěl dvěma góly nejlepší bundesligový střelec Robert Lewandowski....

Lewandowski zařídil dvěma góly výhru Barcelony nad Villarrealem

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.10.2022 (23:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony si ve čtvrtečním utkání 10. kola španělské ligy poradili doma 3:0 s Villarrealem. Katalánci nasázeli všechny tři branky od 31. do 38. minuty, dvěma góly se blýskl nejlepší střelec soutěže Robert Lewandowski.

Lewandowski v nastavení spasil Barcelonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.10.2022 (16:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Cádizu překvapivě porazili ve 12. kole španělské ligy Atlético Madrid 3:2. Zápas rozhodl gólem v deváté minutě nastavení Rubén Sobrino. Alméria využila početní výhody a třemi brankami v druhém poločase zdolala Celtu Vigo 3:1. Sevilla stále čeká na první domácí výhru, v sobotu na svém hřišti podlehli Vallecanu 0:1. Barcelona zvítězila na hřišti Valencie 1:0, ve třetí minutě nastavení rozhodl Robert Lewandowski.

Lewandowski opět pálil a favorit zvítězil

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (17:45)     Sekcia sport

Fotbalisté Bayernu Mnichov otočili domácí duel německé ligy s posledním Fürthem, k výhře 4:1 přispěl dvěma góly Robert Lewandowski.

Lewandowski přispěl dvěma góly k obratu Bayernu proti Fürthu. Reus skóroval třikrát

Fotbalisté Bayernu Mnichov otočili domácí duel 23. kola německé ligy s posledním Fürthem, k výhře 4:1 přispěl dvěma góly nejlepší bundesligový střelec Robert Lewandowski. Lídr tabulky má nadále šestibodový náskok před druhým Dortmundem, který deklasoval na svém stadionu Mönchengladbach 6:0. Kapitán Marco Reus dal dva góly a na tři další přihrál.

Benzema rozhodl dvěma góly z pokutových kopů

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2022 (16:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid udolali ve 30. kole španělské ligy 2:1 Celtu Vigo a zvýšili náskok na druhou Sevillu na 12 bodů. Andaluský celek ale má nedělní zápas v Barceloně k dobru. Dvěma góly z pokutových kopů rozhodl kanonýr Karim Benzema, jenž v utkání kopal celkem tři penalty.

Girona porazila Celtu Vigo 1:0 a dál vede španělskou ligu o bod před Realem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.01.2024 (16:23)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalisté Girony porazili ve španělské lize Celtu Vigo 1:0 a i po 20. kole vedou tabulku s jednobodovým náskokem před Realem Madrid. O výsledku rozhodl už po 20 minutách hry Portu....

Kdo je lepší, Messi nebo Lewandowski? Ve čtvrtfinále se ukáže

Lewandowski přerušil šestizápasový střelecký půst a dvěma góly do sítě Alavésu

Barcelona doma porazila Villarreal. Dvakrát se prosadil Lewandowski

ONLINE: Atlético doma hraje s Getafe, Betis pak přivítá Celtu Vigo

Lewandowski dvěma góly pomohl k výhře Barcelony nad Valladolidem

Nezastavitelný Lewandowski. Polský útočník hattrickem sestřelil Frankfurt, Darida byl u porážky Herthy

Lewandowski řídil devastaci Chelsea, postup po Messiho brance slaví i Barcelona

Tři penalty pro Real. Benzema dal dvě branky ve Vigu a Real vyhrál

První dva góly od září. Lewandowski se naladil na Čechy, Barce vystřelil výhru

Lewandowski řádil. Bayern znovu porazil Dortmund a podeváté vyhrál německý Superpohár

Zmar. Barcelona v úvodu sezony nedokázala vstřelit ani branku

Lewandowski zazářil nejrychlejším hattrickem. A co takhle nová smlouva?

Barcelona po sedmé ligové výhře v řadě vede ligu o skóre před Realem Madrid

Lewandowski dvěma góly zařídil Barceloně výhru nad Villarrealem

Robert Lewandowski je cílem pro kluby ze Suadské Arábie. Hlavním zájemcem je Abha FC

Antoine Griezmann: 8 gólů od nesmrtelnosti

Lewandowski byl k nezastavení, Haaland neměl šanci a o vítězi Superpoháru je jasno

Vrána sestřelil Flyers dvěma góly, trefili se i Zohorna s Nečasem

Lewandowski režíroval výhru Bayernu, na Bavory čeká ve čtvrtfinále Barcelona

Real zastavil rozjeté Vigo a vrátil se do čela španělské ligy

Tohle Bayern potřeboval! Harry Kane dvěma góly sestřelil Augsburg

Bourák Lewandowski. Čtyřmi góly vzal šanci na bod Daridově Hertě, ten poslední dal v nastavení