Čtvrtý triumf Němky. Taubitzová opět vyhrála Světový pohár v jízdě na saních

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2024 (12:57)     Sekcia sport

Německá sáňkařka Julia Taubitzová ovládla potřetí za sebou a celkově počtvrté Světový pohár. V lotyšské Siguldě sice v sobotu obsadila třetí místo, čímž vyrovnala svůj nejhorší výsledek v sezoně, dva závody před koncem má ale nedostižný náskok 223 bodů. celý článek

Taubitzová počtvrté ovládla Světový pohár v jízdě na saních

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2024 (13:17)     Sekcia sport

Německá sáňkařka Julia Taubitzová ovládla potřetí za sebou a celkově počtvrté Světový pohár. V lotyšské Siguldě dnes obsadila třetí místo, čímž vyrovnala svůj nejhorší výsledek v sezoně. Dva závody před koncem má ale nedostižný náskok 223 bodů.

Výsledky SP v jízdě na saních ve Winterbergu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (14:11)     Sekcia sport

Ženy: 1. Taubitzová 1:51,683 (55,634+56,049), 2. Berreiterová (obě Něm.) -0,208 (55,871+56,020), 3. Sweeneyová (USA) -0,355 (55,837+56,201). Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Taubitzová 707, 2. Eibergerová (Něm.) 642, 3. Berreiterová 594, ...43. Čežíková (ČR) 14.

SP v jízdě na saních v Oberhofu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2022 (13:39)     Sekcia sport

Ženy: 1. Egleová (Rak.) 1:24,074 (41,994+42,080), 2. Taubitzová -0,020 (42,110+41,984), 3. Berreiterová (obě Něm.) -0,265 (42,208+42,131), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace. Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Taubitzová 919 b., 2. Egleová 862, 3. Berreiterová 677, ...43. Čežíková 45.

Skeletonistka Fernstädtová zakončila Světový pohár desátým místem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.02.2023 (17:31)     Sekcia sport

Anna Fernstädtová zakončila Světový pohár v jízdě na skeletonu desátým místem v lotyšské Siguldě a v seriálu skončila celkově sedmá. Celkovou vítězkou se podruhé po roce 2016 stala Němka Tina Hermannová, jež si v posledním závodě připsala čtvrtý triumf v sezoně.

Tři tituly pro Německo

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2023 (16:59)     Sekcia sport

MS v jízdě na saních, Oberhof: Muži, dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:23,517, 2. Wendl, Arlt (vš. Něm.) -0,171, 3. Y. Müller, Frauscher (Rak.) -0,192, 14. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,429. Ženy: 1. Berreiterová 1:23,991, 2. Taubitzová -0,058, 3. Eitbergerová -0,116. Dvojice: 1. Degenhardtová, Rosenthalová (vš. Něm.) 1:17,619, 2. Egleová, Kippová (Rak.) -0,126, 3. Vötterová, Oberhoferová (It.) -0,187

Opět první. Eva Samková vyhrála závod v Gruzii, má šestnáctý triumf a vede Světový pohár

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.03.2021 (10:08)     Sekcia sport

Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála čtvrteční závod Světového poháru v gruzínském Bakuriani. Předloňská mistryně světa si připsala šestnáctý triumf v kariéře a druhý v této sezoně. Dostala se díky tomu do čela seriálu před Italku Michelu Moioliovou, která skončila ve finále čtvrtá.

Fernstädtová zakončila Světový pohár desátým místem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2023 (17:33)     Sekcia sport

Skeletonistka Anna Fernstädtová zakončila Světový pohár pátečním desátým místem v Siguldě a v seriálu skončila sedmá. Celkovou vítězkou se podruhé po roce 2016 stala Němka Tina Hermannová, jež si v posledním závodě připsala čtvrtý triumf v sezoně.

Schützová vyhrála Světový pohár na kolečkových lyžích, na MS byla opět čtvrtá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2021 (16:38)     Sekcia sport

Sandra Schützová vyhrála Světový pohár na kolečkových lyžích. Po 13 závodech, do nichž se počítalo i dnes skončené mistrovství světa ve Val di Fiemme, nasbírala 775 bodů a nechala za sebou Slovenku Alenu Procházkovou (698) i Švédku Linn Sömskarovou (580). Na medaili z MS však Schützová nedosáhla, dnes po 13 kilometrech klasicky s výjezdem na slavnou horu Alpe Cermis skončila opět čtvrtá.

Němci ovládli další díl SP v jízdě na saních

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2022 (13:04)     Sekcia sport

SP v jízdě na saních v Oberhofu (Německo): Muži: 1. Ludwig 1:25,069 (42,554+42,515), 2. Langenhan -0,304 (42,714+42,659), 3. Loch (všichni Něm.) -0,316 (42,421+42,664), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace. Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Ludwig 837, 2. Kindl (Rak.) 691, 3. Loch 631, ...42. Lejsek 24.

Šestnáctý triumf v kariéře. Samková vyhrála v Gruzii a vede Světový pohár ve snowboardcrossu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.03.2021 (10:02)     Sekcia sport

Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála dnešní závod Světového poháru v gruzínském Bakuriani. Předloňská mistryně světa si připsala šestnáctý triumf v kariéře a druhý v této sezoně. Dostala se díky tomu do čela seriálu před Italku Michelu Moioliovou, která skončila ve finále čtvrtá.