Ostrava - Bohemians 1:1, hosté zahodili penaltu, hráli v deseti, přesto srovnali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2024 (17:09)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté na minulé vítězství v Mladé Boleslavi nenavázali. Přitom v utkání 22. kola Fortuna ligy všechno hráli pro ně. Proti Bohemians vyhráli poločas, pak Letáček zlikvidoval pokutový kop a vzápětí byl hostům vyloučen Puškáč. Přesto domácí náskok neudrželi, střídající Huf vyrovnal v závěru po minutě na hřišti. celý článek

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2021 (15:51)     Sekcia sport

Souboj sousedů v tabulce vyzněl pro fotbalisty Baníku Ostrava. V 29. kole Fortuna ligy vyhráli v Olomouci 2:0 a soupeři se vzdálili na pět bodů. Góly dávali mladíci Buchta a Kaloč v nastavení. Ještě za stavu 0:1 domácí Gonzáles v 90. minutě neproměnil penaltu.

Jablonec - Zlín 0:0, hosté nevystřelili, přesto v deseti vyválčili bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2024 (16:55)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté odjíždějí z Jablonce s cenným bodem za remízu 0:0, kterou vybojovali i přesto, že hráli více než polovinu zápasu v deseti. V závěru první půle se totiž nechal vyloučil obránce Pidro.

Fotbalisté Bohemians hráli se Slováckem bez branek, Ostrava zůstala v čele skupiny o záchranu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.05.2023 (20:03)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 v nadstavbě první ligy hráli se Slováckem bez branek a ve skupině o titul zůstali před svým soupeřem o bod čtvrtí. Ostrava remizovala v Jablonci 1:1 a...

Bohemians - Ostrava 1:1, góly až v závěru, hostům trefil bod Šín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2023 (17:33)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté proti Bohemians dokázali zareagovat na pozdní trefu Křapky a zásluhou Šína srovnali na konečný 1:1. Vyrovnané utkání osmého kola Fortuna ligy nabídlo hodně šancí a nakonec jsou s remízou spokojenější zřejmě hosté, kteří se díky ní udrželi před svým soupeřem v tabulce.

Fotbalisté Bohemians navzdory oslabení vybojovali v Ostravě remízu 1:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.02.2024 (18:04)     Sekcia sport

Ostrava - Fotbalisté Ostravy remizovali ve 22. kole první ligy s prasžkými Bohemians 1905 1:1. Domácí vedli gólem Davida Buchty, ale hosté navzdory oslabení, v němž hráli od 63. minuty po vyloučení...

Olomouc - Budějovice 1:1, hosté hráli hodinu v deseti, pomohl Jánošík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.12.2020 (17:59)     Sekcia sport

Olomoučtí fotbalisté remizovali v ligovém utkání počtvrté v řadě 1:1. Proti Českým Budějovicím jim ve 12. kole nestačila ani takřka hodinová přesilovka. Na proměněnou penaltu Nešpora odpověděl v závěru Jánošík.

Plzeň porazila Bohemians a poskočila na šesté místo, hosté nedali penaltu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.02.2021 (16:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně ve 20. kole první ligy doma porazili 3:1 Bohemians 1905.

Dynamo vyválčilo v deseti bod, remizoval i Jablonec. Baník zase vyhrál, uspěli i Bohemians

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.12.2020 (18:01)     Sekcia sport

Tři poločasové změny Mladou Boleslav vedenou Karlem Jarolímem nespasily, tým snížil, ale nakonec ostravskému Baníku podlehl 1:3. Fotbalisté Karviné naopak góly Haši v 87. a 90. minutě srovnali proti Jablonci. Bohemians doma zdolali Příbram (2:1), České Budějovice ve 12. kole v deseti dokázaly vyrovnat v Olomouci na 1:1.

FOTBAL ONLINE: Klokani potrestali Sivokovo vyloučení, Opava má bod. Chystá se Sparta

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2020 (13:08)     Sekcia sport

Oba lídři soutěže v sobotu koncertovali, předvést se teď mají jiní. Nedělní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí tři zápasy. Teplice remizovaly s Opavou 2:2, hosté nevyužili penaltu, ale už nejsou poslední. Bohemians porazili České Budějovice 3:2, hosté hráli prakticky celý druhý poločas bez vyloučeného Sivoka. Konečně Karviná od 18:00 před kamerami O2 TV Sport hraje se Spartou. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Ostrava - Bohemians 1:0, po dvaceti minutách střílí gól domácí Jánoš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2020 (18:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava předehrávce 11. kola první ligy proti Bohemians 1905 usilují o třetí výhru za sebou. Naopak hosté, které i kvůli koronaviru trápí rozsáhlá marodka, třikrát po sobě nezvítězili. Komu se vede lépe, můžete od 18:30 sledovat minutu po minutě.

Č. Budějovice - Brno 3:2, hosté jednou srovnali, pak už jen snížili

Ostrava potvrdila vítězství v derby a přehrála Bohemians, hosté dohrávali bez vyloučeného Necida

Liberec - Ostrava 0:0, domácí hrozili i v deseti, zmar Baníku trvá

Bohemians - Mladá Boleslav 2:2, gól a asistence Petráka, hosté dotahovali

Necid odvrátil gól, ale po faulu loktem musel pod sprchy. Baník porazil Bohemians

FOTBAL ONLINE: Sparta prohrává i v Karviné! Klokani potrestali Sivokovo vyloučení

Boleslav - Olomouc 2:1, penalta i červená na obou stranách, o výhře rozhodl John

Béčko Sparty trefilo bod proti fotbalistům Příbrami v nastavení

FOTBAL ONLINE: Bleskový obrat, Sparta už v Karviné vede! Klokani potrestali Sivokovo vyloučení

FOTBAL ONLINE: Švéd zachraňuje Spartu, v Karviné vyrovnal! Klokani potrestali Sivokovo vyloučení

České Budějovice - Zlín 2:2, hosté dvakrát prohrávali, vyrovnali v oslabení

Ostrava - Jablonec 2:1, tři penalty, proměňoval však jen domácí Azevedo

FOTBAL ONLINE: Teplice zase vedou a Grigar chytil penaltu, chystají se Bohemians i Sparta

Opava - Ostrava 1:2, dvě penalty, vyloučení i vítězný gól v nastavení

Ostrava - Bohemians 4:1, hosté vedení neudrželi, po pauze se opět sesypali

Sparta předvedla v Karviné velký obrat! Klokani také slaví, liga má nový rekord

Příbram - Slovácko 1:4, hosté byli dlouho v deseti, v oslabení dali tři góly

Břevno, tyč, zahozená penalta, sporný gól. A United se loučí s pohárem

Jablonec neměl zahrávat penaltu, řekla komise rozhodčích o zásahu VARu v neprospěch Klokanů

Baník prodloužil vítěznou šňůru. Klokani dohrávali v deseti

Mladík si na penaltu věřil. Když se mi ale Laštůvka díval do očí, znervóznělo mě to, líčí hrdina Klokanů

Zlín - Bohemians 2:2, hosté vedli o dva góly, přesto na výhru nadále čekají

Bohemians třikrát vedli, přesto padli

Viktoria po drtivém tlaku slaví. Infarktový závěr a obrovské emoce v Jablonci

Plzeň po drtivém tlaku slaví. Infarktový závěr a obrovské emoce v Jablonci!

Bohemians - Baník Ostrava, domácí hájí první místo, hosté chtějí napravit debakl

Bohemians - Jablonec 1:2, první výhra od září, hosté ji uhájili i v devíti

Slovácko - Pardubice 1:2, hosté vyhráli i v deseti, v nastavení rozhodl Hlavatý