Hokejisté Znojma zdolali v první lize Vsetín 6:3 a udrželi naději na záchranu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.02.2024 (20:55)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté posledního Znojma vyhráli v 50. kole první ligy doma nad druhým Vsetínem 6:3 a udrželi si naději na záchranu. Orli ztrácejí dvě kola před koncem čtyři body na třináctý Frýdek-Místek,... celý článek

Hokejisté Znojma zdolali v první lize Vsetín a udrželi naději na záchranu

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2024 (21:26)     Sekcia sport

Hokejisté posledního Znojma vyhráli v 50. kole první ligy doma nad druhým Vsetínem 6:3 a udrželi si naději na záchranu. Orli ztrácejí dvě kola před koncem čtyři body na třináctý Frýdek-Místek, který na vlastním ledě podlehl pražské Slavii 2:3. O bod více mají dvanácté Pardubice B, které podlehly ve Zlíně 1:2 a také nemají jistotu setrvání v druhé nejvyšší soutěži, z které poslední tým přímo sestoupí do druhé ligy. Poruba vládne po výhře v Sokolově 6:5 po samostatných nájezdech soutěži o 19 bodů.

Znojmo zdolalo v první lize Vsetín a udrželo naději na záchranu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2024 (21:00)     Sekcia sport

Hokejisté posledního Znojma vyhráli v 50. kole první ligy doma nad druhým Vsetínem 6:3 a udrželi si naději na záchranu. Orli ztrácejí dvě kola před koncem čtyři body na třináctý Frýdek-Místek, který na vlastním ledě podlehl pražské Slavii 2:3.

Benátky s Matějů v sestavě zvítězili a udrželi naději na záchranu

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2022 (14:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Benátek s obráncem Alešem Matějů v sestavě zvítězili v utkání plném zvratů 4:3 nad Boloňou a udrželi naději na záchranu v italské lize. Bergamo v 36. kole vyhrálo na hřišti Spezie 3:1 a připsalo si důležité vítězství v boji o postup do evropských pohárů.

Ústečtí hokejisté zdolali v předehrávce první ligy Vsetín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2021 (20:38)     Sekcia sport

Ústečtí hokejisté zdolali v předehrávce 29. kola první ligy doma třetí Vsetín 3:2, zabrali po sérii tří porážek a posunuli se ze 14. místa na třinácté. Valaši neuspěli poprvé po šňůře pěti vítězství.

Hokejisté Třebíče zdolali Vsetín a v čele první ligy vystřídali Porubu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.01.2023 (21:29)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Třebíče porazili v 37. kole první ligy doma Vsetín 2:1 a posunuli se z třetího místa do čela o dva body před Porubu, která prohrála ve Frýdku-Místku 0:4. Vsetín klesl...

Benátky po obratu v Třebíči dál vévodí první hokejové lize

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2020 (20:17)     Sekcia sport

Hokejisté Benátek nad Jizerou zvítězili v první lize na ledě poslední Třebíče 6:3 a udrželi se v čele neúplné tabulky o bod před Jihlavou, která vyhrála v Litoměřicích 4:0. Druhá Dukla má ale oproti lídrovi dva zápasy k dobru. V souboji o třetí pozici zdolala Poruba doma Vsetín 2:1.

Zlín prohrál i na ledě nováčka ze Znojma. Vsetín porazil Litoměřice

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2023 (21:54)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína prohráli i třetí zápas v novém ročníku první ligy. Vítěz minulého ročníku druhé nejvyšší soutěže podlehl na ledě nováčka Znojma 1:5, má jediný bod a klesl na poslední místo. Orli naopak poprvé vyhráli. V souboji dosud suverénních celků porazil vedoucí Vsetín na vlastním ledě Litoměřice 6:4. Bez ztráty zůstává vedle Valachů také Jihlava, která zvítězila v Kolíně 2:1. I potřetí v sezoně vyhrála také Poruba.

Hokejisté Znojma se po 12 letech vracejí do první ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2023 (21:32)     Sekcia sport

Hokejisté Znojma se po 12 letech vracejí do druhé nejvyšší soutěže. V středečním čtvrtém finálovém utkání druhé ligy porazili doma Letňany 5:0 a ovládli sérii 4:0 na zápasy. V první lize Orli nahradí Šumperk, který sestoupil jako poslední tým po základní části.

Hokejisté Znojma se po dvanácti letech vracejí do první ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.04.2023 (21:26)     Sekcia sport

- Hokejisté Znojma se po 12 letech vracejí do druhé nejvyšší soutěže. V dnešním čtvrtém finálovém utkání druhé ligy porazili doma Letňany 5:0 a ovládli sérii 4:0 na zápasy. V první lize Orli nahradí Šumperk, který sestoupil jako poslední tým po základní části.

Ústí v předehrávce zdolalo Vsetín

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2021 (19:18)     Sekcia sport

Hokejisté Ústí nad Labem zdolali v předehrávce 29. kola první ligy doma třetí Vsetín 3:2, zabrali po sérii tří porážek a posunuli se ze 14. místa na třinácté. Valaši neuspěli poprvé po šňůře pěti vítězství.