Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli Norové

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (15:12)     Sekcia sport

Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli norští lyžaři. Na 90 kilometrech mezi švédskými městy Sälen a Mora byli nejrychlejší Torleif Syrstad a Emilie Fletenová, jež obhájila loňské vítězství. celý článek

Smutná ukončila lyžařskou kariéru. Vítězka Vasova běhu plánuje otěhotnět

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.03.2021 (18:52)     Sekcia sport

Kateřina Smutná ukončila v 37 letech kariéru běžkyně na lyžích. Vítězka slavného Vasova běhu a dvojnásobná šampionka Jizerské padesátky se rozloučila sobotním stokilometrovým závodem ve Švédsku.

Boroš a Vasová ovládli pohárový cyklokros i v Hlinsku

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2022 (16:39)     Sekcia sport

Michael Boroš a maďarská reprezentantka Blanka Kata Vasová vyhráli i druhý závod cyklokrosového poháru Toi Toi Cupu. Po středečním triumfu v Holých Vrších zopakovali prvenství v Hlinsku.

Cyklokrosaři Boroš a Vasová ovládli pohárový závod i v Hlinsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2022 (16:37)     Sekcia sport

Seriál dálkových běhů Ski Classics ovládli Norové Fletenová a Hoel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.04.2024 (17:39)     Sekcia sport

Norští běžci na lyžích Johan Hoel a Emilie Fletenová ovládli 15. ročník seriálu dálkových závodů Ski Classics. Fletenová potvrdila suverenitu i v dnešním Grand Finale na 93 km v Hafjellu, které vyhrála s téměř devítiminutovým náskokem, a v třináctém uskutečněném závodě v sezoně zvítězila posedmé. Celkově triumfovala s více než pětisetbodovým náskokem před Finkou Kati Roivasovou, třetí skončila další Norka Magni Smedasová. Obhájkyně prvenství Ida Dahlová ze Švédská skončila celkově osmá.

Vasův běh si podmanili Norové, čeští laufaři skončili ve druhé desítce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2022 (12:59)     Sekcia sport

Při stoletém výročí slavného Vasova běhu dominovali norští lyžaři. V legendárním klání na 90 kilometrů klasicky vyhráli Andreas Nygaard a v traťovém rekordu Astrid Öyre Slindová. Nejlepší Češi se na trase ze Sälenu do Mory umístili ve druhé desítce, Karolína Grohová skončila třináctá, Sandra Schützová a Jiří Pliska byli sedmnáctí.

Newyorský maraton ovládli Keňané Korir a Jepchirchirová

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.11.2021 (17:49)     Sekcia sport

New York - Jubilejní 50. ročník slavného Newyorského maratonu ovládli Keňané Albert Korir a Peres Jepchirchirová. Obhájce stříbra Korir zaběhl čas 2:08:22, olympijská vítězka z Tokia...

Běžkyně Smutná skončila ve Vasově běhu pátá

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.03.2021 (12:16)     Sekcia sport

Mora (Švédsko) - Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná dojela pátá v 97. ročníku slavného Vasova běhu. V rekordních časech zvítězili Švédka Lina Korsgrenová, která titul obhájila,...

Moravec má při premiéře na Vasově běhu ojedinělou motivaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2024 (12:43)     Sekcia sport

Jubilejního 100. ročníku Vasova běhu na 90 km ve Švédsku se v neděli vedle špičkových laufařů zúčastní i bývalý úspěšný biatlonista Ondřej Moravec. Trojnásobný olympijský medailista ze Soči 2014 bere účast ve slavném závodě seriálu Ski Classics za splněný sen i velkou výzvu.

Úvodní závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu ovládli Boroš a Vasová

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2022 (16:20)     Sekcia sport

Úvodní závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Holých Vrších (Mladoboleslavsko ): Muži: 1. Boroš (Elkov Kasper) 1:06:44, 2. Siemons (Belg.) -16,4, 3. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) -1:48 Ženy: 1. Vasová (Maď.) 41:58, 2. Zemanová (Brilon) -1:49, 3. Krahlová (Něm.) -2:22

Úvodní závod Světového poháru sdruženářů v Ruce ovládli Norové

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2023 (15:29)     Sekcia sport

Úvodní závod Světového poháru sdruženářů v Ruce ovládli Norové. Vyhrál Jens Luraas Oftebro před Jarlem Magnusem Riiberem a Jörgenem Graabakem.