Rabušic rozhodl z penalty o výhře Liberce, Karviná zůstala v lize poslední

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.03.2024 (18:05)     Sekcia sport

Liberec - Fotbalisté Liberce porazili v utkání 24. ligového kola Karvinou 1:0. O druhém jarním vítězství Slovanu rozhodl v 84. minutě z penalty střídající útočník Michael Rabušic. Severočeši naplno... celý článek

Slovan rozhodl gólem střídajícího Hilála v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2021 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce zvítězili v 15. kole první ligy v Karviné 2:1 a po čtvrté výhře za sebou se posunuli na osmé místo. Domácím zařídil vedení Brazilec Marco Túlio, za hosty vyrovnal v první půli Michal Rabušic ze sporné penalty. V úvodní minutě závěrečného nastavení rozhodl střídající bahrajnský útočník Júsuf Hilál. Karviná zůstává jediným týmem v soutěži bez vítězství a je předposlední, k dobru má ale dvě odložená utkání.

První kontakt s míčem a gól! Rabušicovi se trénování pokutových kopů vyplácí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (18:54)     Sekcia sport

Po pár minutách pobytu na hřišti rozhodl z penalty utrápený zápas s poslední Karvinou. Střídající útočník Michael Rabušic v závěru zajistil fotbalistům Liberce těsnou domácí výhru 1:0. „Byl to asi můj první kontakt s míčem – jestli ne jediný,“ smál se Rabušic, jenž se z pokutového kopu trefil ve druhém domácím utkání v řadě.

Liberec v poháru Spartu trápil, padl na penalty. Hráli jsme dobře, chválí Rabušic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2023 (10:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce do semifinále MOL Cupu nepostoupili. Se Spartou ve středu po obrovském boji doma prohráli 2:3 na penalty, ač předvedli srdnatý výkon. „Mrzí nás to. Hráli jsme dobře, prodloužení jsme nějak ubojovali, ale penalty už jsou loterie,“ řekl autor druhé liberecké branky Michael Rabušic.

Liberec - Karviná 1:0, jediný gól vstřelil v závěru z penalty Rabušic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (16:58)     Sekcia sport

Měli hodně šancí, gól ale nakonec vstřelili pouze z pokutového kopu. Fotbalisté Liberce zásluhou útočníka Rabušice porazili Karvinou, která i po 24. kole zůstává na posledním místě tabulky Fortuna ligy.

Dárek v podobě penalty nám pomohl, připustil liberecký Rabušic po další výhře „last minute“

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2021 (19:02)     Sekcia sport

Potřetí v řadě dokázal Liberec vyhrát 2:1 gólem až v samotném závěru utkání, přestože po čtvrthodině hry v Karviné 0:1 prohrával. K obratu zavelel ke konci první půle Michael Rabušic proměněnou penaltou à la Panenka.

Mosquerův krásný gól? Byla to haluz, směje se liberecký parťák Rabušic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2020 (08:25)     Sekcia sport

Dal první gól v sezoně a náramně si ho cenil. Útočník Michael Rabušic ve třetím ligovém kole pomohl fotbalistům Liberce k výhře 2:0 v Českých Budějovicích, kde v minulé sezoně hrál.

Pohnojili jsme to, poháry jsou už jen teorie, hořekoval Rabušic

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2021 (08:24)     Sekcia sport

Svých neproměněných velkých šancí v utkání s Brnem bude nejlepší střelec Liberce Michael Rabušic litovat asi déle než normálně. Slovan totiž dokázal z tlaku vytěžit pouze jednu trefu a Zbrojovka ho v poslední minutě zmrazila vyrovnáním a pod Ještědem v předehrávce 32. kola remizovala 1:1.

Kúdelův famózní návrat. O vítězství favorita rozhodl z penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2021 (18:05)     Sekcia sport

Slavia se skvěle oklepala z prohry 0:4 s Arsenalem a z Liberce veze tři body. O těsné výhře 1:0 rozhodl šest minut před koncem z pokutového kopu Kúdela, který se vrátil do sestavy po zranění. Sešívaní prodloužili sérii neporazitelnosti na 39 zápasů.

Rabušic se modlí, aby se tým Liberce nenakazil covidem-19

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.09.2020 (23:53)     Sekcia sport

Giurgiu (Rumunsko) - Liberecký fotbalista Michael Rabušic se bude po vítězném utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě FCSB modlit, aby nikdo ze severočeské výpravy nedostal koronavirus....

Kde slavit, když bary už zavřely? Rabušic: Liberec si vždycky vybere trnitější cestu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.10.2020 (07:07)     Sekcia sport

Michael Rabušic s fotbalisty Liberce už potřetí v kariéře prošel z kvalifikace Evropské ligy a další postup do základní skupiny si nesmírně užíval.

Vršovický dloubák zase odskákala Karviná. Panenka je varianta jako každá jiná, usmívá se Rabušic

Všechno se sešlo. Asi připravím klukům v kabině večeři, plánuje po výhře nad Zbrojovkou Rabušic

Mbappé rozhodl z penalty v nastavení o výhře PSG nad Štrasburkem

Karviná - Č. Budějovice 2:1, důležitou výhru trefil v závěru z penalty Iván

Olomouc - Karviná 2:0, góly v úvodech poločasů, hosté byli bez kouče

Bude to kolotoč, musíme Belgičany předčit v důrazu, velí liberecký Rabušic

Liberec - Jablonec 1:1, derby bez vítěze, bod hostům zajistil mladík Černák

Lacazettova penalta vyhrála Arsenalu derby s Tottenhamem, Leicester si zastřílel

Carrasco rozhodl v závěru z penalty o výhře Atlética nad Espaňolem

Fotbalisté Liberce vyhráli v Karviné 2:1 gólem střídajícího Hilála v nastavení

Karviná - Slovácko 0:2, útok na poháry, trefili se Daníček a Petržela

Kuchta při debutu v ruské lize rozhodl o výhře Lokomotivu nad Chimki

Nic nepodcenit, burcuje ostravský Galásek. Karviná hraje o poslední naději

Jak je pro Liberec důležité míti van Burena. Má nejlepší sezonu v Česku, říká Koubek

Lacazettova penalta zařídila Arsenalu výhru v derby s Tottenhamem, do akce jde i West Ham

B-tým Slavie remizoval s Opavou a v druhé lize zůstal poslední, Karviná je druhá

V hospodě ještě pracovat nehodlá. Chci hrát co nejdéle, říká liberecký Rabušic

Bitva o Ještěd neměla vítěze. Liberec vedl, ale o náskok přišel

Oslavenec Rabušic: gól a penalta. Večer si přiťukneme pivkem, zářil liberecký útočník

Neymar hattrickem rozhodl o výhře Brazílie a předstihl Ronalda

Útočník startuje v Liberci třetí misi. Jsem ještě mladý a chci hrát, říká Rabušic

Peškův peprný návrat do Liberce. Naše hra mu chutnat nebude, říká Rabušic

Brno s Libercem nezvládlo důležité utkání a nadále se topí v pásmu sestupu, rozhodl Mosquera

Vlastenec i zahozenou penaltu napravil útok R+R. A Liberec může slavit

Liberec porazil oslabené Rumuny 2:0. FCSB hrající v deseti srazil Yusuf a Rabušic

Nejlepší dárek? Výhra v derby, říká oslavenec Rabušic. Může trumfnout Nezmara i Štajnera

Fotbalisté Karviné otočili duel s Opavou a poprvé na jaře vyhráli

Liberec ukončil gólový půst a přehrál Karvinou

Liberec porazil oslabené Rumuny 2:0. FCSB hrající v deseti sraziili po Mosquerových rozích Hilál a Rabušic