Krejčí dostal další šanci v základu, Davisův výkon nemá obdoby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2024 (08:31)     Sekcia sport

Vít Krejčí nastoupil v NBA podruhé za sebou v základní sestavě Atlanty. Proti New Orleans si český basketbalista za 22 minut připsal tři body, tři asistence a dva doskoky. Jeho tým po sérii tří vítězství prohrál 103:116. celý článek

Priorita Olomouc, ve hře Pardubice i zahraničí. Nejpozději po MS Krejčí skončí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2023 (11:35)     Sekcia sport

Po konci v NHL neuvedl, kam budou mířit jeho další kroky. Útočník David Krejčí v úterním hovoru s novináři promluvil o variantách, které na něj čekají v blížící se sezoně. K hokeji se plánuje vrátit kolem Vánoc, vybrané angažmá zatím nemá. Chce do kvalitního mužstva, se kterým bude mít šanci na titul. Ať už v Česku, nebo jinde.

Čtenářům se proti Rusům líbil Krejčí. Nejhorší známky pro Hrubce a sparťany

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2022 (12:24)     Sekcia sport

Podle čtenářů iDNES.cz podali čeští hokejisté proti Rusku (6:5 po prodloužení) zatím nejpovedenější výkon na olympijském turnaji v Pekingu. Nejlepší známku dostal David Krejčí (1,63), nejhůře si naopak vedl brankář Šimon Hrubec (3,03).

Martin Vitík se za výkon proti Moldavsku dostal do sestavy kola kvalifikace na Euro

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     22.11.2023 (18:00)     Sekcia sport

Martin Vitík je hráčem, na kterém do budoucna jednoznačně musí stát česká fotbalová reprezentace. Talentovaný stoper pražské Sparty byl připraven o důležité zápasy v U21, aby byl přítomen s áčkem, ale bez zápasů. Naprosto zbytečně. Proti Moldavsku ale po Brabcově eskapádě dostal šanci, a jeho výkon ho dostal až do sestavy kole podle Whoscored.

Krejčí poprvé v základu a znovu v roli trojkaře. Bylo z toho vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.03.2022 (07:57)     Sekcia sport

Premiérový posun do základní pětice ozdobil Vít Krejčí v NBA vítězstvím. Český basketbalista se společně se spoluhráči z Oklahoma City Thunder radoval v hale Portland Trail Blazers z úspěchu 134:131 po prodloužení. Pomohl k němu 12 body.

Krejčí hrál, Satoranský se jen díval, jak San Antonio vítězí v Oklahomě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.02.2022 (05:34)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský dál čeká na debut v dresu San Antonia a v NBA tak nedošlo na český souboj. Pouze z lavičky sledoval reprezentační rozehrávač výhru Spurs 114:106 na hřišti Oklahoma City Thunder. V domácím týmu dostal Vít Krejčí na palubovce šanci na více než osm minut a připsal si jeden doskok, faul a neúspěšný pokus o tříbodovou střelu.

Jako Zábrodský. Vondráčkův rekordní kousek v oslabení nemá obdoby ani v NHL

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.11.2021 (11:02)     Sekcia sport

Hattrickem se v aktuálním ročníku hokejové extraligy blýsklo už sedm hráčů. Úterní počin Tomáše Vondráčka, který pomohl Karlovým Varům k výhře 5:2 v Českých Budějovicích, ale nemá obdoby. Kapitán Západočechů udeřil hned třikrát v oslabení, což se nikomu v nejvyšší samostatné české soutěži dosud nepovedlo. Všechny trefy navíc vměstnal do pouhých pěti minut a jedenadvaceti vteřin. Historický rekord v tomto ohledu patří Vladimíru Zábrodskému.

Krejčí předváděl kouzla, žasli v NHL. S Kašem zastínil i Pastrňákovu lajnu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.08.2020 (18:10)     Sekcia sport

David Krejčí sklízí chválu za "kouzelnický" výkon zkraje prvního kola hokejového Stanley Cupu.

Chceš bránit hvězdu? Jen do toho! Krejčí dostal důvěru a zaujal i útočnou smrští

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2024 (14:29)     Sekcia sport

Pondělní noc v Atlantě ozdobil úplněk, ale ještě vzácnější dění sledovali fanoušci v State Farm Areně. Domácí Hawks udolali 120:118 suverénní lídry Východní konference z Bostonu, přestože ve druhé čtvrtině prohrávali už o 30 bodů. Vít Krejčí, jediný český basketbalista v NBA, předvedl nejpovedenější výkon sezony a po zápase zářil stejně jako měsíc na obloze: „Je to pro nás velké vítězství.“

Krejčí znovu přestřílel osobní rekord, v základu měl hvězdnou společnost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.04.2024 (07:27)     Sekcia sport

Den poté, co odcházel se zápasu bez bodu, se Vít Krejčí zmohl v NBA k nejlepšímu střeleckému výkonu kariéry. Jako člen základní pětky, po boku navrátilce Trae Younga, nasbíral proti Charlotte 19 bodů, jeho Atlanta však prohrála po obratu v poslední části 114:115.

Plzeňský záložník Kovařík: Máme kvalitu, kterou neprokazujeme

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2020 (12:46)     Sekcia sport

Po dvou měsících dostal šanci v základu, k bodům ale Jan Kovařík fotbalistům plzeňské Viktorie nepomohl. „Takhle prohrát doma je určitě zklamání,“ konstatoval po sobotní nečekané porážce 0:1 s Karvinou.

Satoranský bojuje o minuty, Krejčí čeká v NBA na šanci

Naprosto neuvěřitelné! čílil se komentátor. Liga mistrů přinesla moment, který v hokeji nemá obdoby

Chybí mi fyzička. A ten gól? Jen náhoda, hodnotil svůj výkon po návratu z NHL Krejčí

Naběhl do něj spoluhráč, zlobí se obránce Krejčí za neuznanou branku. Sparta přišla o šanci na postup

FOTBAL ONLINE: West Ham se Součkem a Coufalem už vede. Leicester nevyužil šanci dotáhnout se na vedoucí Tottenham

Takhle to řešit nemůžu, štve mě to, řekl Krejčí. Za výhru i výkon týmu byl šťastný