Marcinko po obratu Komety: Doma jsme si vykopali jámu, teď z ní šplháme

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2024 (22:20)     Sekcia sport

Už dřepěl na trestné lavici, když jeho vyloučení rozhodčí po zhlédnutí videa zrušili. Vrátil se na led a hned skóroval. Příběh slovenského útočníka Tomáše Marcinka kopíruje i story jeho hokejové Komety. Taky byla v kleštích, nakonec ve čtvrtek v Litvínově díky obratu v závěru zápasu vyhrála 4:3 a ve čtvrtfinálové sérii extraligového play off snížila na 1:2. V pátek se hraje na stejném místě zase. celý článek

Marcinko stihl porod dcery i onemocnět covidem-19. Teď ho čeká premiéra

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2020 (11:19)     Sekcia sport

Profesionální sport se vrací do arén. „Jsme nadšení, že znovu můžeme hrát. Všichni napříč ligou jsme k tomu vzhlíželi a očekávali pozitivní zprávy, které díky bohu přišly,“ řekl útočník třineckých hokejistů Tomáš Marcinko.

Třinecký útočník Marcinko: Přes svátky jsme se snažili udržet v kondici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2022 (10:49)     Sekcia sport

Tomáš Marcinko byl spolu s Andrej Nestrašilem nejproduktivnějším třineckým hokejistou při pondělní výhře nad Brnem 7:2. Jeden gól dal a na dva nahrával. Ale na začátku třetí třetiny mu zatrnulo, když se nechal vyloučit. „Bylo to po sedmi vteřinách, nic lehkého pro spoluhráče,“ podotkl. „Ale chlapci to úspěšně odbránili.“

Proti pověrčivosti. Za postupem je poctivá robota, hlásil navrátilec Marcinko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.03.2023 (22:05)     Sekcia sport

To byl návrat! Útočník Třince Tomáš Marcinko v šestém čtvrtfinálovém duelu hokejové extraligy dvěma góly a jednou asistencí přispěl k výhře 5:1 nad Spartou. Oceláři i díky němu ovládli sérii 4:2 na zápasy a v semifinále je čekají Pardubice. „K těm svým gólům bych pozornost nesměroval,“ prohlásil Marcinko.

Věřím, že extraliga začne, říká třinecký útočník Marcinko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.07.2020 (09:30)     Sekcia sport

Hokejoví Oceláři Třinec by už příští týden měli vstoupit do nové soutěže, do Generali Česká Cupu. Jejich prvním sokem bude v úterý doma od 17.00 Přerov. Třinecký útočník Tomáš Marcinko věří, že letní pohárová soutěž bude a že se v září rozjede i extraliga.

Verva trápila mistra, výhru Ocelářů trefil Marcinko

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2022 (20:06)     Sekcia sport

Hokejisté Třince zvítězili ve 22. extraligovém kole v Litvínově 2:1 v prodloužení a svého soupeře zdolali pošesté v řadě. Oceláři vyhráli šestý z posledních sedmi zápasů a upevnili si čtvrté místo. Gólem a nahrávkou se na tom v přesilovkách podíleli útočníci Martin Růžička a Tomáš Marcinko, který po 31 vteřinách rozhodl prodloužení. Verva doma prohrála po čtyřech výhrách a zůstala dvanáctá.

Klepiš po kolapsu Komety: Musíme se sebrat, každý musí přidat. Už ani nevím, kdy jsme vyhráli

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     31.01.2021 (10:08)     Sekcia sport

Šestou porážku z posledních sedmi zápasů si připsali brněnští hokejisté a v předehrávce 41. kola extraligy doma neuspěli, přestože vedli po první třetině 0:2. Kolaps Komety dokumentoval poměr střel ve druhé třetině 22:3 pro hostující Litvínov, který slavil výhru 4:3. Podle útočníka Komety Jakuba Klepiše se musí brněnský tým celý zlepšit.

Série se Spartou jako sinusoida. Chvíli nejšťastnější na světě, pak na dně, říká Marcinko

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.03.2023 (11:40)     Sekcia sport

Až v šestém utkání čtvrtfinálové série se Tomáš Marcinko konečně dočkal vítězství. Úvodní zápas Třinec prohrál, druhý slovenský hokejista vynechal kvůli porodu syna Leona. První střetnutí na ledě Třince znovu patřilo Spartě, ve čtvrtém byl Marcinko za sekání už v první třetině vyloučen do konce utkání a páté musel vinou disciplinárního trestu vynechat.

Marcinko se poprvé vrátil do Třince. Gól je pro mě slabá náplast, smutnil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2023 (21:29)     Sekcia sport

Hokejový útočník Tomáš Marcinko po šesti sezonách přijel do Třince jako soupeř a užil si ovací fanoušků i poděkování od šéfů klubu. V závěru skóroval, přesto byl zklamaný, že s brněnskou Kometou neurval ani bod.

Rozpaky a zklamání. Každé další utkání je bojem o záchranu, zní z Komety

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.01.2023 (10:17)     Sekcia sport

Další zápas hokejistů Komety končil v ohlušujícím pískotu. Brňané v neděli nezvládli divokou přestřelku v první třetině a proti Vítkovicím doma kapitulovali 2:5. „Stále jsme byli o krok pozadu. Pak jsme sehráli špatně oslabení se dvěma inkasovanými góly, tam se zápas zlomil,“ shrnul utkání brněnský trenér Patrik Martinec. „V oslabení bylo všechno špatně. Je to moje chyba, hráče jsem na to nepřipravil,“ dodal.

Když vidíte, jak si kapitán v sedmatřiceti lehá do střely, nakopne to každého, tvrdí brněnský Flek

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (21:27)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno vyhráli v neděli na olomouckém ledě 3:2 a náramně si vítězství užívali. Těsný náskok měli hosté už po druhé třetině. "Pak jsme to chtěli za každou cenu udržet, protože za tři body jsme venku ještě nevyhráli. Byť jsme na můj vkus až příliš zalezli, ohromnou bojovností, sebeobětováním a s podporou neprůstřelného Čiliaka jsme vedení ubránili, za což jsme rádi," pochvaloval si lodivod Komety Martin Pešout.

Na ledě dělám, co by mě od soupeře štvalo, říká brněnská posila Marcinko

Třinecký hokejista Marcinko kvůli trestu vynechá pátý zápas na Spartě

Možná to podcenili, řekl o výkonu Komety pardubický asistent

Fotbalisté Polska po obratu porazili doma v Lize národů Wales

Třinecký Marcinko kvůli trestu vynechá pátý zápas na Spartě

Vejmelka po postupu Komety: Jsme na koni, proti Třinci chceme uspět

Kometě pomohly k obratu přesilovky. Dva body bereme, tvrdil autor klíčové trefy Ščotka

Chladno, ticho... První pohárový duel Komety sledovalo v ochozech 499 fanoušků

Mistr udolal Litvínov v prodloužení, rozhodl Růžička

Body pro tým jsou nejdůležitější, říká třinecký útočník Marcinko

Třinec urval výhru dvě vteřiny před koncem. Bouchl jsem do toho zády k brance, jásal Marcinko

Polácí po obratu porazili v Lize národů Wales

Kometa mohutně posiluje. Do Brna míří gólman Lukeš, dva obránci a trio útočníků

Kometa představila šest posil. Mezi nimi Cingeľ, Marcinko, Kaňák nebo Lukeš

Třinecký Marcinko k supersérii: Nikdy nejste tak dobrý, abyste nemohl být lepší

Fotbalisté Neapole zvítězili po obratu nad Veronou

Sparta zdolala po obratu Jablonec 4:1 a je v semifinále domácího poháru

Dukla s Radou na lavičce podlehla doma Příbrami, Brno padlo s posledním Prostějovem

Vyškov po obratu zdolal rezervu Sparty a vede druhou ligu

České Budějovice díky obratu v závěru i podruhé porazily Pardubice

West Ham se Součkem po obratu slaví výhru. Finále v Edenu má blíž

Novopečený táta Holík zápas zvládl, Kometa jako tým nikoli

Marcinko rozhodl o výhře Třince v čase 59:57

Čeští fotbalisté po obratu porazili Arménii 2:1 a pod Haškem znovu zvítězili

Marcinko připravil Mazance o první nulu. Nevím, proč už to tak nenechal, žertoval brankář Třince

Oceláře probral budíček. Věřím, že nás výhra nakopne, říká kanonýr Daňo

Kadeřábek přispěl asistencí k obratu Hoffenheimu proti Mönchengladbachu

Fotbalisté Bayernu Mnichov zvítězili po obratu v 9. kole německé ligy ve Stuttgartu 3:1