Krejčí přispěl k výhře Atlantě, bez hvězd uspěli basketbalisté Bostonu a Denveru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.03.2024 (08:05)     Sekcia sport

Vít Krejčí přispěl devíti body k vysokému vítězství Atlanty 132:91 nad Charlotte v NBA. Proměnil tři trojky a přidal i čtyři asistence a čtyři doskoky. Výhru slavili také basketbalisté Denveru, kteří zdolali Portland 114:111 i bez svých hvězd Nikoly Jokiče a Jamala Murraye. Lídr soutěže Boston porazil Chicago 124:113, přestože postrádal tři hráče základní sestavy. celý článek

Krejčí pomohl devíti body k výhře basketbalistů Oklahomy v Denveru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2022 (06:41)     Sekcia sport

Basketbalisté týmu Oklahoma City vyhráli v jednom z osmi středečních zápasů NBA v Denveru 119.107, na čemž se devíti body podílel i český reprezentant Vít Krejčí. Ten si během odehraných 20 minut a 40 vteřin připsal také 4 doskoky.

Gudas v NHL po roce skóroval, Krejčí přispěl k vítězství Bostonu. Rittich prohru Toronta neodvrátil

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     14.04.2021 (07:35)     Sekcia sport

Hokejový obránce Radko Gudas skóroval v NHL po více než roce a svou trefou pomohl Floridě na ledě Dallasu k výhře 3:2 v prodloužení. Třetí brankou sezony přispěl David Krejčí k vítězství Bostonu 3:2 po samostatných nájezdech nad Buffalem. David Rittich chytal poprvé za Toronto a kryl 25 střel, ale neodvrátil prohru s Calgary 2:3 v prodloužení. New York Rangers i díky asistenci Filipa Chytila uspěli v New Jersey 3:0.

Obhájce titulu nedal Atlantě šanci, Krejčí proměnil jednu trojku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2024 (08:15)     Sekcia sport

Basketbalisté Atlanty prohráli na hřišti posledních šampionů NBA Denveru 110:142. Český reprezentant Vít Krejčí odehrál za poražené 25 minut a stihl tři body, pět doskoků a dvě asistence. Denver se osamostatnil v čele Západní konference a má náskok jedné výhry na Minnesotu a dvou na Oklahomu City.

Krejčí přispěl asistencí k páté výhře Bruins v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2021 (05:43)     Sekcia sport

Dnes v noci se odehrály pouze dva zápasy kanadsko-americké NHL, ale i tak byli vidět Češi. Útočník Bostonu David Krejčí přispěl svou desátou asistencí v sezoně k výhře Bruins nad Rangers 1:0. St. Louis si po třech prohraných utkáních v řadě tentokrát s Arizonou poradilo a zvítězilo 4:1.

Krejčí přispěl asistencí k výhře Bostonu ve Winter Classic

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.01.2023 (23:20)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu porazili v NHL v tradičním duelu pod otevřeným nebem Pittsburgh po obratu 2:1. Oba góly vítězů ve Winter Classic na baseballovém stadionu Fenway Park, v němž nastoupilo pět Čechů, dal v závěrečné třetině Jake DeBrusk. U druhé trefy lídra celé ligové tabulky asistoval David Krejčí a přispěl k tomu, že Boston bodoval i ve dvaadvacátém domácím duelu za sebou.

Češi z Bostonu zase řádili, odneslo to Toronto

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2023 (06:42)     Sekcia sport

Hokejový útočník Pavel Zacha dvěma góly přispěl ke středeční výhře Bostonu na ledě Toronta 5:2. David Pastrňák, David Krejčí a Jakub Lauko asistovali. Carolina během posledního hracího dne před víkendovým Utkáním hvězd vyhrála na ledě Buffala 5:1, jednou asistencí pomohl i Martin Nečas.

Rozjetému Bostonu stačil k výhře jediný gól, Krejčí u něj asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2021 (06:48)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu dokázali v NHL bodovat už v desátém startu za sebou, když v pátek uspěli fotbalovým výsledkem 1:0 na ledě Rangers. Asistenci u jediné trefy od Nicka Ritchieho si připsal David Krejčí. Čisté konto uhájil slovenský gólman Jaroslav Halák. Ve druhém duelu St. Louis porazilo 4:1 Arizonu.

Proti "svým"! Rittich poprvé v dresu Toronta čelil Calgary. K výhře pomohli Krejčí i Gudas

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2021 (05:59)     Sekcia sport

Satoranský přispěl třemi body k výhře Bulls v Bostonu, Curry zazářil 49 body

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.04.2021 (08:05)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga v NBA vyhráli 102:96 v Bostonu a připsali si cennou výhru v boji o play off. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál z lavičky víc než 18 a půl minuty a k výhře přispěl třemi body, třemi doskoky a čtyřmi asistencemi. Hvězdou večera se stal Stephen Curry, který 49 body včetně 10 trojek pomohl Golden State k výhře 107:96 v Philadelphii.

Krejčí pomohl Bostonu dvěma góly k výhře nad Washingtonem, Pastrňák přihrával

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2021 (21:16)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu porazili Washington 6:3 a připsali si čtvrté vítězství v řadě. Dvěma góly k důležité výhře nad lídrem Východní divize NHL přispěl David Krejčí, jenž byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu, David Pastrňák přidal tři asistence. Gólman Vítek Vaněček v dresu Capitals pětkrát inkasoval, poslední gól padl do prázdné branky.