Ondrášek zajistil fotbalistům Českých Budějovic remízu 1:1 v Pardubicích

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.04.2024 (17:55)     Sekcia sport

Pardubice - Fotbalisté Českých Budějovic remizovali v utkání 27. ligového kola v Pardubicích 1:1. Domácí brzy vedli díky gólu Michala Surzyna, o dělbu bodů se v 80. minutě postaral Zdeněk Ondrášek.... celý článek

Fotbalový útočník Ondrášek po jedenácti letech oblékne dres Budějovic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.06.2023 (17:53)     Sekcia sport

Fotbalista Zdeněk Ondrášek se po 11 letech vrátil do Českých Budějovic. Čtyřiatřicetiletý útočník a sedminásobný reprezentant po konci ve Wisle Krakov přišel do Dynama jako volný hráč a podepsal s ním dvouletou smlouvu. Jihočeši o tom informovali na svém webu.

Pardubice - Č. Budějovice 1:1, domácí dlouho vedli. Remízu vystřelil Ondrášek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2024 (18:01)     Sekcia sport

Skoro celý zápas vedli, nakonec pardubickým fotbalistům sebral dva body v závěru hostující Zdeněk Ondrášek. S Českými Budějovicemi tak v záchranářském souboji ve 27. ligovém kole remizovali 1:1, jejich gól vsítil v páté minutě Michal Surzyn.

Nazlobený Ondrášek po další ztrátě Plzně: Takhle to dál nejde

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (09:33)     Sekcia sport

Z Českých Budějovic vyrazil před devíti lety do zahraničí. V sobotu se na jih Čech útočník Zdeněk Ondrášek vrátil v dresu Plzně. Po bezbrankové remíze v duelu 9. kola fotbalové ligy byl český reprezentant notně rozmrzelý.

Byl jsem překvapený, že jsme vypadli z role, nechápal ostravský kouč Hapal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2024 (19:15)     Sekcia sport

Na hřiště přišel v 79. minutě a čtyři minuty na to hlavou po rohovém kopu vyrovnal. David Huf zajistil fotbalistům Bohemians Praha 1905 v Ostravě s Baníkem bod za remízu 1:1. „Je to rozený střelec, je to zabiják,“ prohlásil ostravský brankář Jiří Letáček, který Hufa výborně zná ze společného působení v Pardubicích.

Ondrášek v Plzni debutoval gólem. ‚Naštěstí palec vydržel,‘ žertoval po vzpomínce na poslední duel s Bohemkou

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.09.2020 (09:06)     Sekcia sport

Nová posila fotbalistů Plzně Zdeněk Ondrášek navázal ve 4. kole první ligy tam, kde v únoru 2012 skončil. Tehdy se s tuzemskou nejvyšší soutěží rozloučil v dresu Českých Budějovic gólem do sítě Bohemians 1905 a proti „Klokanům“ skóroval i dnes při vítězném debutu za Viktorii. Byl rád, že na rozdíl od tehdejšího utkání s Pražany si tentokrát nezlomil palec na ruce.

České Budějovice uspěly v Pardubicích 2:1 a jsou výhru od semifinále

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.03.2022 (21:46)     Sekcia sport

Pardubice - Hokejisté Českých Budějovic uspěli ve třetím čtvrtfinále play off v Pardubicích 2:1, vedou v sérii 3:0 a jediná výhra je dělí od první účasti v semifinále extraligy od...

Budějovice podlehly v přípravě rakouskému Linci

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.09.2023 (15:26)     Sekcia sport

Přípravné fotbalové utkání v Paschingu (Rakousko): Dynamo České Budějovice - LASK Linec 4:5 (1:3) Branky: 73., 84. a 90. Alli, 15. Ondrášek - 6. a 10. Koné, 17. Flecker, 65. Bello, 66. Žulj. Sestava Českých Budějovic: Janáček (46. Šípoš) - Hubínek (78. Zíka), Matouš Nikl, Králik (46. Havel), Trummer (46. Jungbauer) - Suchan (60. Šigut), J. Hora (30. Čermák), Hellebrand (78. Gantogtokh) - Skalák (46. Broukal), Ondrášek (46. V. Hora), Osmančík (46. Alli). Trenér: Marek Nikl.

Č. Budějovice - Karviná 1:0, domácí spasil útočník Alli tři minuty před koncem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2023 (17:02)     Sekcia sport

Už to vypadalo na bezbrankovou remízu, nakonec se tři minuty před koncem prosadil Alli, který v jedenáctém kole Fortuna ligy vystřelil fotbalistům Českých Budějovic první tři body po třech utkáních, když porazili 1:0 Karvinou.

Bídný poločas, pak senzační obrat. A Dynamo slaví tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.01.2021 (17:59)     Sekcia sport

Zlepšený výkon v druhé půli zajistil fotbalistům Českých Budějovic triumf ve středeční dohrávce 14. kola nejvyšší tuzemské soutěže proti Příbrami. Jihočeši tak po výhře v úvodním duelu jara s Pardubicemi zůstávají po zimní pauze stoprocentní, byť se se na vítězství ve střetnutí se Středočechy po bídném prvním poločase hodně nadřeli.

Slončík zařídil Ševcům aspoň remízu. Bod s Dynamem je málo, tvrdí zlínský mladík

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2023 (11:14)     Sekcia sport

Přestože byl hlasatelem na stadionu označen za střelce vyrovnávacího gólu jeho parťák Fantiš, byl to on, kdo v zápase mužstev z chvostu ligové tabulky s Českými Budějovicemi zajistil zlínským fotbalistům pět minut před koncem aspoň bod za remízu 1:1. Mladý záložník Ševců Tom Slončík ještě prodloužil zblízka hlavou míč do sítě.

Brno - Slovácko 2:2, ostrý nástup nováčka, remízu hostům zajistil Trávník

Č. Budějovice - M. Boleslav 1:2, střídající Ondrášek srovnal, pak rozhodl Suchomel

I bez čtveřice hráčů v karanténě vydřeli Jihočeši remízu

(Ne)penalta, která spasila PSG: míč šel od těla do ruky, zlobil se kouč Newcastlu

Schick zachránil remízu

Slavia odkoupila zpět fotbalistu Valentu z Českých Budějovic

Slavii ujíždí vlak jménem Plzeň. Sešívaní znovu ztratili, Viktoria smetla Jablonec

Finiš Liberci nevyšel. Severočeši prohráli na ledě Českých Budějovic, zářil Piskáček

Hráči Českých Budějovic zvítězili díky Hovorkově trefě v Plzni 1:0

České Budějovice - Jablonec 2:1, oslabení domácí zvládli otočku. Hrdinou Musa Alli