Strhující druhý poločas, v gólové přestřelce měli sparťané navrch

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2024 (12:30)     Sekcia sport

Sedm branek a po poločasové pauze strhující bitva jako odměna pro fanoušky v hledišti vyprodané Letné. Fotbalisté Sparty ve šlágru 29. kola porazili Ostravu 4:3 a upevnili si vedoucí pozici v prvoligové tabulce. Letenští s Baníkem od dubna 2018 neprohráli v nejvyšší soutěži už patnáct utkání v řadě. celý článek

Manchester United v gólové přestřelce přehrál Bournemouth

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.07.2020 (18:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United otočili utkání 33. kola anglické ligy proti Bournemouthu a zvítězili 5:2. Leicester ovládl druhý poločas zápasu s Crystal Palace a slavil výhru 3:0.

Manchester United v gólové přestřelce přehrál Bournemouth, nabito měla i Chelsea

Fotbalisté Manchesteru United otočili utkání 33. kola anglické ligy proti Bournemouthu a zvítězili 5:2. Leicester ovládl druhý poločas zápasu s Crystal Palace a slavil výhru 3:0, Arsenal si odvezl tři body z Wolverhamptonu za výsledek 2:0. Chelsea zvítězila nad Watfordem 3:0. Svěřenci trenéra Franka Lamparda tak udrželi čtvrtou příčku před Manchesterem United.

Sassuolo si v gólové přestřelce poradilo s Boloňou

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.10.2020 (14:44)     Sekcia sport

Fotbalisté Sassuola zvítězili v gólově bohatém utkání 4. kola italské ligy na hřišti Boloni 4:3 a posunuli se na druhé místo tabulky. Pod sedm...

Manchester United v přestřelce přehrál Bournemouth a posunul se před Chelsea, zvítězil i Leicester

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.07.2020 (18:19)     Sekcia sport

Manchester United v přestřelce zdolal Bournemouth a posunul se před Chelsea, zvítězil i Leicester

LEGIONÁŘI POD LUPOU: Deset, deset! Schick zatancoval bundeslize strhující sambu

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2021 (21:07)     Sekcia sport

Desítka. Vysněná absolutní známka pro soutěžící ve StarDance. Český kanonýr je sice fotbalista, v německé bundeslize ovšem čtyřmi vstřelenými góly za poločas vystřihl strhující taneček typu brazilské samby. Žádný div, že si útočník Patrik Schick z Leverkusenu v analytickém hodnocení vysloužil maximální desítku. Stal se tak nejlepším českým legionářem víkendu.

Džeko znovu úřadoval, také Sassuolo přestřílelo Boloňu

Fotbalisté AS Řím otočili duel s Beneventem a nováčka italské ligy porazili 5:2. Dvěma brankami se v gólové přestřelce blýskl útočník Edin Džeko. Sassuolo v dalším gólově bohatém utkání 4. kola vyhrálo na hřišti Boloni 4:3 a posunulo se na druhé místo tabulky. Pod sedm branek se podepsalo sedm různých střelců.

První půle? Hrozná. Srazily nás chyby i přihrávky do špeku, bědují sparťané

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2023 (06:55)     Sekcia sport

Poločas jako z hororu. Fotbalistům Sparty v utkání na hřišti Glasgow Rangers (1:2) během úvodní pětačtyřicetiminutovky nevyšlo vůbec nic. I proto o pauze prohrávali o dvě branky, za což ale mohli, vzhledem k obrazu hry, být snad ještě rádi. „První poločas jsme vůbec nezvládli,“ přiznal novinářům přímo ve Skotsku stoper Martin Vitík.

Daníček stál ve správnou chvíli na správném místě. Měli jsme přidat další góly, tvrdí střelec

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2022 (19:31)     Sekcia sport

Favorizovaní fotbalisté 1. FC Slovácko měli od začátku ligového duelu s Hradcem Králové před svými fandy herně navrch, avšak gólově se prosadili až po změně stran, když musel po druhé žluté a následně červené kartě nuceně ze hřiště hostující Gabriel. O jedinou trefu utkání se postaral zaskakující hradišťský kapitán Vlastimil Daníček, který zblízka dotlačil do sítě balon po předchozí Šašinkově hlavičce do břevna.

Sedm branek, sedm střelců. Boloňa zvládla přestřelku se Sassuolem, AS otočilo s Beneventem

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.10.2020 (22:55)     Sekcia sport

Mistr v gólové přestřelce porazil nováčka

Slávisté s druhým triumfem, doma jasně přehráli i semifinalistu z Ústí

Součkův West Ham vstoupil do ligy porážkou, mistr v gólové přestřelce porazil nováčka

Nezvládli jsme druhý poločas, mrzelo plzeňského trenéra Řezáče

Bučení a nadávky z kotle olomouckých fandů. Na Traorého celý poločas, zlobil se gólman Karviné

Nesmí přijít hluchá pasáž... Házenkářům Jičína ale trvala skoro poločas

Sparťané se znovu těší na Spengler Cup, v minulých letech jim ho zrušil covid

Kladenský Hlava po přestřelce v baráži: Chvíli jsme měli stažené zadky

Česká U21 i v 10 remizovala se silnými Dány

Bohemians - Karviná 1:3, hosté prohráli poločas, pak během chvíle duel otočili

Chelsea potřebný bod nezískala, Kladiváři remizovali na Old Trafford

Ani premiérový bod Smejkala v NHL Ottawě na body nestačil, při divoké přestřelce asistoval i Kubalík

Fotbalisté Chorvatska remizovali v gólové přestřelce s Turky

V Edenu kralovali sparťané, činili se i slávisté. Spousta trenérů by se nezachovala jako Šilhavý, říká expert

Tepličtí fotbalisté i v oslabení udolali Hradec 1:0, rozhodla Hybšova penalta

Fotbalisté Chorvatska remizovali v gólové přestřelce s Tureckem

Liverpool se trápí v lize, teď vypadl z poháru. Nebojte se o nás, držíme pohromadě, vzkázal kouč

Až k čáře! Sparťané ve vedru padali k zemi, pípák ovládl železný muž

Dej mi gólovou hokejku, zařval na kustoda. Dostal ji a pak dal za 29 vteřin dvě branky. Karma, řekl

Z Newcastlu se stává jeden z nejtěžších soupeřů, přiznal po parádní gólové přestřelce Pep Guardiola

Nadal porazil ve strhující bitvě Djokoviče a je v Paříži v semifinále

Exslávista Kuchta ničí Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas

Hra Španělů je frustrující, pokyvuje Šulc. Neinkasují? Musíme to prolomit!

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas, Pražané už srovnali

Sigma předvedla poločas hrůzy. Fanoušci chtěli konec kouče Látala

HOKEJ ONLINE: Budějovice měly ve dvanáctigólové přestřelce s Kladnem navrch. Pardubice obraly Boleslav