Krok od postupu. Rangers ovládli i třetí zápas 1. kola play off NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2024 (05:58)     Sekcia sport

Hokejisté New Yorku Rangers vyhráli v 1. kole play off NHL ve Washingtonu 3:1, v sérii vedou 3:0 a dělí je jedno vítězství od postupu. V Západní konferenci začínaly všechny tři páteční zápasy za stavu 1:1. Vancouveru stačilo v Nashvillu dvanáct střel k vítězství 2:1. Colorado otočilo utkání s Winnipegem pěti góly ve třetí třetině z 1:2 na konečných 6:2. Edmonton ovládl v Los Angeles úvodní třetinu 3:0 a vyhrál 6:1. celý článek

Rangers srovnali sérii, Edmonton se přiblížil postupu přes Calgary

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.05.2022 (07:33)     Sekcia sport

Hokejisté Rangers srovnali sérii 2. kola play off NHL proti Carolině úterní výhrou 4:1 na 2:2 na zápasy. První hvězdou byl útočník Andrew Copp, autor gólu a dvou asistencí. Před svými fanoušky uspěl opakovaně i Edmonton. Naposledy porazil Calgary 5:3 a v sérii je za stavu 3:1 na zápasy už krok od postupu.

Chytil dvěma góly řídil výhru Rangers, Nečas asistoval u gólu Caroliny

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.05.2022 (06:29)     Sekcia sport

New York - Útočník Filip Chytil dvěma góly pomohl hokejistům New York Rangers k výhře 5:2 nad Carolinou v šestém utkání 2. kola play off NHL. Rangers vyhráli i třetí domácí zápas...

Palát se trefil, New Jersey srovnalo sérii. Toronto krok od postupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2023 (06:06)     Sekcia sport

Ondřej Palát zpečetil gólem do prázdné branky vítězství hokejistů New Jersey 3:1 na ledě New Yorku Rangers. Devils vyhráli bez Vítka Vaněčka i druhý venkovní zápas a vyrovnali série úvodního kola play off NHL na 2:2. Tampa Bay podlehla doma Torontu 4:5 v prodloužení a prohrává 1:3 na zápasy.

Palát se trefil a New Jersey srovnalo sérii. Toronto krok od postupu

Chytil zavelel a Rangers stále žijí, Pittsburgh přišel o Crosbyho

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2022 (06:08)     Sekcia sport

Gól útočníka Filipa Chytila nasměroval hokejisty NY Rangers ve středečním pátém utkání 1. kola play off NHL k výhře 5:3 nad Pittsburghem. Tučňáci nevyužili první postupový mečbol, v sérii hrané na čtyři vítězství mají ale stále navrch a vedou 3:2. K postupu se přiblížila Florida, která vede po vítězství 5:3 nad Washingtonem 3:2 na zápasy. Poslední krok schází po výhře 3:1 nad Dallasem i Calgary.

Boleslav slaví důležitou výhru, přímý postup do čtvrtfinále je blízko

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (19:47)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 50. kole extraligy Hradec Králové 4:2 a udělali další krok k přímému postupu do čtvrtfinále play off. Středočeši jsou i nadále třetí, na pátý Mountfield mají dvě kola před koncem základní části náskok pěti bodů. Domácí zápas rozhodli ve třetí třetině, kdy se prosadili Martin Pláněk a Maris Bičevskis.

Palát opět řádil a Tampa Bay otočila vývoj série proti Rangers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2022 (07:49)     Sekcia sport

Třetí výhrou v řadě již dokázali hokejisté celku Tampa Bay v play off hokejové NHL otočit vývoj finále Východní konference. Naposledy uspěli na ledě Rangers výsledkem 3:1, který zařídil gólem z 59. minuty Ondřej Palát. Ve velké formě hrající český útočník tak navázal na vítěznou trefu ze třetí partie a následnou tříbodovou bilanci (1+2) z utkání číslo čtyři. Od postupu do finále Stanley Cupu a souboji s Coloradem tak obhájce triumfu dělí jen jediný krok.

Hokejisté Rangers ovládli i druhý zápas série

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2024 (06:13)     Sekcia sport

Hokejisté New York Rangers dokázali ve druhém kole play off NHL porazit Carolinu 4:3 v prodloužení. V sérii po dvou domácích zápasech vedou 2:0 a dění se přesouvá na led Hurricanes. Dvěma góly se blýskl domácí Kanaďan Alexis Lafrenière, za hosty nastoupil ve třetí formaci český forvard Martin Nečas, jenž po čtyřech utkáních v řadě, kdy zapsal vždy jednu branku či asistenci, tentokráte vyšel bodově naprázdno.

Rangers si poradili s Capitals i počtvrté a slaví hladký postup

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2024 (06:31)     Sekcia sport

NY Rangers porazili Washington 4:2 a v nejkratším možném termínu prošli do druhého kola play off NHL. K postupu mají blízko také hokejisté Vancouveru a Colorada kteří ve svých sériích vedou 3:1 na zápasy.

Mrázek proti Rangers zářil a posunul Carolinu k postupu v kvalifikaci play off NHL

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.08.2020 (21:30)     Sekcia sport

Hokejisté Caroliny i díky 23 úspěšným zákrokům českého brankáře Petra Mrázka vyhráli ve druhém utkání kvalifikace play off NHL nad Rangers.

Chytil asistencí pomohl Rangers k prodloužení série, Toronto slaví po 19 letech

Sparta je krok od postupu, Třinec hraje v Brně

Mrázek vychytal Carolině druhou výhru v kvalifikaci play off, hatrickem zazářil Svečnikov

Tampa se ujala vedení v sérii

Rangers porazili Washington i podruhé, Nashville a Colorado v play off srovnali série