Pastrňák a spol. se přiblížili MS. Boston padl na ledě Toronta, rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.05.2024 (06:13)     Sekcia sport

Vstup do play off se jim vydařil na jedničku. Z prvních čtyř zápasů vyhráli hokejisté Bostonu tři a vypadalo to, že do semifinále Východní konference dokráčí bez větších problémů. Jenže od té doby promarnili Bruins dva mečboly. Ten poslední v pátečním utkání, kdy padli na ledě Toronta 2:1. O postupujícím tak rozhodne sedmý zápas, jenž se odehraje 5.5. ve dvě hodiny ráno. V případě vyřazení Pastrňáka a spol. by se mohl český fanoušek dočkat hvězdných posil pro domácí MS. celý článek

Kämpf se po 23 zápasech dočkal branky, Pastrňákův Boston padl

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2024 (06:31)     Sekcia sport

David Kämpf se podílel v NHL pátou brankou sezony na výhře hokejistů Toronta 7:3 ve Vegas a ukončil 23 zápasů trvající gólový půst. David Pastrňák vyšel bodově naprázdno v Calgary, kde podlehl s Bostonem 2:3 v prodloužení a byl na ledě u rozhodující akce utkání.

Hotovo! Pastrňák se trefil, jeho Boston ale v play off NHL dohrál. Přijede hvězda na MS?

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (01:48)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák se sice trefil v klíčové bitvě o postup na ledě Caroliny, Boston ale přesto končí už v úvodním kole play off NHL. Bruins prohráli rozhodující zápas 2:3 a v sérii padli 3:4 na utkání.

Hotovo! Pastrňák se trefil, Boston ale v play off NHL přesto dohrál. Končí také Toronto a Los Angeles

Pozdní gól Davida Pastrňáka Bostonu k postupu přes Carolinu nestačil. Bruins v rozhodujícím zápase prvního kola play off NHL prohráli 2:3 a sezona pro ně skončila. Sedmý duel nezvládli ani hokejisté Toronta. Tampě Bay na domácím ledě podlehli 1:2 a na postup přes úvodní kolo play off čekají již 18 let.

Hronek asistoval, Vancouver i tak promarnil mečbol. Rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2024 (06:48)     Sekcia sport

Hokejisté Vancouveru s Filipem Hronkem prohráli šestý zápas play off NHL na ledě Edmontonu 1:5. Český zadák si v utkání připsal asistenci na gól Švéda Nilse Hoglandera, ten však na postup nestačil. Rozhodne tak sedmý duel v areně Canucks.

Hvězda hvězd. Hokejový Zápas legend v Litvínově ozdobí také Pastrňák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.08.2023 (14:01)     Sekcia sport

Blížící se Zápas legend na litvínovském zimním stadionu vyšperkuje nejlepší český hokejista současnosti. Číslo 88, hvězda Boston Bruins v NHL. Po ledě bude kroužit kanonýr David Pastrňák, jehož účast oznámili organizátoři ve středu.

Toronto si v druhém prodloužení vybojovalo sedmý zápas s Bostonem

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2020 (08:40)     Sekcia sport

Basketbalisté Toronta byli v semifinále Východní konference NBA krůček od vyřazení, nakonec ale Boston po druhém prodloužení zdolali 125:122. Obhájci titulu si tak vynutili rozhodující sedmý zápas, třebaže na konci základní hrací doby i prvního prodloužení neproměnili střely, které jim mohly vynést vítězství dříve. Los Angeles Clippers na západě vedou 3:1, ve čtvrtém střetnutí porazili Denver 96:85.

Obhájci titulu si po velké bitvě vybojovali sedmý zápas s Bostonem

Čtvrtý zápas ovládl Boston, k výhře napomohl Pastrňák i Krejčí

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2021 (05:37)     Sekcia sport

Třetí výhru v sérii získal Boston, který byl po celý zápas jednoznačně lepším týmem a předvedl skvělý výkon v obraně i útoku. Na vítězství Bruins se podílel David Pastrňák, který nejdříve přihrál na první branku a poté zvyšoval skóre na 2:0, na čemž měl podíl i David Krejčí, který si připsal asistenci. Boston porazil Washington 4:1.

Boston přerušil sérii porážek, Zacha k tomu přispěl dvěma góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2023 (07:32)     Sekcia sport

Po třech nezdarech v řadě se lídr hokejové NHL Boston vrátil na vítěznou vlnu. Ve středu uspěl 5:2 na ledě Toronta i díky dvěma gólům Pavla Zachy. Bod za asistenci si připsali David Pastrňák, David Krejčí i z farmy povolaný Jakub Lauko. Už posedmé za sebou zvítězila Carolina, naposledy po výsledku 5:1 nad Buffalem. Jednu asistenci si za vítěze připsal i Martin Nečas.

Skvělý Pastrňák se v NHL zase trefil, Boston však po kolapsu přišel o výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (05:28)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák se zase trefil v NHL. V poslední minutě základní hrací doby poslal Boston svou osmatřicátou trefou v sezoně do vedení 3:2 na ledě Floridy, Bruins ale nakonec duel prohrál 3:4 v prodloužení.

Zacha slavil za Boston dva góly a Pastrňák třikrát asistoval

Hvězda odešla, Pastrňák a spol. v problémech. Propadák, slyší neaktivní Boston

Boston ještě žije, vynutil si sedmý zápas. Také Tampa odvrátila vyřazení

Boston odvrátil vyřazení. Pastrňák a spol. vezou z Floridy výhru

Golden State postoupili do semifinále NBA, Boston si vynutil sedmý zápas

Pastrňák je blízko návratu k hokeji, Boston může večer postoupit

Fantastický Kubalík sestřelil Calgary, Pastrňák a spol. slaví další vysokou výhru

Pastrňák dál čeká na stý bod. Boston v NHL podlehl Philadelphii

Excelentní Pastrňák udeřil i proti Vejmelkovi, Boston však smolně padl. Přestřelku nezvládli Ďáblové

Basketbalisté Bostonu vyřadili v NBA obhájce titulu z Toronta, Celtic vylepšili rekord soutěže

Hertl pomohl gólem k výhře. Trefil se i Pastrňák, Boston ale nakonec s Torontem padl

Pastrňák dohání vynechané zápasy. Flyers nasázel hattrick a na další gól přihrál

ONLINE: Třinec - Sparta 0:0. Třetí mečbol, vynutí si domácí sedmý zápas?

Pastrňák opět zářil a dovedl Boston k vítězství

Nečas pomohl dvěma asistencemi k výhře Caroliny. Francouz je zpět!

Zacha asistoval, Pastrňák se popral, Boston ale na Floridě padl

Pastrňák gólem přispěl k výhře, Vejmelka slavil na ledě Toronta

Excelentní Pastrňák znovu udeřil, Boston však smolně padl. Přestřelku nezvládli Ďáblové

Pastrňák mezi hvězdami! V bodování přeskočil Kubalíka

Pardubice porazily Děčín v prodloužení, rozhodne sedmý zápas

Hokejisté Lausanne vyhnali Hrubce z branky Curychu, o mistrovi rozhodne sedmý zápas

Kubalík zahájil kanonádu Blackhawks, Pastrňák bodoval posedmé za sebou

Pastrňák se v NHL zase trefil! Větší radost ale měl jiný z Čechů

Boston na hraně, přiletí Pastrňák na MS? Českou hvězdu limituje zranění

Chytilovy body mírnily debakl Rangers, děsivá série porážek Flyers pokračuje

Pastrňák byl u tří gólů Bostonu a pokořil hranici 700 kariérních bodů

Pastrňák se blýskl gólem a dvěma asistencemi. Boston ale nakonec prohrál

Sparta proti Liberci zvládla podruhé za sebou prodloužení. Vynutila si sedmý zápas