Půlkař Wanyonyi byl v Lausanne dvě desetiny od rekordu, je druhý v historii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2024 (20:43)     Sekcia sport

Olympijský vítěz Emmanuel Wanyonyi z Keni se na mítinku Diamantové ligy v Lausanne přiblížil na dvě desetiny světovému rekordu v běhu na 800 metrů. Časem 1:41,11 minuty těsně zaostal za výkonem krajana Davida Rudishy z olympijských her 2012 v Londýně a na druhém místě historických tabulek se připojil k bývalému dlouholetému světovému rekordmanovi Wilsonu Kipketerovi. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Půlkaře dělily v Lausanne dvě desetiny od světového rekordu krajana

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2024 (21:26)     Sekcia sport

Olympijský vítěz Emmanuel Wanyonyi z Keni se na mítinku Diamantové ligy v Lausanne přiblížil na dvě desetiny světovému rekordu v běhu na 800 metrů. Časem 1:41,11 minuty těsně zaostal za výkonem krajana Davida Rudishy z olympijských her 2012 v Londýně a na druhém místě historických tabulek se připojil k bývalému dlouholetému světovému rekordmanovi Wilsonu Kipketerovi.

 

Keňan Wanyonyi zaběhl světový rekord na silniční míli

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2024 (18:25)     Sekcia sport

Vicemistr světa v běhu na 800 metrů Emmanuel Wanyonyi z Keni překonal světový rekord na silniční míli. Devatenáctiletý běžec na akci Road to Records v německém Herzogenaurachu zvítězil v čase 3:54,56 minuty.

 

Půlkař Dudycha byl v českém juniorském rekordu čtvrtý na mítinku v Lyonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2024 (12:11)     Sekcia sport

Jakub Dudycha vylepšil na mítinku v Lyonu vlastní juniorský halový český rekord v běhu na 800 metrů časem 1:47,12 minuty. Na akci stříbrné kategorie World Indoor Tour vyneslo zlepšení osobního maxima o rovné tři desetiny osmnáctiletému závodníkovi z Vysokého Mýta čtvrté místo. Úřadující juniorský mistr Evropy se zároveň ujal vedení v halových světových tabulkách v kategorii do 20 let.

 

Devatenáctiletý Keňan Wanyonyi zaběhl třetí nejrychlejší osmistovku historie

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.06.2024 (17:52)     Sekcia sport

Devatenáctiletý Emmanuel Wanyonyi zaběhl na keňské olympijské kvalifikaci třetí nejrychlejší čas historie na 800 metrů 1:41,70 minuty. Vicemistr světa na této trati svým výkonem v Nairobi zaostal jen o 79 desetin za světovým rekordem 1:40,91 krajana Davida Rudishy z roku 2012.

 

Chorvatská tenistka Martičová se v Lausanne po třech letech dočkala titulu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.07.2022 (15:01)     Sekcia sport

Lausanne (Švýcarsko) - Chorvatská tenistka Petra Martičová ve finále v Lausanne porazila 6:4, 6:2 Olgu Danilovičovou ze Srbska a získala druhý titul na okruhu WTA v kariéře....

 

Tyčkař Duplantis skočil v Lausanne rekord mítinku 610 cm

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2022 (20:47)     Sekcia sport

Švédský tyčkařský fenomén Armand Duplantis zvítězil v dnešním předprogramu Diamantové ligy v Lausanne v rekordu mítinku 610 centimetrů. Šestimetrovou hranici překonal dvaadvacetiletý atlet v 53. soutěži v kariéře.

 

Chorvatka se v Lausanne po třech letech dočkala titulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.07.2022 (14:56)     Sekcia sport

Chorvatská tenistka Petra Martičová ve finále v Lausanne porazila 6:4, 6:2 Olgu Danilovičovou ze Srbska a získala druhý titul na okruhu WTA v kariéře.

 

Martičová se po třech letech dočkala titulu, uspěla v Lausanne

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.07.2022 (15:05)     Sekcia sport

Chorvatská tenistka Petra Martičová ve finále v Lausanne porazila 6:4, 6:2 Olgu Danilovičovou ze Srbska a získala druhý titul na okruhu WTA v kariéře.

 

Rychlost hráčů Lausanne bije do očí, jsou favoritem. Jsme ale odhodláni přepsat historii, hlásí Janotka.

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2026 (17:03)     Sekcia sport

Nesmírně rychlostně vybavený a dynamický tým čeká ve čtvrtek fotbalisty Olomouce v úvodním domácím duelu předkola vyřazovací fáze Konferenční ligy se švýcarským FC Lausanne. Kouč Sigmy Tomáš Janotka i proto soupeře považuje za mírného favorita. Věří ale také, že jeho svěřenci přepíší historii. Sigma se v jarní části pohárů představí teprve podruhé, po dlouhých 34 letech a chce jít dál.

 

Chorvatsko-srbské finále v Lausanne. Utkají se Martičová s Danilovičovou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.07.2022 (16:17)     Sekcia sport

Do finále tenisového turnaje v Lausanne se probojovaly nenasazené hráčky Petra Martičová a Olga Danilovičová a v neděli se utkají o druhý titul na okruhu WTA v kariéře.

Zase druhý! Oštěpař Vadlejch na mítinku Diamantové ligy v Lausanne zopakoval umístění z ME

Půlkař Dudycha postoupil do semifinále HMS, čtvrtkař Krsek vypadl v rozběhu

Duplantis vyhrál i v Lausanne, přes šest metrů skočil také Kendricks

Vítěz Gagarinova poháru Sekáč opouští KHL, bude hrát za Lausanne

Kraulařka Seemanová skončila na ME v krátkém bazénu v českém rekordu čtvrtá

Famózní překonání světového rekordu. Číňan ale čelil dotazům ohledně dopingového skandálu

Půlkař Amos měl pozitivní dopingový test, pomáhal si s hubnutím

Hamilton kraloval a je zase blíž k rekordu Schumachera

Olomouc vyhrála v Lausanne a je v osmifinále Konferenční ligy

Půlkař Amos měl pozitivní dopingový test, AIU mu před MS pozastavila činnost

Půlkař Amos medaili v Paříži nepřidá, za doping dostal tříletý trest

Tyčkař Ščerba byl na mítinku v Bydhošti třetí, půlkař Dudycha čtvrtý

Chorvatka se v Lausanne po třech letech dočkala titulu. Argentinské finále ovládl Cerúndolo

Top 5 fotbalistů s největším počtem Guinnessových rekordů. Statistice vévodí Messi, druhý je Ronaldo a kdo jsou ti další?

Půlkař Dudycha vyhrál na halovém MS svůj rozběh, Krsek a další vypadli

Vegas s Hertlem neuvěřitelným gólem čtyři desetiny před koncem rozhodlo o snížení série

Vadlejch byl na Diamantové lize v Lausanne sedmý, Peters přehodil 90 metrů

Tyčkař Ščerba se v Bydhošti vyšvihl na třetí místo, půlkař Dudycha skončil čtvrtý

Rekordní výsledek v super-G. Zabystřan na MS zaostal tři desetiny za desítkou

Vadlejch byl třetí na mítinku Diamantové ligy v Lausanne

Tyčkařka Švábíková a překážkář Müller budou na Diamantové lize v Lausanne

Půlkař Davidík doběhl na juniorském MS čtvrtý, opět zlepšil český rekord

Johannes Bö na schůzce s historií. Je nejlepším biatlonistou on, nebo Björndalen?

Na Diamantovou ligu v Lausanne se chystají Vadlejch se Staňkem

Martičová získala druhý titul na okruhu WTA

Franzoni ovládl i druhý trénink na sjezd v Kitzbühelu, přiblížil se rekordu

Janíčková na stovce sedmá, Knedla se může těšit už na třetí finále

Zlatý olympionik ve světovém rekordu se vrací do akce

Oštěpař Vadlejch byl na mítinku Diamantové ligy v Lausanne třetí, Staněk sedmý

Jamesovi k překonání rekordu NBA gratulovaly legendy i americký prezident

Čtvrtkař Horák atakoval evropský halový rekord

Den světového rekordu. Ve Valencii se pokusí pozměnit atletickou historii

Veterán Kasai se za nejvíce startů v SP dostal do knihy rekordů

Rallye Šumava Klatovy vyhrál Rakušan Wagner, Mareš byl těsně druhý

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy