Mathias Vacek skončil celkově druhý v etapovém závodu Kolem Valonska

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.07.2025 (19:30)     Sekcia sport

Mathias Vacek skončil celkově druhý v etapovém závodu Kolem Valonska. V závěrečné páté etapě uhájil prvenství novozélandský cyklista Corbin Strong, mistra České republiky porazil o devět sekund. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vacek ztrátu na Stronga nedohnal a v závodu Kolem Valonska skončil druhý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.07.2025 (19:57)     Sekcia sport

Mathias Vacek skončil celkově druhý v etapovém závodu Kolem Valonska. V závěrečné páté etapě uhájil prvenství novozélandský cyklista Corbin Strong, mistra České republiky porazil o devět sekund.

 

Vacek stále ve formě. Ve druhé etapě Kolem Polska byl druhý, druhý je i celkově

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2025 (17:35)     Sekcia sport

Minulý týden na etapovém závodu Kolem Valonska oslavil dílčí vítězství a celkově skončil druhý. A formu si cyklista Mathias Vacek přenesl i na worldtourové Kolem Polska. Ve druhé hornaté etapě finišoval druhý a druhé místo mu se ztrátou šesti sekund patří i v celkovém pořadí.

 

Vacek ovládl etapu závodu Kolem Valonska

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.07.2025 (17:57)     Sekcia sport

Cyklistický mistr republiky Mathias Vacek vyhrál ve spurtu čtyřčlenné skupiny 4. etapu závodu Kolem Valonska a připsal si šesté vítězství v kariéře.

 

První triumf v národním dresu! Vacek vyhrál ve Valonsku etapu, celkově je druhý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2025 (19:20)     Sekcia sport

Mistr republiky Mathias Vacek vyhrál ve spurtu čtyřčlenné skupiny předposlední 4. etapu závodu Kolem Valonska. Třiadvacetiletý cyklista z týmu Lidl-Trek se díky šestému vítězství v kariéře posunul na druhé místo průběžného pořadí za Novozélanďana Corbina Stronga, jenž za ním dojel druhý.

 

Vacek skončil devátý na závodě Kolem Belgie a byl nejlepším mladým cyklistou

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.06.2023 (19:21)     Sekcia sport

Český cyklista Mathias Vacek obsadil deváté místo v etapovém závodu Kolem Belgie. Jednadvacetiletý talent zároveň získal po pěti dnech bílý trikot pro nejlepšího mladého jezdce.

 

Měl jsem hrozně vysoké tepy. Už je to dobré, říká Vacek a myslí na český titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.06.2023 (07:04)     Sekcia sport

Poslední čtyři týdny měl Mathias Vacek ve světě obzvlášť vydařené. Nejprve obsadil celkové 8. místo na etapovém závodě Kolem Norska, pak skončil devátý Kolem Belgie, kde vybojoval i dres pro nejlepšího mladíka závodu. Naopak na domácím kolbišti byl po 3. místě na republikovém šampionátu v časovce zklamaný. V neděli si chce při mistrovském silničním závodě spravit chuť.

 

Cyklista Vacek skončil čtvrtý v etapovém závodě Kolem Norska

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2024 (16:29)     Sekcia sport

Český cyklista Mathias Vacek skončil čtvrtý v etapovém závodě Kolem Norska. Jezdec stáje Lidl-Trek se prosadil především v úvodních dvou etapách s vrchařskými dojezdy, v niž obsadil páté a čtvrté místo. V celkovém pořadí zaostal za Axelem Laurancem z Francie o 21 sekund.

 

Sekundy od první výhry. Nic si nevyčítám, líčí Vacek a už se chystá i na olympiádu

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2024 (14:27)     Sekcia sport

K prvnímu profesionálnímu vítězství na etapovém závodě mu chyběly pouhé čtyři vteřiny. Český cyklista Mathias Vacek se Kolem Belgie rval o celkové prvenství, nakonec však čerstvě 22letý jezdec skončil těsně druhý za Sörenem Waerenskjoldem. „Udělal jsem všechno, co jsem mohl, takže si nic nevyčítám,“ podotkl.

 

Cyklista Vacek nedokončil po pádu etapu ve Valonsku, poranil si loket

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.07.2023 (21:25)     Sekcia sport

Cyklistický mistr republiky Mathias Vacek nedokončil po pádu 3. etapu závodu Kolem Valonska. Jeho tým Lidl-Trek na sociálních sítích uvedl, že jednadvacetiletý Čech musel do nemocnice se zraněným loktem.

 

Vacek skončil třetí v Závodu míru. Bittner byl ve finálové etapě druhý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.06.2022 (17:20)     Sekcia sport

Mathias Vacek obsadil třetí místo v Závodu míru pro cyklisty do 23 let za vítězným Belgičanem Lennertem van Eetveltem a Australanem Rudym Porterem. V závěrečné třetí etapě se startem i cílem v Jeseníku skončil jiný český jezdec Pavel Bittner těsně druhý.

Cyklista Vacek skončil v závodě Kolem Belgie druhý o čtyři sekundy

Závod míru do 23 let ovládl Ital Zana, Vacek skončil celkově šestý

Vingegaard na úvod sezony vyhrál Kolem Algarve, Vacek skončil dvanáctý

Mathias Vacek spurtoval o vítězství v závodu Paříž-Tours. Dojel nakonec druhý

Cyklista Vacek je před poslední etapou v Belgii druhý o dvě sekundy

Skvělý Vacek útočil na velkou výhru. V etapě Kolem Polska skončil těsně pod vrcholem, druhý je i průběžně

Vacek před poslední etapou v Belgii zůstal druhý, náskok stáhl na dvě sekundy

Vacek poprvé lídrem závodu. Ve Valencii ho vystřelila do čela týmová časovka

Cyklista Mathias Vacek drží v závodě Kolem Belgie dál druhé místo

Mladík Vacek slaví v závodě Kolem SAE premiérový etapový triumf na WorldTour

Vacek dojel třetí v jednorázovém závodu v Portugalsku

Cyklista Mathias Vacek vyhrál se stájí Lidl-Trek zahajovací časovku týmů na závodu Kolem Valencie

Vacek při závodní premiéře v elitním týmu touží po etapovém vavřínu

Smolná třetí etapa. Vacek upadl a přišel o žlutý trikot závodu Kolem Valencie

Vackovi těsně unikla první výhra v etapovém závodu

Vacek vyhrál ve spurtu šestou etapu závodu WorldTour Kolem SAE

Skvělý Vacek dojel na mistrovství Evropy jezdců do 23 let druhý

Alaphilippe znovu v problémech. Kvůli covidu odstoupil ze závodu Kolem Valonska

Cyklista Hirt skončil druhý v závodu Kolem Ománu

Bittnerovi v poslední etapě Závodu míru do 23 let chyběla setina. Vacek skončil celkově třetí

Novým lídrem Kolem Valencie je Buitrago, Vacek s bolavým ramenem pokračuje

Vacek byl na úvod závodu Kolem Belgie těsně druhý v časovce

Cyklista Vacek byl na úvod závodu Kolem Belgie těsně druhý v časovce

Sešití rtu, známky otřesu mozku. Vacek po pádu odstoupil ze závodu Kolem Polska

Mathias Vacek dojel sedmý v etapě Závodu míru na Dlouhých stráních

Vacek přišel po pádu ve třetí etapě závodu Kolem Valencie o žlutý trikot

Vacek vede závod Kolem Valencie i po druhé etapě, většinu náskoku ztratil

Vacek vede závod Kolem Valencie i po druhé etapě, o většinu náskoku ale přišel

Mathias Vacek se těší na svou první Grand Tour a touží po startu na olympiádě

Mathias Vacek zajel v prologu Kolem Norska pátý čas

Úvodní jarní klasiku Omloop Nieuwsblad vyhrál Waerenskjold, Vacek byl patnáctý

Christen vyhrál druhou etapu Kolem Algarve, Vacek dojel šestnáctý

Vacek drží v závodě Kolem Belgie dál druhé místo

Vacek byl pátý v časovce na Giru a celkově je třetí, vede Roglič

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy