30 let za brutální vraždy v Břeclavi: Starce a ženu ubodal 136 ranami kvůli třem tisícovkám

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.06.2020 (13:33)     Sekcia bulvár

Dlouhých 30 let ve věznici se zvýšenou ostrahou má strávit Antonín Š. (29). Výjimečný trest mu ve čtvrtek uložil Krajský soud v Brně. Podle něj není pochyb o tom, že v srpnu loňského roku zavraždil zvlášť brutálním způsobem muže (†89) a ženu (†44) v Břeclavi. Doslova je rozbodal kvůli pár tisícovkám. Obžalovaný se na místě odvolal. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vraha z Břeclavi usvědčila manželka: Zabil dva lidi kvůli třem tisícovkám

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.06.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Celkem 136 ranami nožem ubodal Tomáše H. (†89) a Šárku J. (†44) v Břeclavi. Soud včera Antonína Š. (29) potrestal 30 lety vězení. Pozůstalým má uhradit 4,2 milionu korun.

 

Bestii z Břeclavi se 30 let za dvojnásobný mord zdá moc! "Brečí" u Ústavního soudu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.06.2021 (10:31)     Sekcia bulvar

Kvůli pár tisícovkám neskutečně brutálně ubodal Antonín Štaubert (31) starce (†89) a jeho známkou (†44). Oběti dohromady utržily 136 ran nožem! Invalidní Štaubert dostal výjimečný trest 30 let, což se mu zdá moc a podal si ústavní stížnost.

 

Partnerku ubodal 31 ranami nožem

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     04.04.2025 (11:12)     Sekcia bulvar

Brutální vraždu ženy (†35) v Jevíčku začal řešit pardubický krajský soud. Na zastávce autobusu ženu závislou na drogách tzv. boxerem s nožem 31 ranami ubodal partner a otec jejich dcery Petr G. (35). Přiznal se.

 

16 let pro vraha Lukáše Haška (30): Ženu ubodal 86 ranami!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     16.12.2025 (16:38)     Sekcia bulvar

Za brutální mord cizinky (†50) v Jaroměři na Náchodsku si včera vyslechl Lukáš Hašek (30) trest 16 let vězení. Opilý ji chtěl znásilnit, pak ji brutálně ubodal. Tělo pohodil do řeky Metuje.

 

Bestie z Břeclavi má jasno: Nejvyšší soud potvrdil dvojnásobnému vrahovi 30 let vězení

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.04.2021 (15:52)     Sekcia bulvar

Byla to zřejmě nejbrutálnější vražda roku 2018. Postavou nevysoký Antonín Štaubert (nyní 31) ubodal v nočních hodinách v Břeclavi 136 ranami nožem starce (†89) a jeho známkou (†44). Krajský soud v Brně vraha potrestal 30 lety vězení, verdikt nyní potvrdil nejvyšší soud.

 

Otřesná brutalita! Antonín měl pro tři tisíce prorazit lebky starci (†89) a ženě (†44)

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.05.2020 (15:23)     Sekcia bulvar

Šlo zřejmě o nejbrutálnější vraždu posledních pěti let na jižní Moravě. Krajský soud v Brně rozhoduje o trestu pro Antonína Š. (29). Podle obžaloby ubodal v Břeclavi dva starce (†89) a ženu (†44) pro pár tisícovek!

 

Hrozí promlčení brutální vraždy manželského páru z Mělnicka: Vrah je ubodal noži, nůžkami a šroubovákem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.05.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Do promlčení brutální dvojnásobné vraždy v odlehlé části obci Vidim na Mělnicku zbývá necelý rok. Neznámý pachatel tam tehdy ubodal osaměle žijící manželský pár a jejich pár. Důvod? Zřejmě loupežný, dům byl totiž po činu prohledávaný.

 

Otřesný mord v lesoparku: Žárlil na družku, tak ji ubodal!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     14.07.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Brutální vražda v lesoparku plném lidí před rokem otřásla Ostravou. Petr M. (64) tam nezvládl žárlivost a osmi ranami nožem ubodal svou družku (†65). Teď míří na 15 let do vězení.

 

Důchodce zavraždil manželku: Podezírala ho z nevěry, tak ji ubodal

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.12.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Údery pěstmi do tváře zasypal celoživotní partnerku Menku (†78) její manžel Pane K. (81). Nato ji ubodal 71 ranami do krku a hlavy, kterou pak uřezal. Brutální vraždu, která se odehrála na krnovském sídlišti SPC, včera řešil ostravský soud.

 

Předvánoční vražda na Slovensku: Útočník ubodal muže během návštěvy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.12.2023 (10:43)     Sekcia bulvar

Slovenská policie u Žiliny vyšetřuje předvánoční vraždu. Opilý 30letý pachatel ubodal několika ranami o třináct let staršího muže, který zemřel na následky vykrvácení. Kriminalisté muže s iniciály M. H. obvinila z vraždy.

20 ranami ubodal partnerku: Hrozí mu výjimečný trest!

Padesát bodných ran do krku: Vraha transgender modelky Kesarie Abramidzové poslal soud na doživotí

Ubodal barmanku 46 ranami: Doživotí? Ne, 15 let a 9 měsíců!

Podcast: Bratrovrah Pavel ubodal dvojčata Petra a Libora (†17), zasadil jim přes 100 bodných ran!

Vražda bez motivu! Ubodal muže, pořezal ženu a napadl policistku

30 let za mřížemi pro bestii z Břeclavi: Ubodal seniora (†89) a jeho přítelkyni (†44)

Policie obvinila z brutální vraždy ve Vysoké partnerku oběti: Za kastraci jí hrozí výjimečný trest

Pane (81) brutálně ubodal v Krnově ženu Menku (†78): Starce s demencí přemohl koronavirus

Pane (81) brutálně ubodal v Krnově ženu Menku (†78): Starce s demencí k vraždě dohnal covid

Brutální vražda v Českých Budějovicích: Muž ve squatu ubil a ušlapal ženu!

Obětem zasadil nožem 136 ran!

Marek (30) brutálně ubodal otce (†57), bratra (†23) a sestru (†21): Nenáviděl jsem je!

Marek (30) brutálně ubodal otce (†57), bratra (†24) a sestru (†22): Nenáviděl jsem je!

Detaily brutální vraždy v Hradci Králové: Oběť zardousil a polil kyselinou

Polonahá a vyhladovělá se střelnými ranami: Ženu měsíce týralo pět kamarádů...prý ji přestali mít rádi

Radoslav ubodal vlastního syna Samuela: Už před lety řekl, že ho jednou zabije

46 ranami ubodal servírku: U soudu se nejdříve smál, pak ale plakal

Rasistická vražda Roma Oty (†29): Před 21 lety ho ubodal neonacista Pechanec. Pak chtěl být starostou

Vraždil ve jménu satana! Mladík (19) brutálně ubodal dvě sestry: Smlouva s ďáblem mu měla vynést výhru v loterii

Brutální smrt poslance (†69): Ubodal ho terorista, který chystal další útoky

Brutální vražda v Nejdku: Muž v bytě ubodal kamarádku (†29)! Vymlouval se, že ho ohrožovala nožem

Žárlivec si myslel, že mu přítelkyně zahýbá se ženou: Ubodal ji! Máma mu pomohla se zametáním stop

Žárlivec si myslel, že mu přítelkyně zahýbá s ženou: Ubodal ji! Máma mu pomohla se zametáním stop

Servírku ubodal kvůli 40 tisícům: Lituji, ale mám tmu, vzlykal u soudu otec osmi dětí

Dědic (23) miliardového koláčového impéria ubodal nejlepšího kamaráda?! Brutální vražda na Štědrý den

Sváteční Bílá sobota skončila v krvi: Syn deseti ranami ubodal přítele své matky

Ubodal servírku a vinu chtěl hodit na manželku: Nestarala se o našich 9 dětí, řekl soudu

Ubodal Janu (†27) v Českém Těšíně: Vražda bez trestu! Po 15 letech je promlčená

Servírku ubodal kvůli 40 tisícům: 16 let pro otce osmi dětí! Prý se může ještě polepšit

Servírku ubodal kvůli 40 tisícům: 16 let pro otec osmi dětí! Prý se může ještě polepšit

Deset dní od brutální vraždy dvou prodavaček v Hradci: Pohřbí je v tichosti?

Muže, který ubodal Simonu (†30) na ulici obvinili z vraždy: Až 20 let vězení

Irové zadrželi Jozefa P. (31): Obvinili ho z vraždy mladé učitelky (†23)!

Invalida o holi ubodal v Bělském lese partnerku: Žárlil na ni! Dostal 15 let

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy