Tyčkařky Morrisová a Nageotteová přeskočily na zahradě 481 cm

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.07.2020 (12:32)     Sekcia sport

Americké tyčkařky Sandi Morrisová a Katie Nageotteová se při netradičním závodě v Greenville blýskly výkonem 481 centimetrů. Dostaly se tím do čela letošních světových tabulek, které jsou zatím chudé vzhledem k rušení soutěží kvůli pandemii koronaviru. Byly by ale v elitní desítce i v loňské úplné sezoně. Devět tyčkařek závodilo na zahradě rodného domu vicemistryně světa Morrisové, která zde společně s otcem vybudovala regulérní sektor. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Tyčkařky Nageotteová a Bradshawová získaly atletickou Cenu fair play

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.12.2022 (15:53)     Sekcia sport

Tyčkařky Katie Nageotteová a Holly Bradshawová získaly atletickou Cenu fair play. Mezinárodní výbor pro fair play ve spolupráci se Světovou atletikou ocenil jejich jednání při zranění Bradshawové na mistrovství světa, které Britka utrpěla po zlomení tyče při rozcvičování. Pochroumala si krk a záda, takže do finále ani nenastoupila.

 

Zahradní výzva zaujala, nadšené tyčkařky chtějí porazit muže

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2020 (12:31)     Sekcia sport

Světová atletika vyhlásila na sobotu 16. května druhé kolo takzvané zahradní výzvy, elitní tyčkařky napodobí muže a utkají se na dálku. Olympijská vítězka Katerina Stefanídiová z Ŕecka, dvojnásobná halová mistryně USA Katie Nageotteová a vítězka Her Commonwealthu Alysha Newmanová z Kanady si ovšem nemusí budovat sektor na zahradě, závodit budou na svých tréninkových stadionech.

 

Elitní tyčkařky se podobně jako muži utkají na dálku

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2020 (12:06)     Sekcia sport

Elitní tyčkařky napodobí muže a utkají se na dálku. Světová atletika vyhlásila na sobotu 16. května druhé kolo takzvané zahradní výzvy, při které změří síly olympijská vítězka Katerina Stefanídiová z Ŕecka, dvojnásobná halová mistryně USA Katie Nageotteová a vítězka Her Commonwealthu Alysha Newmanová z Kanady. Závodit budou na svých tréninkových stadionech, protože na rozdíl od některých mužů nemají sektor na zahradě.

 

Zastala se soupeřky se zlomenou tyčí. Nageotteová bere Cenu fair play

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.12.2022 (16:20)     Sekcia sport

Tyčkařky Katie Nageotteová a Holly Bradshawová získaly atletickou Cenu fair play. Mezinárodní výbor pro fair play ve spolupráci se Světovou atletikou ocenil jejich jednání při zranění Bradshawové na mistrovství světa, které Britka utrpěla po zlomení tyče při rozcvičování. Pochroumala si krk a záda, načež do finále ani nenastoupila.

 

Zahradní party tyčkařek. V Greenville se zrodily nejlepší světové výkony roku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.07.2020 (12:44)     Sekcia sport

Na zahradě rodného domu v Greenville vybudovala Sandi Morrisová společně s otcem regulérní tyčkařský sektor. A asi nebude úplně špatný, protože se v něm zrodil nejlepší světový výkon roku - 481 centimetrů. Při netradičním závodě ho skočila nejen americká vicemistryně světa a hostitelka netypické atletické zahradní party, ale i její krajanka a soupeřka Katie Nageotteová.

 

Tyč na olympiádě vyhrála Američanka Nageotteová

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2021 (14:12)     Sekcia sport

Američanka Katie Nageotteová vyhrála v Tokiu olympijskou soutěž tyčkařek výkonem 490 centimetrů. Anželika Sidorovová má stříbro, první atletickou medaili na těchto hrách pro Rusko. Třetí skončila britská rekordmanka Holly Bradshawová, skočila 485 cm jako Ruska, ale měla horší zápis.

 

Morrisová porazila ve stíhačce Dygertovou a na MS v Dánsku získala druhé zlato

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.10.2024 (23:06)     Sekcia sport

Britka Anna Morrisová se dnes na mistrovství světa dráhových cyklistů v dánském Ballerupu postarala o velké překvapení. Ve finále stíhacího závodu porazila obhájkyni Chloé Dygertovou z USA a dosáhla největšího individuálního úspěchu kariéry.

 

Diamantový liják. Tyčkařky v Lausanne nedoskákaly, překážkář Müller zaostal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2025 (22:34)     Sekcia sport

Překážkář Vít Müller doběhl osmý na mítinku Diamantové ligy v Lausanne. Čas 50,42 sekundy byl o více než dvě sekundy pomalejší než jeho vyrovnaný osobní rekord z červnové Zlaté tretry. Tyčkařky včetně Amálie Švábíkové v hustém dešti soutěž nedokončily.

 

V noci tančí sochy, ve dne tyčkařky. A před palácem zní píseň pro Švábíkovou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.06.2025 (12:00)     Sekcia sport

Jdete od metra Ópera a pomalu přicházíte k rozlehlému Královskému paláci, chloubě španělského Madridu. To, co slyšíte, nejsou turisté ani panovník Filip VI. Když se přiblížíte, vidíte před monumentální stavbou odvážné tyčkařky, které v pohádkových kulisách bojují na mistrovství Evropy družstev. „Nádhera,“ musíte si říct.

 

ONLINE: O medaile na halovém ME usilují tyčkařky, finále čeká na sprintery

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2021 (18:45)     Sekcia sport

Na halovém mistrovství Evropy v Toruni probíhá druhý finálový blok. O medaile nejprve bojují tyčkařky, představí se i dálkařky a běžci a běžkyně na 400 metrů. Vrcholem programu pak bude finále sprintu mužů na 60 metrů. Čeští zástupci se do závěrečných sobotních klání nekvalifikovali. Dění na šampionátu sledujeme v podrobné reportáži.

Pardubice přeskočily Plzeň, Baník i Slovácko končí rok na vítězné vlně

Obhájci medaile i nadějní debutanti. Česká nominace pro halové ME čítá 26 atletů

Vodní lázeň a přerušení závodu. Nohy byly po dešti ztuhlé, říkala Maláčová

Zlatá Manuel a bronzová Švábíková jsou v Česku. Jak se ohlížejí za halovým MS?

Cože, i 440 stačí na finále? Švábíková byla překvapená a utěšovala favoritku

V římské výhni hledala stín a pytlíky s ledem. Švábíkovou motivovala i mladší sestra

OBRAZEM: Triumfy, modlitby i zlámané překážky. To nejlepší z halového ME atletů

Olympijská šampionka Muová zahájila sezonu nejrychlejší osmistovkou roku

Liberecké volejbalistky v bitvě o první místo bez ztráty setu zdolaly Ostravu

Ortéza na noze české rekordmanky. Na pohled to vypadá hůř než ve skutečnosti, uklidňuje

Jamajská legenda, nebo extravagantní Američanka? Hledá se královna sprintu, v akci i čtyři Češky

Olympijská vítězka Muová zahájila v Římě sezonu nejrychlejší osmistovkou roku

Soupeřka na vozíku, opět bezradní rozhodčí, pak česká radost. Švábíková je ve finále

Jíchová je na MS v semifinále! V akci budou další Češky

Jíchová je na MS v semifinále! V akci jsou další Češky

Tyčkařky spláchl ze stadionu déšť. Už jsme chtěly závodit, líčila Maláčová

Čeští atleti hájí v Madridu náskok, klid ale ještě nemají

2. DEN HMS: Tyčkařky zabrzdil problém se stojanem, Švábíková byla pátá

ONLINE: Dálkař Juška skáče na HME kvalifikaci, v akci je i tyčkařka Švábíková

Všichni tu byli právem, hájí šéftrenér atlety. Nevedlo se vrhačům, v bězích ujíždí vlak

Plavec Peaty si pochvaluje trénink v bazénku na zahradě

Vsetín zpátky v čele první ligy. Poruba předvedla obrat, přesto v tabulce klesla

Nymburští porazili Opavu a vystřídali ji v čele ligy, Pardubice přeskočily nováčka

Na halové ME pojede 26 českých atletů včetně obhájců medailí Staňka a Švábíkové

Svaz vynesl verdikt. Nejlepší hokejová akademie je v Plzni

Ragbisté Irska, Walesu a Anglie jdou bez prohry do čtvrtfinále MS

Vítězství na závěr turnaje. Rozhodující gól daly hokejistky Švýcarkám v oslabení

Další pohárový úspěch. České kluby jsou v žebříčku koeficientů už třinácté

Kubová poslední trénink před odletem do Japonska absolvovala na zahradě

Vařily jsme se! Vítězku Švábíkovou mrzel jen poslední pokus a nemilosrdné křížky

Pro někoho to byl šok, ale já jsem jedno velké překvapení, říká Švábíková o nečekané změně

Joshuův promotér chystá boxerské zápasy na své zahradě

Tyčkařku Švábíkovou po finále MS čeká premiéra v Diamantové lize

Dělení? Vůbec nevadí! Bronzová Švábíková utíkala za rodiči: Stihli jsme si jen zakřičet

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy