Sládek Tomáš (55): Povolání podědil, zachránil pivovar v Kostelci na východ od Prahy a pomýšlí na světový unikát

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.07.2020 (06:56)     Sekcia bulvár

Mnozí si k zlatavému moku s načechranou bílou pěnou vytváří vztah až v průběhu dospívání a dospělosti. Ne tak Tomáš Vodochodský (55), spolumajitel a sládek obnoveného Černokosteleckého zájezdního pivováru v Kostelci nad Černými Lesy. Už odmalinka měl jasno, že bude chtít kráčet ve šlépějích svého tatínka, který byl vyhlášeným sládkem. Malé cíle vpravdě nemá. Hodlá zprovoznit patrně největší varnu na světě na přímý otop. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Sládek Tomáš (55): Povolání podědil, zachránil pivovar v Praze-východ a pomýšlí na světový unikát

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.07.2020 (06:56)     Sekcia bulvar

Mnozí si k zlatavému moku s načechranou bílou pěnou vytváří vztah až v průběhu dospívání a dospělosti. Ne tak Tomáš Vodochodský (55), spolumajitel a sládek obnoveného Černokosteleckého zájezdního pivováru v Kostelci nad Černými Lesy. Už odmalinka měl jasno, že bude chtít kráčet ve šlépějích svého tatínka, který byl vyhlášeným sládkem. Malé cíle vpravdě nemá. Hodlá zprovoznit patrně největší varnu na světě na přímý otop.

 

Sládek zažaloval pivovar: Udělali ze mě alkoholika! Tolik pít nemusel, hájí se bývalý zaměstnavatel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.06.2025 (16:15)     Sekcia bulvar

Měl práci, kterou by si s ním nejspíš kdekdo vyměnil. Muž z Brazílie pracoval jako sládek a součástí jeho práce bylo i testování nových příchutí. To znamenalo, že prý měl pít až čtyři litry piva denně. Svého bývalého zaměstnavatele zažaloval. Udělal z něj prý alkoholika!

 

Dívky v Kostelci lezly na elektrický stožár: Život jim zachránil pejskař

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.08.2025 (14:01)     Sekcia bulvar

Chybělo málo a mohlo dojít k obrovské tragédii. Dvě dívky (14) v Kostelci nad Ohří šplhaly na sloupy elektrické vedení! Svůj kousek si dívky natáčely na mobil. Tragédii zabránil jeden z kolemjdoucích. Podle něj mohly i uhořet.

 

Tomáš Kupčík (52) splnil přání své prababičky: Z ruiny pivovar, lázně i čokoládovna! Teď podpořil Zázrak Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.12.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Až neuvěřitelný životní příběh prožívá Tomáš Kupčík (52) z Rožnova pod Radhoštěm. Když v letadle usnul, objevila se mu ve snu prababička Heda a ponoukla ho k tomu, aby obnovil rodinný pivovar. A on její sen splnil.

 

Světový unikát na Mladoboleslavsku: Zřícenina hradu Michalovice je šikmější než slavná věž v Pise!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.04.2026 (05:00)     Sekcia bulvar

Česko má zaděláno na světový unikát! Věž zříceniny hradu Michalovice na Mladoboleslavsku je šikmější než slavná šikmá věž v Pise. Geodeti naměřili sklon 6,51 stupně.

 

Dva mrtví v Kostelci nad Černými lesy: Střílel ženin ex?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2025 (05:50)     Sekcia bulvar

Policisté v neděli večer po ohlášené střelbě zadrželi v jednom z domů v Kostelci nad Černými lesy nedaleko Prahy podezřelého i zbraň, z níž zřejmě střílel. Na zahradě domu našli dva mrtvé. Podezřelým ze střelby je pětašedesátiletý muž, oběťmi jsou padesátiletá žena a o pět let mladší muž. Za střelbou zřejmě stojí dlouhodobé rodinné spory. 

 

„Velké riziko,“ zamítl Hamáček rozšíření Prahy o okresy východ a západ. „Nedává to logiku,“ diví se hejtmanka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.03.2021 (13:44)     Sekcia bulvar

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) po konzultaci s resortem zdravotnictví nevyhověl žádosti o považování Prahy, Prahy-západ a Prahy-východ za jeden okres pro účely opatření zakazujícího pohyb mezi okresy. Sdělil to dnes na dotaz ČTK. O výjimku požádali v pátek pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a středočeská hejtmanka Petra Pecková (STAN).

 

Světový unikát Láďi Hrušky: Konzultace s parazitologem

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.08.2025 (12:00)     Sekcia bulvar

„Minulý týden jsem mluvil s našim předním parazitologem a ptal se ho, jestli je v pořádku, když spím v posteli se psem. Odpověděl mi, že je to to nejlepší, co můžu pro svoji imunitu udělat," libuje si Hruška, jehož francouzský buldoček je navíc unikát!  

 

Nejsilnější pivo na světě mají U Medvídků. V pivovaru se chmelový mok vařil už v 15. století

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.11.2020 (06:45)     Sekcia bulvar

V Perštýnské ulici nedaleko Národní třídy sídlí pivovar, který se může chlubit několika „nej“. Pivovar U Medvídků je sice nejmenší pivovar v České republice, ale zato tu vaří nejsilnější pivo na světě - X-BEER 33. Zajímavá je i historie, vždyť pivo tu s přestávkami vaří už od roku 1466 a na jedno orosené sem chodil Alois Jirásek nebo Tomáš Garrigue Masaryk

 

Podcast: Wikipedisté hlásí světový unikát, mají fotky všech vesnic v ČR. Zbývá pár posledních

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.09.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

V České republice leží přes 15 tisíc měst, vesnic či samot. Všechny mají svůj článek na Wikipedii - některá hesla jsou jen velmi stručná, jiná sídla jsou popsána obšírněji a třeba i ve více jazycích. Českým wikipedistům se ale nejspíš podařil světový unikát: Pořídili fotografie prakticky už všech obcí v zemi. U zrodu projektu stáli Pavel Hrdlička a Petr Brož, přispěla ale spousta dalších dobrovolníků.

Nejsilnější pivo na světě vaří U Medvídků. V pivovaru se chmelový mok vařil už v 15. století

Drama na palubě letadla z Prahy do Řecka: Stevard zachránil dusící se ženu!

Světový unikát znovu ve Folimance: Ukradli mu ruce, teď se nejstarší socha skateboardisty vrátí

Drama v letadle z Prahy do Řecka: Je na palubě lékař? Stevard zachránil dusící se ženu!

Seznamka Bachelor Česko má světový unikát. Lásku budou poprvé hledat dvojčata

Trojnásobná vražda mačetou v Kostelci na Hané: Útočník trpí schizofrenií?!

Brno obnovuje po 150 letech městský pivovar: Sládek Poupě tu založil první pivovarskou školu

Praha, Praha-východ a Praha-západ jako jeden okres? „Příliš velké riziko,“ zamítl Hamáček

Tomáš Holý jí zachránil život, zářila ve filmech i v seriálu: Poznáte někdejší dětskou hvězdu (55)?

Světový unikát v Praze: Plovoucí dům vytiskli na 3D tiskárně za 32 hodin, kotví u Střeleckého ostrova

Jasmina Alagič ukázala namakaného tatínka (68): A prozradila, co po něm podědil Sanel!

Dva mrtví v Kostelci nad Černými lesy: Zásahovka zadržela podezřelého

Jídelnu v Kostelci na Labem zachvátily plameny! Desítky lidí musely utíkat

Rodina z Chaloupek přišla při požáru o střechu nad hlavou: Rodiče zachránil Tomáš (15)

Nejlepší sládek Martin z Brna: Uvařil přes 10 milionů piv po celém světě

Svěží náznaky v Kostelci nad Orlicí: Zámecký park rozzářily bledule!

Hrdinský zásah policistů v Kostelci nad Labem: Zachránili rodinu z hořícího domu

Jídelnu v Kostelci na Labem zachvátily plameny! Desítky lidí musely opustit prostory

Žebříček top oblíbených pražských starostů: Tomáš Portlík z Prahy 9 vede. Kdo další vede?

VIDEO: Duchaplný strážník zachránil v centru Prahy život. Muži (43) tekla krev a přestával dýchat

Drama na demonstraci Stačilo! a SPD: S megafonem tu hulákal extremista Miroslav Sládek, Konečná vzteky rudla

Ve věku 86 let zemřel slavný mim Milan Sládek

Neviděli jste je? Marek (15) a Roman (15) utekli z dětského domova v Kostelci nad Orlicí

Mladík v Kostelci na Jihlavsku umlátil kladivem svého domácího (†61): Soud vrahovi uložil 8 let

Dvojnásobná vražda v Kostelci nad Černými lesy: Zastřelil manželku i jejího milence

Kvůli reality show nechal 194 cm vysoký sládek doma malého syna: Najde pro něj na ostrově lásky macechu?

Policie obvinila muže (29) z trojnásobné vraždy v Kostelci na Hané: Čin byl prý velmi surový!

V době pandemie se z herečky stala realitní makléřka: Jde o lukrativní povolání?

Výsady sládka pivovaru Národní: Pivo vaří v barokním areálu kláštera a má jednu pražskou raritu

Tragická neděle pro motorkáře: V Kostelci nad Černými lesy nepřežil srážku s autem

Pivovar v Lužických horách zachránili patrioti. Byla v něm autodílna i pěstírna hub

V horách budují malý pivovar. Večer je tu mrtvo, a přece spoustu života, říká kuchař

Jak se vaří pivo v Budějovickém Budvaru: Sládek popsal tajemství. A měl by to stát dělat?

Dva mrtví v Kostelci nad Černými lesy: Střílel ženin ex?! Padlo obvinění

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy