Musíme zlepšit finální fázi, ví budějovický Brandner. Proti Táborsku zaskočil na hrotu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.08.2020 (14:56)     Sekcia sport

V utkání proti Táborsku (4:0) marně hledali fanoušci Českých Budějovic na soupisce v základní jedenáctce klasického hrotového útočníka. David Ledecký je zraněný, Fortune Bassey naskočil až po přestávce, a tak šel na hrot prvoligového týmu ofenzivní záložník Patrik Brandner. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Smolný zápas. Musíme se ohromně zlepšit ve vápně soupeře, řekl kouč Slavie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2021 (10:26)     Sekcia sport

Gólmanovi Ondřeji Kolářovi první branku nevyčítal. Jestli se trenérovi Jindřichu Trpišovskému něco nelíbilo, byla to finální fáze. „Rozhoduje se v šestnáctkách, tam se musíme ohromně zlepšit, musíme být efektivnější,“ uvedl po porážce 0:2 fotbalové Slavie na hřišti Ferencvárose.

 

Brandner po prohře s Boleslaví: I bod by z takového utkání byl málo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2021 (10:20)     Sekcia sport

Dlouho se střelecky trápil. V deseti ligových duelech po sobě neskóroval. Sám sebe se budějovický forvard Patrik Brandner ptal, čím to je. Míče se k němu neodrážely, chyběl i potřebný kousek štěstí. Chtěl se chytit snadným gólem. Proti Mladé Boleslavi se to povedlo, když v 84. minutě zblízka prostřelil brankáře Jana Šedu.

 

Rád bych v Českých Budějovicích zůstal, tvrdí záložník Brandner

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.05.2022 (09:10)     Sekcia sport

Zažil nejméně povedenou sezonu ze tří a půl, které na jihu Čech odehrál. Budějovický ofenzivní záložník Patrik Brandner (28 let) letos vstřelil jediný gól a na jeden nahrál. Nyní řeší, jestli bude v klubu pokračovat. V Dynamu mu totiž končí smlouva.

 

Nejsme dole, ale musíme se zlepšit ve všem, říká Coufal k bitvě o záchranu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2022 (17:34)     Sekcia sport

Když měl obránce Vladimír Coufal vypočítat, co všechno musí fotbalová reprezentace zlepšit, aby v úterý ve Švýcarsku nedopadla jako o víkendu proti Portugalcům (0:4), důrazně pronesl: „Na to je jednoduchá odpověď. Musíme se zlepšit ve všem.“

 

Životní zápas, jásal budějovický Brandner po výhře na Spartě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.11.2020 (08:32)     Sekcia sport

Naběhal obrovskou porci kilometrů. Navíc většinou bez míče. V páté minutě nastavení se dočkal parádní tečky. Českobudějovický útočník Mick van Buren se snažil přehodit vracejícího se sparťanského brankáře Milana Heču, ale ze střely se stala přihrávka a záložník Patrik Brandner se pustil do posledního sprintu.

 

Nejsme přesní ve finální fázi, vadilo kouči Vrbovi. Jinak mužstvo chválil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2021 (08:59)     Sekcia sport

Výhra, dva góly, nula vzadu a několik vytvořených šancí. Trenér sparťanských fotbalistů Pavel Vrba po sobotním ligovém utkání proti Karviné (2:0) nemohl být naštvaný. „Jen to kazí, že jsme ve finální fázi nepřesní,“ prohlásil Vrba.

 

Musíme se zlepšit, proti Kanadě to vyndat, rozbalit a méně přemýšlet, míní Červenka

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2026 (20:45)     Sekcia sport

Hrál svůj 222. zápas za reprezentaci a připsal si v něm symbolicky 2 body, přičemž jeho gól má nakonec proti Dánsku punc vítězného. Roman Červenka ale po protrápeném osmifinále kriticky říkal: „Jsem rád, že jsme to zvládli, ale víme, že tohle stačit zítra nebude. Musíme zlepšit všechno. Musíme to vyndat, rozbalit a možná méně přemýšlet.“

 

Hrozně moc si bodu cením, říkal budějovický kouč Horejš po duelu se Slavií

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.10.2021 (09:05)     Sekcia sport

Od Ondřeje Mihálika dostal míč ideálně na nohu, kousek si popoběhl a na rohu šestnáctky střelou ke vzdálenější tyči poslal svůj tým do vedení 1:0. Budějovický záložník Patrik Brandner už v 10. minutě včerejšího zápasu zmrazil mistrovskou Slavii, která si v úvodu utkání vytvořila několik šancí.

 

Ani Kozák, ani Brandner, na hrotu nastoupil obránce. Škoda zahozených šancí, lituje po plichtě v Brně Kalabiška

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.07.2022 (11:11)     Sekcia sport

V zahajovacím utkání nového ligového ročníku v Brně nenastoupily v útoku fotbalistů Slovácka letní posily Kozák s Brandnerem ani mladík Vecheta. Hradišťský kouč Svědík nečekaně ukázal na Jana Kalabišku, který v poslední době nastupoval na postu krajního obránce. Pětatřicetiletý univerzál se na hrotu pral statečně a dostal se do několika šancí, avšak gól se mu vstřelit nepovedlo. Favorit se musel v souboji s nováčkem spokojit s remízou 2:2.

 

Budějovický kouč: Na Baníku se musíme zlepšit vzadu, ideálně udržet nulu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (10:00)     Sekcia sport

Psal se březen roku 2010. Domácí Baník Ostrava bojoval se Spartou a Jabloncem o domácí titul, když ve 20. kole nečekaně ztratil. V tehdejším azylu ve Vítkovicích podlehl Českým Budějovicím 0:1.

Hoftych po Plzni: Vyhořeli jsme ve finální fázi, Matějovský bude mentor

Chyběl nám život, musíme zlepšit všechno, uvědomuje si kouč Rulík

Č. Budějovice - Karviná 1:1, na Qoseho přímý kop odpověděl Brandner

Střelec Brandner po plichtě litoval: Nevěděli jsme, jak se do nich dostat

Musíme zlepšit defenzivu a posílit, ví budějovický kapitán Havel

Baník čeká bitva o sebevědomí. Posily mají zlepšit finální fázi

Nikdo nevěděl, kdy má mít roušku, popisoval budějovický Brandner

Postoupí ten, kdo bude chtít víc, tuší budějovický kouč Čihák před play off

Proti Česku musíme být lepší, je to silnější a nebezpečnější soupeř, řekl Lukaku

Zápasy s Čechy jsou vždy náročné, musíme se zlepšit, řekl trenér Španělů

Brandner dvěma góly přispěl k senzační výhře Dynama na Letné: První byl instinktivní, druhý parádní

Trpišovský o Panathinaikosu: Těžký kalibr, musíme ze sebe dostat to nejlepší

Tyhle zápasy musíme zvládat, ví slávista Chorý. Pošťuchovačky k tomu patří

Čekal jsem větší šťávu, musíme se zlepšit, nabádá trenér Bílek po Brestu

Aspirant na gól roku? Argentinec zaskočil brankáře trefou ze 70 metrů

Další ofenzivní posila Slovácka. Po Kozákovi přichází z Českých Budějovic Brandner

Musíme se hodně zlepšit, řekl Pochettino po debutu v PSG

Olomouc nám ukázala naše nedostatky. Proti Rapidu se musíme zlepšit, řekl Vrba

Slavia? Je lepší odehrát těžké zápasy na úvod, říká budějovický Javorek

Jedná střela na bránu? Ve finální i předfinální fázi je to strašně zbrklé, štve Kováče

ONLINE: Ballkani - Plzeň, hrají mladíci Baier s Paluskou, na hrotu Kliment

Nebyli jsme stoprocentní, musíme zlepšit detaily a vrátit sérii do Prahy, ví sparťan Sobotka

Budějovice hlásí posilu. Ze Slovácka se do Dynama vrací útočník Brandner

Slovácko neboduje. Je na čem stavět, musíme zlepšit detaily, věří Svědík

Radši nepřemýšlet a napálit to na branku. Nájezdy musíme zlepšit, ví Jiříček

Nejlepší výkon skončil velkým zklamáním. Jsem smutný a trochu naštvaný, přiznal Kozel

Prohra s mistrem? Látal znovu žehral na žalostnou finální fázi

Naší lajně to zatím neklape. Musíme se zlepšit, přiznává sebekriticky Nečas

Budějovický Janáček: Do všeho vletí po hlavě a dál sní o Anglii

Musíme být soudržnější a hrát jako tým, velí budějovický kapitán

Češi, to je tým nejvyšší úrovně, musíme se zlepšit, varuje španělský kouč

Kotník se pořád lepší, těší Satoranského. O startu rozhodne před zápasem

Fauly děsí florbalisty. Nesmíme je dělat, ať nás to v neděli nemrzí, velí Ondrušek

O gól. Opět. Fotbalová Plzeň bere body, ale herně neoslnila

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy