Oslabení Češi? I tak nejsem favorité, míní trenér skotských fotbalistů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.09.2020 (16:56)     Sekcia sport

Skotští fotbalisté se podle trenéra Steva Clarka necítí v pondělním utkání Ligy národů v Olomouci proti Česku jako favorité a očekávají těžký zápas. A to navzdory tomu, že jejich soupeř nastoupí v úplně jiném složení než v pátek na Slovensku. O nově poskládaném týmu má Clarke nyní lepší představu než v sobotu a informace o jednotlivých hráčích si hledá na internetu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Promarnili jsme velkou příležitost, litoval trenér Skotů

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.11.2020 (01:08)     Sekcia sport

Trenér skotských fotbalistů Steve Clarke litoval, že jeho svěřenci měli před středečním duelem Ligy národů v Izraeli vítězství ve skupině B2 a tím i postup do ligy A ve svých rukou, v Netanje ale prohráli 0:1. Místo Skotů si v příštím ročníku mezi elitou zahrají Češi, kteří porazili Slováky 2:0.

 

V nominaci skotských fotbalistů na ME je deset hráčů z Premier League

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2021 (13:56)     Sekcia sport

V nominaci skotských fotbalistů na mistrovství Evropy je deset hráčů z Premier League. Jsou mezi nimi kapitán a obránce Andrew Robertson z Liverpoolu, Kieran Tierney z Arsenalu nebo záložník Manchesteru United Scott McTominay. Skotsko vstoupí do turnaje 14. června v Glasgow proti Česku, které loni porazilo v obou zápasech Ligy národů.

 

Nezadlužujte se kvůli cestě na MS, varoval fanoušky trenér skotských fotbalistů

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2025 (11:25)     Sekcia sport

Trenér skotské fotbalové reprezentace Steve Clarke varoval fanoušky, aby se kvůli cestě na mistrovství světa v Severní Americe v příštím roce nezadlužovali. Připomněl, že kromě vysokých nákladů na cestování budou drahé i vstupenky. Skotští fotbalisté se na šampionátu představí po 28 letech.

 

Belgický kouč ocenil Čechy: Donutili nás bránit, určitě mohou postoupit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.03.2021 (00:00)     Sekcia sport

Své hráče pochválil za to, že se dokázali vrátit do zápasu. Vyzdvihl výkon náhradníka Foketa. Ale jinak Roberto Martínez, trenér fotbalistů Belgie, víc ocenil soupeře. „Češi ukázali, že mají moderní tým. Dobře se na ně dívá,“ uznal po remíze 1:1, kterou Belgičané coby favorité kvalifikace o světový šampionát musí brát jako ztrátu.

 

Napětí u soupeře Plzně. Nový trenér sepsul vlastní hráče: Někteří by měli potlačit ego

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.08.2025 (17:27)     Sekcia sport

Nebyl to úplně běžný fotbalový rozhovor. „Nejsem překvapený z toho, jak špatně jsme hráli. Ale jsem dost naštvaný,“ mračil se Russell Martin, nový kouč skotských Rangers, kteří už v úterý večer vyzvou v úvodním utkání třetího předkola Ligy mistrů plzeňskou Viktorii (výkop ve 20:45).

 

Rulík: Nejlepší oslabení je žádné oslabení. Rozhoduje ochota hráčů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2023 (10:36)     Sekcia sport

Nejlepší oslabení je žádné oslabení, říká trenér pardubických hokejistů Radim Rulík na jednom z existujících záběrů z kabiny. V neděli v pražské O2 areně jim to mohl připomínat, kolikrát chtěl, ale nezabralo to. Východočeši nabídli Spartě hned pět přesilovek včetně jedné dvojnásobné a ta tři využila. Díky tomu zápas vyhrála 4:2.

 

Liják, bahno, titul. Češi jsou mistry světa smíšených dvojic ve skotských hrách

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.06.2024 (06:59)     Sekcia sport

Historicky první titul mistrů světa smíšených dvojic ve skotských hrách vyfoukli Skotům čeští reprezentanti. Vladislav Tuláček s Veronikou Matouškovou svůj první společný start v národních barvách v půlce června ve francouzském Bressuire pozlatili.

 

Chyba vyloučeného Havla. Měl nechat Vukadinoviče zakončit, míní trenér Dynama Zápotočný

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.04.2023 (23:18)     Sekcia sport

Havlovo vyloučení za faul na unikajícího Vukadinoviče už v první minutě sobotního ligového zápasu ve Zlíně zhatilo jejich veškeré plány. Fotbalisté Českých Budějovic podlehli v dlouhém oslabení Ševcům vysoko 1:5, a tak trenér Dynama Tomáš Zápotočný netajil po zpackaném utkání značné zklamání.

 

Trenér Hašek oznamuje nominaci fotbalistů na mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.05.2024 (14:17)     Sekcia sport

Trenér českých fotbalistů Ivan Hašek zveřejní jména reprezentantů, se kterými vyrazí na blížící se mistrovství Evropy v Německu. Do kádru zařadí šestadvacet hráčů včetně tří brankářů. Tiskovou konferenci můžete od 14.30 sledovat v přímém přenosu. Šampionát začne 14. června duelem Německa se Skotskem, Češi do něj vstoupí o čtyři dny později proti Portugalsku.

 

Ujel v oslabení a skóroval. Rozhodlo štěstí, míní skromně střelec Beránek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.12.2022 (10:51)     Sekcia sport

Elegantně si o mantinel obhodil posledního obránce a v oslabení uháněl sám na brankáře Emila Larmiho. Ondřej Beránek se prosadil střelou mezi betony a přispěl tak k vítězství 3:2 v úvodním zápase na Švýcarských hrách proti Finsku.

Cítím se vítaný, říká trenér Priske na prahu sezony. Z Kuchty je nadšený

Šilhavý o skotských rozhodčích proti Belgii: Byť incident Kúdely rezonuje, věřím, že to jsou profíci

Španělé po třetím gólu z utkání udělali exhibici, řekl Tarkovič

Češi mají skvělého trenéra a hrají odvážně, řekl kouč švýcarských fotbalistů

V nominaci finských fotbalistů na ME je i potrestaný Kamara

Nejsme zvyklí být outsidery. A jak vidíte šance vy? ptal se Priske v Turecku místních

Šťastný kouč Glasgow Rangers Gerrard: Debakl Slavie s Arsenalem? Líbilo se mi to se vším všudy!

Češi mohou porazit kohokoliv, jsou velmi odvážným týmem, řekl trenér Španělů

Odmítání očkování je jako řízení v opilosti, míní trenér Klopp

Skončili jsme moc brzy, na to nejsem zvyklý. Odchody budou, říká trenér Vítkovic Varaďa

Hapal: Nejsem naštvaný na kluky za penalty, sám jsem ji nedal proti Barceloně

Nesnáším prohry, ale vyděšený z nich nejsem, míní o nepovedené Lize mistrů trenér Varaďa

Ať si kluci výkon s Portem pamatují, jsou schopní hrát s každým, chválil Hyský

Legenda Rangers volá po vyřazení Slavie. UEFA musí zaujmout nejpřísnější postoj, míní

Nedvěd: Co se týče baráže, nejsem klidný. Trenéra potřebujeme co nejrychleji

S pracanty chceme válet, velí trenér prostějovských fotbalistů Šmejkal

Češi jsou zajímavý soupeř, tvrdí Löw. Nehrají rychle, ale mají systém i sebevědomí

Pod stromeček vyhazov. Tuchel nenaplnil očekávání vedení a končí jako trenér fotbalistů PSG

U fotbalistů FC Turín skončil trenér Giampaolo

Vyloučení? Byl to především zbytečný faul, zlobil se kouč Leverkusenu

U fotbalistů druholigové Opavy skončil trenér Hlinka

U fotbalistů Flamenga skončil trenér Sampaoli, nahradit ho má Tite

Jsme na cestě k formě před virem, míní trenér libereckých fotbalistů

Odmítání očkování je jako řízení v opilosti, míní liverpoolský trenér Klopp

Trenér Jelínek byl po nevydařeném podzimu odvolán od fotbalistů Zlína

Na obsáhlejší prohlídku Jihlavy bude ještě čas, říká trenér fotbalistů Jarolím

Mistr světa skotských her Tuláček má i český titul. Jako jediný otočil kládu

U fotbalistů druholigové Opavy skončil po čtyřech měsících trenér Hlinka

Od fotbalistů AS Řím po sezoně odejde trenér Fonseca

U fotbalistů Salcburku skončil trenér Lijnders

Trenér Terzic skončil u fotbalistů Dortumundu

U fotbalistů Kostariky skončil trenér Alfaro

U fotbalistů Nice skončil trenér Favre

U fotbalistů Brém po deseti zápasech bez vítězství skončil trenér Steffen

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy