První pacientku převáží do Polska. Místo chvíle ve vrtulníku pojede 2,5 hodiny sanitkou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.03.2021 (09:15)     Sekcia bulvár

Pacientku s covidem-19 z Orlickoústecké nemocnice převáží do Polska sanitka, vyjela krátce po deváté hodině. Veze ji do nemocnice v Ratiboři. Původně se uvažovalo o využití vrtulníku, který by zajistil národní dispečink intenzivní péče, nakonec ženu převeze automobil Zdravotnické záchranné služby. Cesta bude trvat dvě až dvě a půl hodiny, řekl ČTK ředitel Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Igor Paar, který nemocnou doprovází. Převoz si vyžádala přeplněnost nemocnic v kraji související s pandemií. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

První pacientku čeká převoz do Polska. Místo chvíle ve vrtulníku pojede 3,5 hodiny sanitkou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.03.2021 (08:30)     Sekcia bulvar

Pacientku s covidem-19 z Orlickoústecké nemocnice by měla dnes dopoledne převézt do Polska sanitka. Poveze ji do nemocnice v Ratiboři. Původně se uvažovalo o využití vrtulníku, který by zajistil národní dispečink intenzivní péče, nakonec ženu převeze automobil Zdravotnické záchranné služby.

 

Vezli pacientku, sami se zranili: Sanitka bourala s autem!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     19.08.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Pět zraněných si vyžádal včera dopoledne střet osobního vozu a sanitky v Zubří na Vsetínsku. Ta přitom vezla pacientku

 

Tři kriticky zranění po výbuchu v Košťanech: Záchranka vyslala dva vrtulníky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.02.2023 (12:52)     Sekcia bulvar

Při výbuchu propanbutanové lahve v závodě v Košťanech na Teplicku se vážně zranilo pět lidí. Tři lidé utrpěli velmi vážná poranění a záchranáři je transportují do vinohradské nemocnice na popáleninové centrum. Pro jednoho člověka přiletěl vrtulník z Prahy, dalšího převáží vrtulník z Ústí a třetí jede sanitkou. 

 

Řidič najel do dětí! Po střetu se sanitkou, která nehoukala

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     22.11.2025 (05:03)     Sekcia bulvar

Velké štěstí v neštěstí měla skupinka dětí se svou paní učitelkou včera v poledne v Chebu. Během procházky do nich po předchozí nehodě se sanitkou narazilo auto.

 

Skandál v třebíčské nemocnici: Omámenou pacientku zneužil sanitář?!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     18.09.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Opravdu hnusným případem se od včerejška zabývá Krajský soud v Brně. Někdejší sanitář třebíčské nemocnice František Š. (40) měl totiž v listopadu 2022 sexuálně zneužít bezbrannou pacientku.

 

Gynekoložka skandálně řvala na pacientku. Česká lékařská komora: Ideální trest? Kurz komunikace!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.03.2025 (09:05)     Sekcia bulvar

„Táhněte do p*- dele!“ křičela Veronika Galambošová na pacientku, údajně poté, co ji „vyprovokovala“ naléháním na žádanku ke specialistovi. Podle mluvčího České lékařské komory (ČLK) incident ukazuje na problémy s výukou komunikace.

 

Rvačka v ordinaci kvůli zničeným zubům: Lékařka napadla pacientku kovovou tyčí!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.09.2025 (15:55)     Sekcia bulvar

Rvačka v čekárně ordinace způsobila povyk na sociálních sítích. Lékařka napadla pacientku po tom, co ji zanedbanou péčí zničila zuby. Celý průběh konfliktu natáčel kamarád oběti.

 

Záchranářka Iva se loučila s kolegy i sanitkou: Super parťačka, vzpomínají zdravotníci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.08.2025 (18:18)     Sekcia bulvar

Téměř čtyři desetiletí vyrážela do terénu se sanitkou za pacienty, teď zdravotnice Iva Drbohlavová ze základny v Nové Pace na Jičínsku odsloužila na záchrance poslední směnu. Kolegové se s oblíbenou záchranářkou dojemně rozloučili, do nové životní etapy jí popřáli jen vše dobré.

 

Smrt v plamenech: Michal s žákem havarovali ve vrtulníku kvůli zbrklosti a přehnané důvěře

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.05.2020 (15:00)     Sekcia bulvar

Za tragickou nehodou vrtulníku u Slavoňova na Náchodskou stojí chyby při řízení! Na místě zahynul pilot záchranářského vrtulníku Michal Beneš a žák. 

 

Superman z Krnova: Lékař Ondřej jezdí se sanitkou, létá s vrtulníkem a léčí v hasičárně

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.09.2024 (10:02)     Sekcia bulvar

Jeho den má snad 48 hodin! Lékař urgentní medicíny Ondřej Novák (47) z Krnova jezdí po městě záchrankou, vozí pacienty mezi zatopenými městy, létá ve vrtulníku, ordinuje v ambulanci, vyklízí bahno z kostela. Týden v kuse!

Pacientku v nemocnici otravoval ventilátor sousedky a tak ho vypnula: Ženu museli oživovat!

Táta David (†28) zemřel po srážce se sanitkou: Rodina pátrá po svědcích nehody

Česká turistka (48) spadla v Alpách do ledovcové trhliny: Čtyři hodiny čekala na záchranu

Po schodech to nešlo! 150kg pacientku dostávali z 9. patra hasiči plošinou

Přeživší z Kellnerova vrtulníku promluvil o vteřinách před nehodou. Prosili pilota: Nedělej to!

Eva Burešová se zvládá podepisovat hodiny, aniž by si odskočila: Fanynkám ukázala partnera, syny i maminku

Za nehodu vrtulníku u Kladna může nezkušený pilot: Chtěl svézt kolegy a kamaráda

Nehoda vrtulníku na cvičné záchranné misi: V Alpách zahynulo pět členů posádky

Při pádu vrtulníku na Náchodsku zemřel záchranář Michal (†44) se svým žákem (†27): Policie případ odložila

Po schodech to nešlo! Obézní pacientku museli pomocí plošiny z bytu dostat hasiči

Pavlovi v Polsku: První dáma dostala brož v barvách Ukrajiny, Pavel navštívil kritické místo pro podporu Ukrajinců

Tragédie na jihu Chile: Při pádu vrtulníku zemřel exprezident, kterému Klaus vzal pero

Známý politik a miliardář zemřel při nehodě vrtulníku. Smutní i Macron

Vojačka Míša zemřela v Egyptě po pádu vrtulníku: Dojemné poslední foto s kamarády od hasičů

Pavel míří na motorce do Bavorska, první dámu nechá v autě: Čeká ho premiér i porcelán

Vzpomínka na Alžbětu II.: Čtyři hodiny v Brně! Byla jako moje babička, říká hoteliér

Po zuby ozbrojení policisté zadrželi Jaromíra Soukupa. Anonym ho udal kvůli drogám

Lékař (50) z Prahy roky znásilňoval svou dětskou pacientku?! Policie hledá další oběti

První američtí vojáci dorazili do Evropy. Celkem jich bude 1700, z dálky ohlídají Ukrajinu

Nehoda vrtulníku ve Vysokých Tatrách: Zranění utrpěl český pilot

Velká cena ČR motocyklů za 120 milionů, se v Brně v srpnu pojede: Vstupenky si koupilo 42 lidí

Online: Íránci slaví Raísího smrt po havárii vrtulníku, státní televize vysílají modlitby

Tragická smrt Petra Kellnera (†56) po pádu vrtulníku: Úřady vyšetřují, zda po nehodě přežilo více osob

Ochrnutý Strejček: Převoz sanitkou na milované místo! Co se děje?

Tragická smrt Petra Kellnera (†56) ve vrtulníku: Kdo po pádu žil? Šetří úřady. Pomoc až po 6 hodinách

Velká cena ČR motorek za milion eur z veřejných peněz se v Brně v srpnu pojede: Lístky si od dubna koupilo 42 lidí!

ŽIVĚ: Kancléřka Vohralíková o inauguraci a první cestě prezidenta Pavla. Kdy pojede na Slovensko?

Nehoda vrtulníku s íránským prezidentem. Cestoval s ministrem, pátrání v horách je náročné

Takhle se množitelé vyhýbají postihům: Psy ukrývají před úřady, převáží je z místa na místo!

Šílená zpověď přeživšího po pádu vrtulníku s Kellnerem: Všude byla krev! Petr odešel...

Komplikace na D1 v Praze! Srazila se dvě auta, na místo letěl vrtulník

Záchranáři přišli s „fíglem“. Chytře maskovaný vlak převáží zraněné z ukrajinských bojišť

Nejhorší chvíle Kozuba: Tatínek šel z nemocnice na mé první představení! Po premiéře zemřel

Sanitkou couval a srazil chodkyni: Žena přišla o život, saniťák o řidičský průkaz

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy