Popáté na olympiádě, poprvé jako máma. Bez Adélky to pro mě asi bude peklo, tuší Vrabcová

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.07.2021 (09:50)     Sekcia sport

Startovala na třech olympiádách, z toho dvou zimních, přesto letos Eva Vrabcová Nývltová zažije něco úplně jiného. V maratonu bude závodit tisíc kilometrů daleko od centra tokijské olympiády v Sapporu. Tedy ve městě, kde před čtrnácti lety startovala na mistrovství světa jako běžkyně na lyžích. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Dva měsíce po porodu se Vrabcová Nývltová vrátila na atletickou dráhu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.07.2020 (15:44)     Sekcia sport

Eva Vrabcová Nývltová, která se před dvěma měsíci stala maminkou dcery Adélky, se o víkendu vrátila do atletického života. 

 

O závodníky se teď starám spíše z manažerské pozice, říká Vrabcová Nývltová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2023 (10:20)     Sekcia sport

Kdyby šlo jen o zdravotní stav, který ji v posledních letech při vrcholovém sportování několikrát omezil, ještě by s velkou pravděpodobností Eva Vrabcová Nývltová stále vzhlížela k olympiádě v Paříži. Tomu by také odpovídalo aktuální tréninkové úsilí, jež by ji mělo na start maratonu do Francie dovést. Zdraví sice drží, ale trutnovská rodačka tréninkovou píli hlavně přenáší na jiné.

 

Prskavec uvidí tradiční soupeře jen ze břehu. Bude to divné, tuší

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2024 (13:35)     Sekcia sport

Bude to pro Jiřího Prskavce nezvyklá situace. Kategorii, v níž se stal olympijským šampionem, bude při domácích nominačních závodech vodních slalomářů sledovat jen ze břehu. Místo v reprezentaci i na olympiádě už má totiž jisté, a tak se bude soustředit jen na kanoi při pokusu o husarský kousek v podobě nominace i ve druhé kategorii.

 

Do Tokia na olympiádu bez ducha? Bylo by to super, ale nezhroutím se, říká Vrabcová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.04.2021 (12:59)     Sekcia sport

Rozhodne se 30. května. Vytrvalkyně Eva Vrabcová Nývltová se pokusí na trati Pražského maratonu, kterého se zúčastní jen elitní běžci, kvalifikovat na olympijské hry v Tokiu. Bude to její první a zároveň poslední šance. Jaké má pocity z přípravy necelý rok od narození dcery?

 

Vrabcová o běžeckém návratu po mateřské: Potřebuji závodit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.07.2020 (08:20)     Sekcia sport

Tvrdí to několik týdnů a nyní už je to jisté. Běžkyně Eva Vrabcová Nývltová chce nečekanou olympijskou šanci, která se naskytla přesně ročním koronavirovým odložením her, využít.

 

Vrabcová po mateřské atakovala maratonský rekord, má limit do Tokia

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.05.2021 (09:08)     Sekcia sport

Eva Vrabcová-Nývltová v Praze v prvním maratonu po mateřské pauze zůstala o 36 sekund za svým českým rekordem. Časem 2:27:07 si zajistila start na OH.

 

Erbanová jako hokejistka bude na olympiádě chybět, nedostala se do finální nominace

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.01.2022 (11:23)     Sekcia sport

Karolína Erbanová získala na minulé olympiádě medaili v rychlobruslení, do Pekingu ale s hokejkou nevyrazí.

 

Česká vlajkonoška vstoupí do olympiády. Kéž by vevnitř něco bylo, přeje si Charvátová

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2026 (06:14)     Sekcia sport

Už se na olympiádě ukázala světu jako vlajkonoška české výpravy. Ve středu se Lucie Charvátová poprvé představí i na běžkách a s malorážkou. Na své druhé olympiádě vyrazí s číslem 51 do vytrvalostního závodu na patnáct kilometrů.

 

Vím, že je obří monstrum, bude to jako David s Goliášem, tuší Jones přes bitvou s Tysonem

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.07.2020 (16:56)     Sekcia sport

Má za sebou více než třicetiletou kariéru, nejlepší má za sebou, ale jedenapadesátiletý Roy Jones tuší, že ho 12. září v Los Angeles čeká těžký soupeř. I když půjde o exhibici, Mike Tyson budí respekt. Jones během své kariéry vlastnil najednou rekordních sedm pásů mistra světa. Bude to ale stačit na Železného Mikea?

 

Nejkrásnější bojovnice Oktagonu. Naděje jde na Češku, očekává peklo v kleci

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2025 (08:13)     Sekcia sport

Galavečer bojové organizace Oktagonu MMA 8. března v německém Stuttgartu přivede do bojiště nejen čtyři české odvážlivce, ale rovněž jednu tamní krásku. Poprvé mezi profesionálky totiž vkročí půvabná Němka Alina Dalaslanová, jíž je zároveň předpovídána zářná budoucnost. A to navzdory tomu, že MMA zatím bere jako koníček. „Bude to peklo,“ předpovídá čtyřiadvacetiletá naděje, jež si to hned na úvod akce rozdá s Češkou Kamilou Šimkovou.

Vrabcová po mateřské atakovala maratonský rekord, má limit na OH

Ruské tenistky porazily Švýcarky a popáté vyhrály týmovou soutěž

Vrabcová-Nývltová ukončila kariéru

Rachůnek poprvé nastoupil, šňůru nezdarů ale neutnul. Energie padla popáté v řadě

První jamajský sjezdař na OH: Chci být ráno brzy na svahu, takže už nemůžu celou noc propařit

Vrabcová atakovala při svém maratonském návratu v Praze český rekord

Českými basketbalisty roku jsou popáté Veselý a poprvé Voráčková

Co si tady dokazuju... nevěřila si Vrabcová. Následoval maraton jako sen

Vyběhnu! Navzdory zdraví se Vrabcová Nývltová na start maratonu zřejmě postaví

První česká bobistka v historii na olympiádě? Doufám, že by se podívala i máma!

Komfort po dvou výhrách? To by byla sebevražda, tuší Sedlák

Stanley Cup je jako droga. Chci ji zase! Palát o plánech, NHL i olympiádě

Start Vrabcové Nývltové v maratonu je ohrožen, Joglová čeká na trati peklo

Světové hry? Svátek, ale bude to bolet jako blázen, tuší Češka

Tempo ligy bude šílené, hrozí zranění, tuší teplický šéf Vachoušek

Hvězdný Španěl Gasol sní o páté olympiádě: Nadšení pro basketbal stále mám

Jizerskou padesátku si vyzkouší Björgenová, pojede i Vrabcová-Nývltová

Bude to řežba, tuší budějovický obr Kondelík. Ocenil kapitána Gulaše

Bergeron může jako první získat popáté trofej pro nejlépe bránícího útočníka NHL

Zase běžet pro mě bylo osvobozením, říká Vrabcová. A šance na Tokio ožila

Bude to osobní? Muradov vyzve Kincla. Jedna blbá odpověď a pojede to, říká Čech

Vrabcová Nývltová ukončila ve 37 letech běžeckou kariéru, začala trénovat

Sparťanský útok? Kuchta bude číslo jedna, Čvančara spíš v pozadí, tuší legendární kanonýr

Malý zázrak je na cestě. Legendární tenista Becker bude popáté otcem

Bauerův syn válí na olympiádě. Srovnávání je nepříjemné, teď pro mě, směje se slavný lyžař

Filipínec sní o olympiádě, na sněhu stál poprvé před měsícem

Návrat na lyže brzdí nemoc, Vrabcová Nývltová bude závodit až po Novém roce

Zase běžet pro mě bylo osvobozením, říká Vrabcová Nývltová. A šance na Tokio ožila

Pardubice jdou na Jablonec. Bude to náročná prověrka, tuší kouč Krejčí

I s dcerou hry stíhá. Napodobí vytrvalkyně Vrabcová Špotákovou?

Schweiner si zvyká na hru bez Perušiče. Hecovaní? Jen v tom, čí dítě lépe spí

Hrochová je popáté domácí šampionkou v půlmaratonu, Zima má první titul

Popáté bez vítězství. Fiorentina s Barákem se trápí, podlehla Boloni

Němcovo mexické nebe, peklo, ráj. V taxíku do krve bojoval o život své ženy

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy