Covidová situace v Česku se horší, číslo R už je nad jedničkou. V sobotu přibylo 152 nakažených

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.08.2021 (10:25)     Sekcia domácí

Laboratoře v sobotu v Česku zachytily 152 případů nákazy koronavirem, jde o nárůst o 36 pozitivních výsledků proti minulému týdnu. V nemocnici je s nemocí momentálně hospitalizovaných 52 pacientů. Reprodukční číslo stouplo po několika dnech nad jedničku. Vyplývá to z dat ministerstva zdravotnictví. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nově nakažených přibylo nejvíc od začátku června. Roste číslo R a zvyšuje se i počet hospitalizovaných

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.09.2021 (08:25)     Sekcia domaci

V pondělí přibylo v Česku 391 nakažených, o 151 více než před týdnem. Reprodukční číslo opět narostlo, jeho hodnota se pohybuje tři desetiny nad jedničkou. Sedmidenní incidence na sto tisíc obyvatel se blíží k 18 případům.

 

Ve čtvrtek přibylo v Česku 197 nakažených, o 29 méně než před týdnem. Reprodukční číslo je lehce pod jedničkou

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.07.2021 (08:52)     Sekcia domaci

Potvrzených případů koronaviru přibylo ve čtvrtek v Česku 197. Je to o 29 nakažených méně než minulý týden. Reprodukční číslo kleslo na 0,93.

 

V sobotu 159 nakažených, reprodukční číslo je nejvyšší od začátku roku

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     11.07.2021 (08:50)     Sekcia domaci

Praha - V sobotu přibylo v Česku 159 případů nemoci covid-19, to je o 35 víc než před týdnem. Pokračuje tak nárůst nakažených v mezitýdenním srovnání. Reprodukční číslo ukazující...

 

Covidová křivka se každý den posouvá jinam. Přibylo 18 582 nakažených, reprodukční číslo kleslo pod 1

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     03.12.2021 (08:08)     Sekcia domaci

Denní přírůstek potvrzených případů koronaviru v Česku v mezitýdenním srovnání podruhé v tomto týdnu klesl. Ve čtvrtek testy odhalily 18 582 nakažených, asi o třetinu méně než před týdnem. Minulý čtvrtek byl počet nově nakažených za jeden den nejvyšší od začátku epidemie.

 

V sobotu přibylo 132 nákaz, stejně jako před týdnem. Reprodukční číslo je 1,04

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.08.2021 (08:54)     Sekcia domaci

V sobotu laboratoře v Česku prokázaly koronavirus u 132 lidí. Je to je prakticky stejně jako před týdnem, kdy přibylo 133 nakažených. Reprodukční číslo udávající počet nakažených od jednoho pozitivně testovaného zůstává čtvrtým dnem nepatrně nad hodnotou jedna, což je hranice mezi zpomalováním a zrychlováním šíření nákazy.

 

V Česku opět přibylo přes 10 tisíc nakažených za den, reprodukční číslo stouplo na 1,1

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.02.2021 (08:05)     Sekcia domaci

V Česku znovu přibylo víc než 10 000 nakažených covidem za jeden den. Laboratoře ve středu odhalily 10 813 případů, skoro o 1300 víc než před týdnem. Reprodukční číslo ukazující šíření epidemie stouplo k dnešnímu dni o tři setiny na 1,1. V Česku dál roste i průměrný počet nově nakažených na 100 000 obyvatel za poslední dva týdny, mírně se snížil podíl hospitalizovaných, u nichž se nákaza koronavirem projevila až v nemocnici.

 

V sobotu v Česku přibylo 159 nakažených. Reprodukční číslo je nejvyšší od začátku roku

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     11.07.2021 (08:27)     Sekcia domaci

V sobotu přibylo v Česku 159 případů covidu, to je o 35 víc než před týdnem. Reprodukční číslo stouplo na téměř 1,35 a je nejvyšší od začátku roku.

 

Počty nakažených dál rostou, třetí den po sobě přibylo přes 500 případů. Číslo R je stále nad jedničkou

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.09.2021 (08:32)     Sekcia domaci

V čtvrtek přibylo 550 nakažených covidem-19, o 130 víc než před týdnem. Čtvrtek byl třetím dnem v řadě, kdy nárůst přesáhl 500 případů. V nemocnicích je 158 pacientů z toho 40 ve vážném stavu. Číslo R je na hodnotě 1,13. Vyplývá to z údajů zveřejněných ministerstvem zdravotnictví.

 

V sobotu přibylo 63 případů covidu, mírně stouplo reprodukční číslo

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     20.06.2021 (09:03)     Sekcia domaci

Praha - V sobotu přibylo v Česku 63 případů koronaviru, nejméně za první víkendový den od loňského 11. července. Před týdnem testy odhalily o deset nakažených více, současně se...

 

Covidová situace je nejlepší za téměř rok. V neděli přibylo po celém Česku pouhých 90 případů

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.06.2021 (08:28)     Sekcia domaci

Testy v Česku v neděli potvrdily 90 případů koronaviru, nejméně od loňského 13. července. Pod stovkou byl denní přírůstek naposledy loni 19. července. Takzvané incidenční číslo, tedy počet nakažených za uplynulý týden v přepočtu na 100 tisíc obyvatel, kleslo pod hodnotu 22. Ještě před měsícem bylo nad sto. Snižuje se ve většině krajů. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

V sobotu přibylo o téměř 500 nakažených více než před týdnem. Nejhorší situace je na Budějovicku

Nakažených přibylo 10 395, je to ale méně než ve středu. Reprodukční číslo vzrostlo

V úterý přibylo 10 169 nakažených, opět vzrostlo incidenční číslo. Více se testovalo

Epidemie opět na ústupu. Ve středu přibylo o 25 méně nakažených než před týdnem, číslo R je pod jedničkou

Nejvíc případů od půlky června. V Česku přibylo 164 nakažených, stouplo i reprodukční číslo

Za neděli testy odhalily 182 nakažených, víc než před týdnem. Nejhorší situace je na Opavsku

Pandemie covidu stále zrychluje, nově nakažených je víc než před týdnem. Ve školách pokračuje trasování

Opět přibylo nakažených koronavirem, hospitalizovaných naopak ubylo

Ani v sobotu čísla výrazněji neklesla. Přibylo 9161 nakažených, od března nejvíce v tento den

Přibylo 991 nakažených, reprodukční číslo mírně kleslo. Česko je páté nejméně postižené v EU

V sobotu přibylo nejméně nových případů covidu od loňského srpna. Mírně vzrostlo reprodukční číslo

V sobotu přibylo 253 případů covidu, nejvíce za víkend od konce května. Číslo R zůstává nad jedničkou

V úterý přibylo více než 300 nakažených. Reprodukční číslo stouplo na 1,45, nejvíc za letošní rok

Ve středu v Česku přibylo 206 nakažených, o 13 méně než před týdnem. V nemocnicích je 60 lidí

Za pátek přibylo 209 nakažených, o 38 více než před týdnem. Reprodukční číslo se drží kolem 1,1

V sobotu přibylo 301 nakažených, to je víc než před týdnem. Počet hospitalizovaných ale klesl

Počet nakažených oproti minulému týdnu klesl. Přibylo 266 případů, spadlo také reprodukční číslo

Nových případů koronaviru je o tisícovku méně než před týdnem, v sobotu přibylo 11 428 nakažených

Jeden rekord za druhým. V sobotu přibylo 2556 nakažených, nejvíce za víkendový den

V sobotu přibylo 665 nakažených covidem, o 114 více než před týdnem. Reprodukční číslo stagnuje

V Česku přibylo 1 534 nakažených, nejvíce za tento týden a zhruba o 550 více než minulý čtvrtek

Číslo R vzrostlo k jedné, za neděli přibylo ‚jen‘ 1919 nakažených. Testovalo se ale méně

Za sobotu zatím v Česku přibylo 126 nakažených covidem-19. Dle Rážové za nárůst může intenzivní testování

V úterý přibylo více než 300 nakažených, reprodukční číslo opět stouplo

V sobotu laboratoře odhalily 140 případů nákazy, o 15 méně než před týdnem. Kleslo i reprodukční číslo

V pátek testy potvrdily 442 nakažených. Nejvíc případů je na Opavsku či Karlovarsku

V Česku přibylo v sobotu 5199 nakažených, protiepidemický index PES dál klesá

V sobotu přibylo 63 případů koronaviru, nejméně za první víkendový den od poloviny července

V pátek v Česku přibylo 502 covidů, číslo R se drží u hodnoty 1. Nejhorší je situace na Berounsku a Opavsku

V Česku přibylo ve středu 7015 nakažených, reprodukční číslo stouplo na 0,73. Epidemie stále zpomaluje

V sobotu přibylo 550 nakažených, nejvíce o víkendu od poloviny května

V Česku za sobotu přibylo zatím výrazně méně nakažených než za předchozí dny

Za středu přibylo 261 nakažených. Z regionů je na tom nejhůř Karlovarsko

V sobotu přibylo 334 nově nakažených, nejméně za první víkendový den od konce srpna

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy