Hrdina z Mikulčic: Tobiáš (10) po tornádu ošetřoval zraněné, ocenila ho škola i záchranáři

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.09.2021 (16:54)     Sekcia bulvár

Nový školní rok začal pro Tobiáše Recha (10) velkým překvapením. Do třídy vstoupili ředitel školy Michal Bešta a záchranář Karel Matějíček. Překvapenému chlapci předali dárky jako odměnu za statečnost. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Půl roku po tornádu: Nový dům Vlastimila (84) z Mikulčic je pod střechou!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.01.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Jeho dům stál v červnu přímo v cestě ničivému tornádu. Přišel o střechu, okna i vnitřní vybavení. Vlastimilu Glosovi (84) z Mikulčic zůstala v podstatě hrubá stavba. Dům je nyní zvenčí jak nový. Kvůli rostoucím cenám stavebních materiálů ale dotace nestačila.

 

První Vánoce po tornádu: Vít Pavka (56) z Mikulčic bydlí ve sklepě! Stromek se mu nevejde

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.12.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Půl roku před Štedrým dnem si jen tak tak zachránil holý život. Na poslední chvíli zalehl při tornádu na zem. Zničilo mu ale rodný dům. Vít Pavka (56) z Mikulčic bydlí od té doby ve sklípku. Nic se na tom nezměnilo ani na konci roku.

 

Dobrovolníci kradli! Z Mikulčic si odnesli počítače a mobily

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.07.2021 (15:26)     Sekcia bulvar

Do Mikulčic jeli dva muži (23 a 44) patrně s ušlechtilým předsevzetím pomáhat po tornádu, na místě se ale jejich dobré úmysly změnily. Policie oba obvinila z krádeže.

 

Starostka zničených Mikulčic: Po tornádu rezignovala

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     14.08.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Částí sousedů kritizovaná Marta Otáhalová (60, za Nový směr) už není starostkou Mikulčic. Ve čtvrtek večer na zastupitelstvu položila po sedmi letech na stůl klíče od radnice a z funkce odstoupila.

 

Mirek Jandora z Mikulčic: Po tornádu mu zmizela střecha a dva psi!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.07.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

V nouzi poznáš přítele! Přesně tyto pocity nyní prožívají Miroslav Jandora (68) s partnerkou Janou (40). Také jejich rodinný domek na kraji Mikulčic poškodilo před týdnem ničivé tornádo.

 

Druhé Vánoce ve sklepě! Vít (57) z Mikulčic nemá po tornádu pořád kde bydlet

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.12.2022 (10:01)     Sekcia bulvar

Opět bez vánočního stromečku a bez nazdobených oken. Smutné Vánoce čekají na Víta Pavku (57) z Mikulčic. Rok a půl od ničivého tornáda, které se přehnalo v červnu 2021 jihem Moravy, totiž stále nemá postavený nový dům.

 

Vít z Mikulčic: Není z čeho stavět! Rok po tornádu stále bydlí ve sklepě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.06.2022 (15:15)     Sekcia bulvar

Studené Vánoce ve vinném sklípku zažil Vít Pavka (57) z Mikulčic. Když mu loni tornádo zničilo dům, doufal, že ho brzy obnoví. Jenže narazil na nedostatek stavebního materiálu. Dnes má tak postavené zatím jen obvodové zdi budoucího domu a stále žije ve sklepě...

 

V Mikulčicích vykrádají sklípky: Mizí hlavně víno...

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     14.04.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Před dvěma lety přišli kvůli tornádu téměř o vše. Nyní na vinaře z Mikulčic přišla další pohroma. Někdo vykrádá jejich vinné sklípky. Pachatelé mohou být dokonce ozbrojeni!

 

Dva měsíce po tornádu: Vít Pavka (56) se připravuje na zimu ve vinném sklípku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.08.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Před dvěma měsíci mu tornádo zničilo dům. Vít Pavka (56) z Mikulčic se tím ale nenechal zlomit. Přestěhoval se do vinného sklepu a chystá se na stavbu. Rodinné sídlo chce obnovit stůj, co stůj.

 

Vzlétli po tornádu a zachránili i Silvinku (14). Rakouští záchranáři dostanou v Česku metál

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.07.2021 (14:30)     Sekcia bulvar

Šest členů posádek dvou rakouských vrtulníků, které na jihu Moravy pomáhaly večer 24. června po tornádu s převozem zraněných, dostane medaili českého ministra vnitra. Ministr Jan Hamáček (ČSSD) jim dnes poděkoval během tiskové konference a připomněl, že jejich práci ztěžovala složitá povětrnostní situace. Medaili jim předá velvyslanectví ve Vídni.

Mikulčice obchází fantomové: Vykrádají vinařům sklípky! Zachytily je kamery

Prostějovská škola truchlí: Populární učitelka zemřela při výuce

Vít (58) pořád žije ve sklepě! Ani dva roky po tornádu nemá postavený dům

Štěstí pana Kosiny z Mikulčic: Nasbíral 20 037 čtyřlístků

Hromadná nehoda si vyžádala tři zraněné: V ulici 5. Května se štosují kolony

Řidič zkolaboval, dívka ošklivě upadla na bruslích: Lidé přišli poděkovat záchranářům

Jaroslav z Mikulčic nasbíral 20 037 čtyřlístků! Mám štěstí, tornádo se mi vyhnulo

Lynčovaná starostka Mikulčic rezignovala: Nikdo se mě nezastal!

Tragická nehoda u Mikulčic: Auto trefilo strom! Jeden mrtvý, dva zranění

Babiš na další obhlídce po tornádu: Havlíčkův resort proplatil 24 milionů

Vánoční kapři skončili po nehodě v potoce: Záchranáři ošetřili zraněné a nasadili hady

Smrtí vyhrožovala starostce Mikulčic její sousedka! Hrozí ji čtyři roky

Jsi zrádkyně!, lynčují starostku Mikulčic kvůli dobrovolníkům: Zrušila jim noclehárnu

František Dvořák ubytoval Ukrajinky: Vrací pomoc po tornádu

Po tornádu na Moravě pomáhali i rakouští záchranáři: Od jihomoravských kolegů získali srdečné ocenění

VIDEO: Šest týdnů po tornádu! Opravy pokračují, ale "stát hází klacky pod nohy"

Lékař Martin se rozhodl koupit rodině z Mikulčic novou střechu. Moravě přispěli milionem i Slováci

Starostové obcí po tornádu: Řemeslníci, přijďte nám pomoci!

Zdravotní sestra věděla, že jí tornádo vzalo dům. DÁL OŠETŘOVALA ZRANĚNÉ!

Zlomené nohy a otřes mozku. V Nučicích u Prahy se stala vážná nehoda, motorku srazilo auto

Škola v Moravské Třebové rozvíjí potenciál každého dítěte

Hrdinka Barbora Verbíková (18) z Tvrdonic: POSTAVILA SE TORNÁDU A BOJOVALA O ŽIVOTY!

Montéři na Rychnovsku se zřítili ze sloupu: Oživování i zraněná pánev

Starostce Mikulčic vyhrožovala sousedka Jana: SMS napsala v zoufalství, přišla o nevěstu

Hrozivá nehoda na Břevnově: Tři auta skončila v sobě, chlapečka (2) odvezla záchranka!

Statečný Ondra (12) z Mikulčic se práce nebojí: Už šest dní pomáhá odklízet následky tornáda

Jan Kučera s týmem kvůli tornádu měsíc nespal: Zasaženým uvařili 13 tisíc jídel!

Tragédie na Kladensku: Dva lidé uhořeli při srážce dodávky a osobního auta

Záchranáři z Pardubic pomáhají na Ukrajině: Když mámy prosí o jídlo pro děti, je to těžké, říká jejich šéf

Chtěl se přiživit na ničivém tornádu: Zfalšoval QR kód u charitní sbírky!

Těhotné Kristýně (25) zbořil živel dům: Po tornádu přivedla na svět chlapečka

Po tornádu připravil lidi o šest milionů! Podvodník sliboval dotace

U tornáda pomáhali rakouští záchranáři a vrtulníky: Náročný let a přistání v sutinách! Kolegové z Čech jim děkují

Tornádu navzdory: Vinaři v těžce zkoušené Moravské Nové Vsi otevřeli svá srdce i sklípky

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy