Pekelně to bolí, hlesl kouč po trpké porážce. Emoce cloumaly i s největší českou hvězdou

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (17:22)     Sekcia sport

Bramborová éra českého florbalu trvá, popáté za sebou byly Češky po zápase o bronz při medailovém ceremoniálu v roli smutných přihlížejících. Švýcarkám podlehly 2:5, zaprášený bronz z roku 2011 zůstává dál jedinou medailí českých florbalistek. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Emoce na plzeňských Slovanech, kouč Frýdku nadával Šindelářovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2022 (10:49)     Sekcia sport

Emoce mezi střídačkami, nadávky ještě po zápase. Kouč házenkářů Frýdku-Místku Daniel Valo po porážce v Plzni 26:31 slovně útočil na domácího pivota Jakuba Šindeláře. Ještě poté, co si hráči na hřišti podávali ruce, museli slovenského trenéra uklidňovat sudí.

 

Jsi legenda, děkoval Siniakové parťák a cloumaly s ním emoce. Pak přišel dojemný moment

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.07.2025 (00:32)     Sekcia sport

Když po společném triumfu ve Wimbledonu nakráčeli na centrálním dvorci před připravené mikrofony, chopila se mikrofonu jako první. Celkem logicky, vždyť pro českou tenistku Kateřinu Siniakovou šlo už o jedenáctý grandslamový titul v deblu (byť premiérový ve smíšený čtyřhře), zatímco její parťák Nizozemec Sem Verbeek se dočkal vůbec poprvé. A na první pohled bylo patrné, jak s 31letým rodákem z Amsterdamu cloumají emoce…

 

Zářez? Liberec cítí křivdu! Je mi hrozně smutno, jak nedůstojně to skončilo, zuřil Augusta

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2022 (21:59)     Sekcia sport

Velké emoce cloumaly libereckou kabinou po páteční prohře 1:2 se Spartou. Bílí Tygři padli ve čtvrtfinále i potřetí a již zítra jim může skončit sezona. Pražané vedou 3:0 na zápasy. Tentokrát však Severočeši cítí po těsné porážce velkou křivdu. Třískalo se dveřmi...

 

Muchová po porážce: Bolí to, doufala jsem ve víc. Trápil ji puchýř i úmorné vedro

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2026 (20:13)     Sekcia sport

Byla asi největší českou nadějí na letošním Roland Garros, z druhého grandslamu sezony se však Karolína Muchová poroučí už po třetím kole. V něm česká tenistka nestačila na Švýcarku Jil Teichmannovou, se kterou prohrála 1:6 a 5:7. „Rozhodně to nebyl můj nejlepší den,“ hodnotila páteční porážku v Paříži.

 

Situace není dobrá, ví Holeš po další porážce. Zdržování? To tu dělá každý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.12.2024 (00:28)     Sekcia sport

Byl jedním z defenzivních hráčů, které kouč Trpišovský obětoval, aby posílil útok. Tomáš Holeš sledoval poslední minuty utkání s Anderlechtem z lavičky a přihlížel tomu, jak se jeho spoluhráči marně snaží alespoň vyrovnat. „Letos je pro nás Evropa nějaká zakletá,“ hlesl pak slávistický fotbalista, když po porážce 1:2 přišel mezi novináře.

 

Emoce a slzy! Možná to bylo naposledy, vyznala se Sáblíková

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2022 (15:47)     Sekcia sport

Šťastný smích střídaly slzy dojetí. Rychlobruslařka Martina Sáblíková si v pátek na dohled od spektakulárně nasvíceného stadionu Ptačí hnízdo převzala bronz, který vybojovala ve čtvrtek v závodu na 5 km, a během ceremoniálu s ní viditelně cloumaly emoce. „Už jsem na to asi stará,“ smála se už s robustní medailí v ruce.

 

Chorý věnoval vítězný gól čerstvě narozené dceři Lindě. Jsem šťastný, odehrávají se ve mně obrovské emoce, přiznal

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (20:14)     Sekcia sport

Ve čtvrtek se mu narodila dcera Linda, a o dva dny později rozhodl o těsné výhře plzeňských fotbalistů v ligovém utkání ve Zlíně (2:1). Útočník Viktorie Tomáš Chorý netajil, že jím cloumaly po povedeném zápase, do něhož naskočil na druhou půli, velice pozitivní emoce.

 

Priske viděl žlutou a kritizoval: Chyběly nám emoce i disciplína

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2025 (21:20)     Sekcia sport

Při utkání s ním místy cloumaly emoce, po faulu na Angela Preciada viděl za vběhnutí na trávník žlutou kartu. Trenér fotbalové Sparty Brian Priske moc dobře věděl, že jeho tým při prohře 1:2 s kazachstánským Aktobe v úvodním duelu 2. předkola Konferenční ligy nepředvedl optimální výkon.

 

Praha bude hostit European Open judistů, největší českou hvězdou je Klammert

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2022 (15:56)     Sekcia sport

V Praze se o víkendu uskuteční European Open judistů, jehož dějištěm bude UNYP Arena na Podvinném mlýně. Největší českou hvězdou bude olympionik David Klammert. Dvojnásobný olympijský vítěz Lukáš Krpálek zatím není v plné přípravě a měl by se na turnajích objevit až v létě. European Open je pro Čechy jedním z nominačních turnajů na mistrovství Evropy. Účast na šampionátu v Sofii na náklady svazu zajistí medaile.

 

Nadupaný fotbal z obou stran. Chyběla nám lehčí hlava, hlesl kouč Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2024 (22:21)     Sekcia sport

Nepříjemnou situaci musel řešit hned na začátku, když mu ze sestavy vypadl stoper Zima. V průběhu zápasu pak slávistický trenér Jindřich Trpišovský s hráči různě míchal, hru rozhýbával střídáními. Ale venkovní gól v Evropské lize na Eintrachtu znovu neoslavil. „Mohl bych se opakovat, stejný výsledek jako v Bilbau. Největší šanci v závěru zhatil brankář,“ kroutil hlavou po porážce 0:1.

Něco si přejte, padají hvězdy. Co může zhatit přílet posil z Bostonu?

Bolí to pekelně, ulevil si po prohrané bitvě o bronz trenér florbalistek

Senzace, největší světová hvězda přiletěla do Ameriky pod českou vlajkou

Světová jednička po porážce od Krejčíkové nezvládala emoce. Po reakci fanoušků se rozbrečela

V souboji hvězd Pastrňák předčil Ovečkina. Boston se ale propadl na poslední místo

Maďarský zápal zhasnul. Nevím, co se stalo, hlesl kouč. Soupeř rozehrál šachy

Nejhorší výkon sezony, hlesl kouč Zlína. Kapitán záviděl trávník

Krize? Nevím, jestli to tak je. Ale výsledky podle představ nemáme, řekl Vrba

Jak uchlácholit zničené fanoušky? Snad trochou víry, hlesl kouč Manchesteru

Válečníci měli rváče, my leklé ryby, litoval ústecký trenér Šotnar

Sparta bez střel a šancí. Jsem nešťastný a zklamaný, hlesl Vrba po prohře

Stydím se, řekl kouč Rangers po výprasku. Mrzí mě, že to fanoušci museli vidět

Rezignovat nehodlám, prohlásil Friis po debaklu. Teď je pro nás hlavní liga

Cloumaly mnou emoce, neprovinil jsem se, stojí za svým Klaebo. Protest ale stáhl

Rozhozený a smutný Vrba! Otevírat se nebudu, novináři toho zneužívají, řekl kouč

Švýcaři musí kousat největší výprask v historii. Na místě je omluva, hlesl Shaqiri

Největší hvězdou NHL za uplynulý týden je obránce Makar z Colorada

Největší zklamání v kariéře. Nevím, o koho z nás by měl být zájem, hlesl kapitán poraženého finalisty

Rozhodil mě vítr, stěžovala si Kvitová. Po trpké prohře byla smutná jako málokdy

Tohle nechceš, hlesl zklamaný Zadina a na předávání poháru Třinci nekoukal. Na tým je hrdý

Holeš o porážce: Bolí to. Ale jsme zkušený tým a oklepeme se z toho

Kouč Chelsea Tuchel po šokující porážce vyhodil z tréninku Rüdigera

Slabá ofenziva. Bez dostatku bodů v úvodu může přijít i panika, zní z Plzně

Chceme ligu důstojně dohrát, hlesl trenér Hejkal po blamáži na Spartě

Jak spráskaní psi. Bylo to drsný, křivdu cítíme, prohlásil liberecký kouč Kováč

Emoce v Plzni! Beauguel dráždil soupeře, ke rvačce nebylo daleko

Sáblíková neudržela slzy. Bylo to možná naposledy

Testy, roušky i medailoví Češi. Atletika má za sebou po roce a půl velkou akci

Frustrace hokejových mladíků: Podělali jsme to. Ale fakt to byly fauly?

Oklepat se a udělat bod, velí kouč Hejkal před duely s Libercem a Slavií

Výkon dobrý, mužstvo srazily góly ve špatný čas, řekl Pešán po prohře

Liberec bez Evropy. Moje pozice? Tlak potřebujeme, ale musí být oprávněný, říká Kováč

A proč vlastně ne? Jak se sparťan Krejčí rozběhl za koncertem v Edenu

Vyvíjí tlak na sudí, stěžuje si boleslavský kouč Rulík. Puk v bráně neviděl

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy