Medvědí squatteři: Teď tu bydlíme my!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.01.2022 (05:00)     Sekcia bulvár

Že se lidem v domě usídlí drobný hmyz nebo nějaký ten hlodavec, je celkem běžné. Na ruském Dálném východě se ale stalo, že se v lidských (naštěstí opuštěných) obydlích usadili lední medvědi! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Sovětskou základnu na Čukotce obsadili lední medvědi: Teď tu bydlíme my!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.10.2025 (14:46)     Sekcia bulvar

Tady se nemusí bát turistů. Smečka bílých medvědů obsadila opuštěnou sovětskou polární stanici na vzdáleném ostrově Koljučin a udělala si z ní roztomilý brloh!

 

Medvědí služba? Setřásla je...

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.08.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Medvědí službou rozumíme přehnanou péči, ve výsledku neprospěšnou. Tuhle chybu ale medvědí máma v rezervaci na Aljašce neudělala, ač to tak zpočátku vypadalo.

 

Squatteři našli náhradu za žižkovskou Kliniku. Vybrali si dům ve Strašnicích: Už ho obsadili

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.11.2022 (13:53)     Sekcia bulvar

Squatteři organizovaní skupinou Opravdu Dobré Squaty (ODS) obsadili prázdný dům v Malinské ulici v pražských Strašnicích, který uklízejí a plánují v něm vybudovat kulturní a sociální centrum po vzoru bývalé Kliniky v Praze 3. ČTK o tom informoval mluvčí skupiny Jiří Nesvačil. Squatteři plánují na místě zůstat co nejdéle a chtějí s úřady jednat o legálním získání prostoru.

 

Statečný kousek Američana: Medvěda odehnal v medvědí kůži!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.03.2025 (18:27)     Sekcia bulvar

Bydlet v horách může být krásné, ale přináší to i nečekané problémy. Američanovi ze Severní Karolíny se na pozemek často zatoulají medvědi a on dlouho přemýšlel, jak šelmy vyhnat. Nakonec přišel s geniálním řešením – navlékl na sebe medvědí kožich!

 

Squatteři našli náhradu za žižkovskou Kliniku. Obsadili dům ve Strašnicích: Situaci řeší starosta

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.11.2022 (15:55)     Sekcia bulvar

Squatteři organizovaní skupinou Opravdu Dobré Squaty (ODS) obsadili prázdný dům v Malinské ulici v pražských Strašnicích, který uklízejí a plánují v něm vybudovat kulturní a sociální centrum po vzoru bývalé Kliniky v Praze 3. ČTK o tom informoval mluvčí skupiny Jiří Nesvačil. Squatteři plánují na místě zůstat co nejdéle a chtějí s úřady jednat o legálním získání prostoru. Kolem 15:00 na místo dorazil starosta Prahy 10 Martin Valovič (ODS).

 

Jaro začíná! V Zoo Plzeň se probudili tři medvědi brtníci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.03.2022 (12:01)     Sekcia bulvar

V plzeňské zoo se tento týden probudili po zimním spánku všichni tři medvědi hnědí - brtníci. Ke spánku se uložili tradičně v prosinci na Mikuláše. V hektarovém výběhu žijí večerníčkoví medvědi Honzík a Eliška, jimž bude příští rok 20 let, a o deset let starší Miky.

 

Medvědi Eliška, Honzík a Miky slavili kulatiny: Místo dortů jen lesní pochutiny

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.04.2023 (14:58)     Sekcia bulvar

Kulaté narozeniny oslavili v plzeňské zoo tři medvědi hnědí. Večerníčkovým hvězdám, sourozencům Elišce a Honzíkovi je 20 let, jejich strýci Mikymu je o deset let více. Medvědi slavili kulatiny dodatečně, lednový termín totiž prospali. Pečiva či dortů se v zahradě už ale nedočkají, jen přírodní stravy. A svědčí jim to.

 

Miliardový palác oligarchy Děripasky obsadili squatteři: Ukázali luxus, který ukrývá

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.03.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Squatteři, kteří v Anglii obsadili dům oligarchy Olega Děripasky na Belgrave Square 5, natočili záběry zevnitř jeho luxusního sídla. Ruský miliardář a vlivný kamarád Vladimira Putina si žil jako král.

 

Snímky rybařících šelem na Aljašce: Létající medvědi

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     13.05.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Z nebe padají medvědi! Alespoň tak to může připadat nebohým lososům, na které měly velké hnědé šelmy políčeno.

 

Squatteři obsadili vilu sankcionovaného ruského oligarchy. Soud překvapil: Ať tam zůstanou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.11.2022 (21:43)     Sekcia bulvar

Skupina squatterů od poloviny října obývá pětipatrový dům v centru Amsterodamu, který patří ruskému podnikateli, spoluzakladateli internetové společnosti Yandex Arkadiji Voložovi. Nizozemský soud ve středu rozhodl, že squatteři budovu nemusejí opustit, napsal dnes deník The Guardian.

Medvědí ničitelé! Trénují lovení tuleňů

Medvědí žně v Česku! Někdo je dováží a vypouští?!

Medvědí rodinka si na pláži ukradla jídlo, udělala si piknik a šla se v klidu koupat

Mráz ve výhni: Medvědi se zabořili do ledu

Medvědi Angara a Balu opět spolu: Láska a cachtání

Medvědi kamčatští v Zoo Děčín: Místo facek láska

NYT: Stvořeni k lenošení? Medvědi pomáhají zjistit, proč lidé šetří energii

Seznamování medvědů kamčatských v Zoo Děčín: Irina dobráka Bruna fackovala!

Tuny ledu v letní Zoo Praha: Medvědi dováděli na mrazivém loži!

Lední medvědi v Zoo Praha cítí jaro: TOM A BERTA LAŠKUJÍ

Medvědí puberťačka dováděla s mámou: Tancuj, tancuj, vykrúcaj

Jarní pohled do ZOO Chleby: Medvědi ještě zívají...

Medvědí kůže i lebka tygřice: Muž si chtěl prodejem přijít na desítky tisíc, policie ho obvinila

Medvědí česnek je levný: Zkuste polévku, makaróny s pestem a chléb!

Po srážce s autem se obcí potlouká zraněný medvěd: Může být nevypočitatelný

Divoké ráno v Lopušné Dolině: Jaroslava u domu navštívila medvědí rodinka

Noví obyvatelé pražské zoo: Z Varšavy přijela dvojčata ledních medvědů!

Turisté s dětmi chodili kolem utržené medvědí tlapy! Ležela vedle oblíbené stezky u přehrady

Squatteři z ODS obsadili dům ve Strašnicích. Půjde zbourat, pro komunitní centrum tak hledají jiné místo

Nárůst útoků medvědů na člověka: Experti varují, že jim zachutnalo lidské maso!

Padající kameny v Medvědí soutěsce zasáhly turisty: Nejméně dvě ženy nepřežily!

Lední medvědi kvůli tání ledů v Arktidě hladoví, uvedla studie

Medvědi v říji děsí obyvatele na východě: Běhají mezi domy, jeden honil muže v Nesluši

Malý výběh i bazény: Lední medvědi v Zoo Praha žijí v nevyhovující expozici, dočkají se nové?

Velikonoční nadílka v Zoo Praha: Lachtan Meloun i lední medvědi si pošmákli na mražených rybách

Léto v pražské zoo: Jak zvířata zvládají tropy? Gorily a lední medvědi si dopřávají zmrzlinu

Náčelník lesníků v Blesku: Za útoky medvědů může člověk. Oběťmi jsou i fotografové z Česka

Prolhaní pytláci ve Stodůlkách: Ryby jsme nechytali a nevíme, kde bydlíme!

Třítýdenní »samotka« podle vlády : Co (ne)můžeme, kam (ne)smíme

Arichteva se chlubila pokojíkem pro nevlastního syna: Spací pódium pro puberťáka!

Hrajte s Nedělním Bleskem o ceny k filmu Mlsné medvědí příběhy: Na pól!

Soutěžte s Nedělním Bleskem o balíček cen k filmu Mlsné medvědí příběhy: Na pól!

Virtuální návštěva Národní knihovny: Strčte nos do Klementina

Po roce vztahu společná domácnost. Šárka Vaňková se přestěhovala do Prahy za Petrem Vondráčkem

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy