Dominika Gottová s manželem slaví výročí: PRVNÍ FOTO PO ROCE!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.02.2022 (05:00)     Sekcia bulvár

Možná jim to teď opět klape... Dominika Gottová (48) a její manžel Timo Tolkki (55) zveřejnili po více než roce první společnou fotografii. A to z večeře, na níž v Helsinkách oslavili 22. výročí od jejich utajené svatby. Tutlali ji hlavně kvůli Karlu Gottovi (†80), který muzikanta nemusel. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Dominika Gottová: Zmizela z Česka!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.02.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Je zpátky ve Finsku! Dominika Gottová (47) včera odletěla do Helsinek za svým manželem Timem Tolkkim (54). Převezmou si sociální byt a začnou spolu znovu ve finské metropoli žít.

 

Dominika Gottová to vzdává: Po padesátce už nemám šanci, tvrdí

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.04.2025 (08:35)     Sekcia bulvar

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (51) žije se svým manželem Timem Tolkkim už několik let ve Finsku. Nebýt prý finského systému, byli by manželé nejspíš finančně na dně. Živí je totiž sociální dávky, což přiznala i sama Dominika.

 

Dominika Gottová po návratu do Finska k manželovi: Žádost o sociální byt!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.11.2020 (11:15)     Sekcia bulvar

Všem vyrazila dech svým rozhodnutím zrušit rozvod, teď Dominika Gottová (47) přitvrdila – chystá se s manželem Timem Tolkkim (54) znovu obnovit život ve Finsku, a dokonce už tam prý požádali i o státní byt!

 

Po pobytu v léčebně se Dominika Gottová cítí skvěle: A jak to má nyní se svým finským manželem?

Zdroj Zdroj: super.cz     30.04.2021 (18:15)     Sekcia bulvar

Po roce a půl v Česku se Dominika Gottová (47) letos v únoru rozhodla pro návrat do Finska. Manželství s finským hudebníkem Timem Tolkkim dala opět dohromady a společně začali od začátku v novém, státním bytě. Nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) je naprosto spokojená.

 

Dominika Gottová po roce ve Finsku opět doma: Míří za mámou! I k tátově hrobu...

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.10.2024 (12:25)     Sekcia bulvar

Po 13 měsících se vrátila do rodného Česka nejstarší Slavíkova dcera. Dominika Gottová (51), která opět žije s manželem Timem Tolkkim (58) ve Finsku, se chystá v nejbližších dnech navštívit maminku Antonii Zacpalovou (89). A zajde také k tátově hrobu na pražské Malvazinky.

 

Nelžete o mně, otce jsem milovala, vzkázala Dominika Gottová Ivaně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.07.2020 (09:48)     Sekcia bulvar

Dominika Gottová se vyjádřila k výroku mluvčí Anety Stolzové. Ta před pár dny uvedla, proč chyběl na hrobu Karla Gotta v den výročí jeho nedožitých 81. narozenin vzkaz od nejstarší Gottovy dcery. Dominika není podle Stolzové s rodinou v kontaktu a o od svého návratu do Česka se o ni ani nezajímá.

 

Dominika Gottová: Kontrola kvůli podvodu

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     29.04.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Je zpátky v Helsinkách! Dominika Gottová (47), která se tam rozhodla znovu žít s manželem Timem Tolkkim (55), jela po úterním příletu rovnou do léčebny, kde ji čekala plánovaná kontrola. Doktoři ji totiž stále hlídají, jestli dál nebere léky na spaní.

 

Poslední rok jako čtyřicátnice. Dominika Gottová slaví 49. narozeniny

Zdroj Zdroj: super.cz     25.06.2022 (19:38)     Sekcia bulvar

Dominika Gottová (49) , nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) patří k těm osobnostem, které na sebe dokážou strhnout veškerou pozornost. Její každý přílet z Finska, kde bydlí se svým manželem Timem Tolkkim vyvolá obrovskou vlnu zájmu. Dominiku celkově provázely poslední dobou skandály. Dluhy, nezvládání mediální pozornosti a manželství, které jeden čas bylo v troskách.

 

Dominika Gottová frnkla z Česka! Předtím prozradila, jak maminka bojuje s covidem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.02.2021 (10:15)     Sekcia bulvar

Dominika Gottová (47) v úterý odletěla do Helsinek za svým manželem Timem Tolkkim (54). Převezmou si sociální byt a začnou spolu znovu ve finské metropoli žít. Před odletem ale nejstarší dcera Karla Gotta (†80) prožila pořádné drama.

 

Dominika Gottová trne hrůzou: Myšlenky na sebevraždu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     04.04.2025 (11:20)     Sekcia bulvar

Jako horská dráha by se dal popsat život nejstarší dcery Karla Gotta (†80). Dominika Gottová (51) po nějaké době o sobě opět dala vědět a přiznala, že s manželem Timem Tolkkim (59) v poslední době strádali nejen po finanční stránce. 

Ivana Gottová slaví 47. narozeniny: První blahopřání přišlo od Absolonové!

Dominika Gottová ve Finsku: NÁVRAT K TIMOVI! Proč se rozhodla zrušit rozvod?

Dominika Gottová odletěla za manželem a teď? Musí rychle do práce!

Dominika Gottová: Je nezvěstná! Přátelům se neozývá...

Dominika Gottová po Vánocích ve Finsku: PLÁČ KVŮLI RODINĚ MANŽELA!

Dominika Gottová zpátky v Česku! Kdo na ni čekal na letišti?

DOMINIKA GOTTOVÁ SE ZHROUTILA! MANŽELŮV DĚSIVÝ VZKAZ Z MEXIKA!

Dominika Gottová po roce v Česku: UTÍKÁ ZPÁTKY DO FINSKA!

Gottová po roce opět doma: Vyhnal ji stesk a drahota!

Dominika Gottová (47): Těsně před odletem... NA POLICII KVŮLI PODVODU?

Měla by se Dominika Gottová bát? Problémový manžel Timo Tolkki je zpátky v Praze!

Dominika Gottová slaví 47. narozeniny: Kromě manžela Tima jí přáli i další muži!

Dominika Gottová zpátky v Česku! Na letišti čekal nový ctitel s dary!

Průšvihářka Gottová se kaje! Nebyla jsem dobrou dcerou

Dominika Gottová promluvila o vztahu s finským manželem: Jak to nyní mají a bude se za ním stěhovat?

Dominika Gottová po roce v Praze: Návštěva maminky, změna vizáže i veliké plány

Dominika Gottová se ozvala z Finska: Jak uctí památku nedožitých 82. narozenin Karla Gotta?

Dominika Gottová je zpátky ve Finsku: S manželem dostala státní byt a hledá práci

Dominika Gottová je ve Finsku zase bez manžela: Sotva nastoupila na léčení, odletěl pryč

Dominika Gottová odletěla za novým životem ve Finsku: Poslední noc jsem proplakala!

Foto jako důkaz: Dominika Gottová se sešla s manželem Timem. Jak to dopadlo?

Dominika Gottová zpátky v Česku: ČEKAL JI MILENEC VONDRÁČKOVÉ!

Dominika Gottová: PRVNÍ SETKÁNÍ S MATKOU! Co si řekly tváří v tvář?

Vědma promluvila! Dominika Gottová se odstěhuje zpět do Finska a manžela Tima nahradí nový muž

Dominika Gottová se ozvala z Finska: Z léčebny už je zpět doma a bojuje se závislostí ambulantně

Dominika šokuje o tátovi (†80): Mohl tady ještě být, kdyby ...

Gottové čekání na manžílka! Jako vyoraná myš, přiznává Dominika

Dominika Gottová po rychlém příletu: Mamimce je už lépe!

Nemocná Dominika Gottová: Stále čeká na výsledky!

Dominika Gottová: Skončí poslední dárek od táty ve frcu?

Jak se jí daří po návratu do Finska? Dominika Gottová se připletla v metru do bitky

Ve Finsku chce zůstat až do smrti. Takto vypadá Dominika Gottová po léčbě, kterou absolvovala

Gottová se vrátila k manželovi a promluvila o pokusu o sebevraždu

Nejstarší Gottova (†80) dcera Dominika v Praze: Na pivu a s mámou!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy