Zaskočená Obermaierová: PRSTEN S BRILIANTY JAKO DAR!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.01.2023 (05:00)     Sekcia bulvár

Před časem si v rozhovoru posteskla, že nikdy nedostala briliant. Jarka Obermaierová (76) neměla na chlapy štěstí. Její kamarádka to napravila a věnovala představitelce drbny Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice prsten s brilianty a rubíny. „Mám radost,“ přiznala herečka. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Zaskočená Jaroslava Obermaierová: PRSTEN S BRILIANTY JAKO DAR!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.01.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Před časem si v rozhovoru posteskla, že nikdy nedostala briliant. Jarka Obermaierová (76) neměla na chlapy štěstí. Její kamarádka to napravila a věnovala představitelce drbny Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice prsten s brilianty a rubíny. „Mám radost,“ přiznala herečka.

 

Obrovské překvapení pro Jarku Obermaierovou (76): Konečně dostala prsten s brilianty!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.01.2023 (18:00)     Sekcia bulvar

Před časem si v rozhovoru posteskla, že nikdy nedostala briliant. Jarka Obermaierová (76) neměla na chlapy štěstí. Její kamarádka to napravila a věnovala představitelce drbny Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice prsten s brilianty a rubíny. „Mám radost,“ přiznala herečka.

 

Obermaierová se odrazila ze dna: TOHLE jí vydělalo balík peněz!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     07.04.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Věčná drbna ze seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (76) si ještě před pár měsíci stěžovala, že po značném zdražení cen energií nemá dostatek peněz na normální fungování. Teď se ale karta obrátila! Obermaierová už totiž nestrádá, ba naopak, žije si jako v bavlnce. Jak se jí to podařilo?

 

Obermaierová trpí: Myslím, že je konec...

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.08.2025 (05:07)     Sekcia bulvar

Stále čeká jako na smilování na dodatek ke smlouvě k natáčení seriálu Ulice, kde už 20 let hraje prostořekou drbnu Vilmu Nyklovou. Jaroslava Obermaierová (79) je přesvědčená, že už s ní na Nově vážně nepočítají.

 

Nepoučitelná Obermaierová (77): Ošklivý pád před kamerou

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Riskovala další vážně zranění. Představitelka Vilmy Nyklové z Ulice se asi cítí jako kolega Jean Paul Belmondo (†88), který se taky nenechal zastupovat. Jaroslava Obermaierová (77) trvala na tom, že pád v seriálu natočí sama bez dublérky.

 

Herečka Jaroslava Obermaierová (77): Úplná změna osobnosti v Ulici!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.02.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Jaroslava Obermaierová (77) se jako drbna Vilma Nyklová v Ulici dostane kvůli internetovým šmejdům do finančních problémů. S těmi se ale potýká i ve svém reálném životě!

 

Oslavenkyně Obermaierová šokuje: Proč to nemá ráda?!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.04.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Hvězda seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová má dnes 75. narozeniny.

 

Hvězda Ulice Obermaierová v ohrožení: Hrůzný pád přímo před kamerou!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.08.2023 (19:25)     Sekcia bulvar

Riskovala další vážně zranění. Představitelka Vilmy Nyklové z Ulice se asi cítí jako kolega Jean-Paul Belmondo (†88), který se taky nenechal zastupovat. Jaroslava Obermaierová (77) trvala na tom, že pád v seriálu natočí sama bez dublérky.

 

Obermaierová drsně o vnučce Filipovského: Dědeček by se za ni styděl

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     15.10.2025 (07:43)     Sekcia bulvar

„Jak už nehraju, tak mám čas sledovat zpravodajské a diskusní pořady,“ přiznala Jaroslava Obermaierová (79) a hned zkritizovala jednu z moderátorek. Proč?

 

Kamarádka Růženky z Ulice Obermaierová: Místo pohřbu v divadle!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.12.2023 (16:03)     Sekcia bulvar

Někdy to tak zkrátka vyjde. Obnovená premiéra muzikálu Vánoční zázrak, kde Jaroslava Obermaierová (77) účinkuje, vyšla na stejný den jako pohřeb Zdeny Hadrbolcové (†86). A tak její velká kamarádka a kolegyně ze seriálu Ulice dala přednost divadlu.

Obermaierová v zajetí nejistoty: Strach z úplného konce!

Obermaierová musela do špitálu: Dejte mi chvíli klid, prosí herečka

Obermaierová, Krbová, Batěk... PŘEVRAT V ULICI!

RÁDCE AHA! Jak sundat prsten?!

Na zahradní párty tekl alkohol proudem: Královna mejdanu Jaroslava Obermaierová kombinovala pivo a vodku ve 35 stupních

Obermaierová řekla konečně DOST! Únavné, už mě to nebavilo

Obermaierová si zavařila! Mám prořízlou pusu, netají se

Obermaierová na hranici přežití: Nutný útěk

Jak sundat »zaseklý« prsten? Tyhle triky se mohou kdykoli hodit!

Hvězda Ulice Obermaierová: 4 ROKY PEKLA!

Jarka Obermaierová (79) zuří: Nabídli jí směšný štěk!

Jaroslava Obermaierová se nečekaně vrací do Ulice, ještě před Vánocemi: A výtky kolegů kvůli jejím politickým názorům?

Obermaierová, Žilková a spol.: Utrpení! Proč nesnášejí Vánoce...

Jaroslava Obermaierová se v karanténě rozhodně nenudí: Co si herečka naplánovala místo léta u moře?

Po osmi letech vztahu se dočkala! Alice Bendová je zasnoubená. Ukázala nádherný prsten s brilianty

Obermaierová už nedostala scénáře k Ulici: Je mi z toho akorát špatně

Obermaierová vrací úder Svobodové: Nikomu jsem nic neudělala!

Nešťastná Jaroslava Obermaierová (78): Konec v Ulici?!

Zklamaná Jaroslava Obermaierová (79): Vymazali mě z Ulice!

Utrápená Obermaierová: Stěhování kvůli drahotě

Takové ponížení si Obermaierová nezasloužila: Jsem sice chudá, ale hrdá

Drbna z Ulice Jaroslava Obermaierová odmítá oslavy: Dárky? To je to nejhorší!

Obermaierová po konci v Ulici: Už čtvrtý měsíc žiju z osmnácti tisíc

Jaroslava Obermaierová: INFARKT BĚHEM NAROZENIN!

Herečka Obermaierová (77) si stěžuje: Důchod mi nestačí na Maledivy!

Obermaierová odepsala Vánoce! Svátky bez stromku, dárků i cukroví

Nešťastná Obermaierová už dva měsíce netočí: Konec v Ulici?!

Herečka Obermaierová (78) si stěžuje: Důchod mi nestačí na Maledivy!

S hrůzou vzpomínající Jaroslava Obermaierová: Prožila reálnou smrt na jevišti!

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony!

Herečka Jarka Obermaierová (78): Podvedli ji falešným pohřbem přítele!

Obermaierová (76) po letech nářků na bídu: UTRATILA MILIONY!

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Pustila se do války s Novou! Obviňování a útoky...

Jaroslava Obermaierová po letech nářků na bídu: Utratila milion!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy