Pět ložnic, bazén a výhled na jezero: Vilu po bin Ládinovi nikdo nechce!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.02.2023 (14:00)     Sekcia bulvár

Dobrodruh se vloupal do opuštěného domu na Floridě, ve kterém pobýval i Usáma bin Ládin. Obrovské rodinné sídlo patřilo jeho bratrovi Khalelovi. S pěti ložnicemi a bazénem je luxusní dominantou, která má ale pohnutou minulost. Na prázdniny tam měl jezdit i jeden z nejobávanějších teroristů na světě.  celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Bazén, biliár, drahé umění a luxusní výhled na Řím: Gucci prodává opulentní vilu za stovky milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.11.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Blízko samého srdce italského Říma se tyčí pompézní vila, kterou ve 40. letech nechal postavit představitel módní značky Gucci – Aldo Gucci. Florencii, kde žil původně, vyměnil právě za Řím a rozhodl se postavit si sídlo, které by odpovídalo jeho věhlasu. Pozemek nabízí kromě samotného domu i rozlehlou zahradu a nádherný výhled na metropoli. Momentálně je na prodej za neuvěřitelných 377 milionů korun! 

 

Video: Nekonečný bazén i desítky ložnic. Nejdražší soukromé sídlo v USA je na prodej

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     07.01.2022 (15:11)     Sekcia bulvar

Na počátku února vstupuje sídlo The One do dražby za 295 milionů dolarů čili v přepočtu za 6,4 miliardy korun.

 

Bratr nejbohatšího muže světa prodává dům: Luxusní sídlo za čtvrt miliardy má i bazén s tobogánem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.06.2020 (05:15)     Sekcia bulvar

Mark Bezos, mladší bratr nejbohatšího muže světa Jeffa Bezose, prodává přepychovou vilu v New Yorku. Na obrovském, více než 1,5 hektaru rozlehlém pozemku se kromě honosného domu nachází také velký dům pro hosty nebo bazén s tobogánem. Za tenhle okázalý luxus nový majitel zaplatí v přepočtu 265 milionů korun.

 

Miss z roku 2000 Michaela Salačová (40) prodává vilu v Říčanech u Brna: Luxus za 24 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.05.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Bazén se slanou vodou, vinný sklípek i sauna. Luxusní vilu nedaleko Brna prodává Miss ČR z roku 2000 Michaela Salačová (40). Případný kupec ale bude muset sáhnout víc než hlouběji do kapsy, dům vyjde na téměř 24 milionů.

 

Růžová vilka po bin Ládinovi je k mání za bezmála půl miliardy: Nikdo ji nechce!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.02.2022 (11:45)     Sekcia bulvar

Chtěli byste honosnou vilku po nechvalně známém teroristovi? Bratr Usámy bin Ládina Ibrahim ji nabízí za bezmála půl miliardy korun. Sídlo ležící poblíž Los Angeles disponuje bazénem, vířivkou, sedmi ložnicemi a pěti koupelnami. Zájemci se ale nehrnou, a tak prodejce slevil o dvaačtyřicet milionu korun. Nemovitost má kromě bin Ládinova jména ale ještě jeden háček, natáčelo se v ní porno!

 

Radovan Krejčíř utekl policii pod rukama před 16 lety: Smutný osud zločincovy luxusní vily...ani stát ji nechce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.06.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Sobota 18. června, dvě hodiny ráno, to je datum, které se zapsalo černým písmem do historie české policie. Tehdy uprchl zpod rukou po zuby ozbrojených policistů podnikatel Radovan Krejčíř (53) a zmizel za kopečky. Přesné okolnosti události nejsou dodnes jasné. Nakonec ale posloužila, protože vedla k uvěznění uprchlého podnikatele v cele v Jižní Africe a také k tomu, že vilu za téměř 400 milionů korun dnes nikdo nechce ani za zlomek její původní ceny. Stát ji, zdá se, nechce ani zadarmo.

 

Luxusní vilu Ivany Trumpové (†73) v New Yorku nikdo nechce... Zlevnili ji už o 144 milionů! Kvůli tragické nehodě?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.01.2025 (19:45)     Sekcia bulvar

Za dům po Ivaně Trumpové (†73) chtěly její děti původně doslova astronomickou částku. Protože si ale šestipatrové sídlo na Manhattanu stále nenašlo nové majitele, šli prodejci s cenou razantně dolů!

 

Máchovo jezero změní tvář: Nové pláže, lesopark i koncerty!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.03.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Máchovo jezero. Rekreační místo ležící na území města Doksy na Liberecku. Je známé po celém Česku. Po dlouhých letech má ale získat novou tvář. Doksy nyní představily studii, jak by Máchovo jezero mohlo vypadat v budoucnosti. Změny čekají dvě z pěti pláží.

 

Kde stála malá chata, postavili moderní vilu. Má krásný výhled na brdské kopce

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     10.04.2021 (16:00)     Sekcia bulvar

Majitelé a architekti kladli důraz na hospodárnost stavby, její zasazení do krajiny i využití stávajících vzrostlých stromů.

 

Belohorcová prodává vilu v Miami: Luxus za 51 milionů nikdo nechtěl! O kolik musela slevit?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.05.2021 (12:08)     Sekcia bulvar

Moderátorce Zuzaně Belohorcové (45) se ani devět měsíců po odchodu ze Spojených států nepodařilo prodat luxusní vilu v Miami, kterou s manželem tak pracně renovovali. Zbavit se nechtěné nemovitosti proto zkouší lákavou nabídkou: cenu rapidně snížili. Kolik chtějí teď?

Nové bydlení gazely Naomi Campbellové: Prosklený zázrak s perfektním výhledem za 106 milionů!

Pražané mohou i letos v létě zapomenout na koupání v Hloubětíně: Venkovní bazén zůstane zavřený

Zpěvačka Tereza Kerndlová: Luxusní vila za desítky milionů!

Postrach všech režisérů: 11 primadon, se kterými nechce nikdo natáčet!

Takhle roste milionové sídlo Rolins a Nedvěda v Itálii: Moderní vila s výhledem na jezero už má tři patra a bazén

Noční můra Kate Mátlové: Vila v obležení exekutorů a policie

Konečně otevřou jezero Most a pláže!

Chalupářka Kim Kardashianová: Koupila si vilu u pláže skoro za 2 miliardy!

Sen Martiny Pártlové se rozplynul: S vilou na Bali je konec!

Justin Timberlake prodává sídlo: Bazén s přepadem, kino a umělý les za 764 milionů!

Pohádkový luxus Billa Gatese stál víc než miliardu! Koukejte na tu ložnici a bazén!

Nejhlubší bazén na světě je v Polsku. Ve 45 metrech pod hladinou jsou jeskyně i vrak

Luxusní vile v Karibiku nechybí obří bazén: Simona Krainová předvedla své nové sídlo tisíce kilometrů od Česka

Okázalá vila Sisy Sklovské s manželem: Obří bazén, šatna se schůdky i bar plný drahého pití!

„Dude“ Jeff Bridges má nové sídlo: Výhled na hory i moře za 178 milionů! Bazén i vinný sklípek

Krytý bazén na Petynce: Pohyblivé dno, saunové centrum a vodní atrakce. Hotovo už v roce 2027?

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Koupili pozemek za 24 milionů!

Miss z roku 2000 Michaela Salačová (40): Prodává luxus za 24 milionů

Muzeum města Brna převzalo do správy vilu Wittal, připravuje opravu

Jan Tuna vyvenčil svého »orla«: Fanynky na instagramu jsou dojaty!

Kdy a jak čistit bazén? Velký návod krok za krokem!

Hnízdečko lásky Dary a Nedvěda: Milionová stavba na břehu jezera

Základní škola Weberova rekonstruuje bazén. Bude mít unikátní pohyblivé dno

Terasové zastřešení. Využijte bazén, i když se nekoupete

Prohlédněte si luxusní vilu špiónů z Vrbětic. Šapošnikovovi prodávali hnízdo agentů GRU

Znojmo otevřelo moderní bazén: Zadlužilo se na 20 let

Tajemství osudové Kocábovy vily: Čtyřpatrový skvost koupil za »pakatel«! Sklad, studio i zázemí

Takhle se netančí Labutí jezero, tohle je: Volavčí boj o kus žvance

Hlučínské jezero už nebude záplavová oblast: Plánuje se tu stavět!

Velké vylepšení v Safari parku Dvůr Králové: Na jezero hrochů po nové stezce!

Zapálil bazén, škoda 12 milionů: Podmínka na tři roky?

Skvostnou barokní vilu v Praze prodávají za čtvrt miliardy! Bydlel v ní i známý stavitel Kryštof Dientzenhofer

Skvostnou barokní vilu v Praze prodávají za čtvrt miliardy! Bydlel v ní i známý stavitel Kryštof Diezenhofer

Havárie cisteren v Hustopečích: Benzen zamořil celé jezero!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy