Další krok na ústupu do Asie? Rusové zvažují turnaj s podprůměrnými soupeři

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.03.2023 (16:47)     Sekcia sport

Příliš se o nich nepíše, protože – upřímně – není moc o čem. Loni sehráli ruští fotbalisté tři zápasy, s Tádžikistánem a Uzbekistánem remizovali 0:0, Kyrgyzstán přetlačili 2:1. Teď reprezentaci země, která je kvůli vojenské invazi na Ukrajinu vyloučena z FIFA a UEFA, dost možná čeká repete. Pravděpodobná účast na mistrovství Střední Asie navíc přiživuje úvahy o přesunu svazu pod křídla asijské konfederace (AFC). celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vyloučení Rusové zvažují start na turnaji. Budou hrát, má jasno pořadatel

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2023 (09:15)     Sekcia sport

Ruská fotbalová reprezentace by se mohla zúčastnit mistrovství Střední Asie, které v červnu uspořádá Kyrgyzstán a Uzbekistán. Podle tádžického svazu už Rusové, kteří jsou kvůli vojenské invazi Ukrajiny vyloučeni ze soutěží FIFA a UEFA, pozvánku na turnaj přijali. Ruská strana prohlásila, že účast zvažuje.

 

Opustí UEFA? Rusové zvažují úkrok do Asie. Musíme to zvážit, říká šéf svazu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2022 (12:52)     Sekcia sport

Ruská fotbalová federace, momentálně vyloučená ze všech soutěží UEFA a FIFA, zvažuje, že by změnila svou příslušnost a z Evropy se přesunula do Asie. Řekl to její šéf Alexandr Djukov: „Před několika měsíci jsem tuto úvahu označil za předčasnou. Nyní je to příležitost, nad níž bychom měli přemýšlet.“

 

Odváženo! Procházka udělal další krok. Jak si vedli jeho soupeři?

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.10.2021 (10:19)     Sekcia sport

Jiří Procházka udělal další krok k titulové šanci. Při pátečním vážení se mu totiž povedlo splnit domluvenou váhu a jeho případné nasazení tak překonalo další překázku. Podobně si ovšem počínali také jeho dva potenciální soupeři, tedy Jan Blachowicz a Glover Teixeira. Český zápasník tak aktuálně musí čekat, zda se jeden ze soupeřů nezraní či neonemocní.

 

Budějovice čeká turnaj ve Švýcarsku. Zahraniční soupeři nás prověří, tvrdí kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.05.2024 (11:18)     Sekcia sport

Šestý celek minulé sezony se začátkem května odstartoval letní přípravu. Budějovičtí hokejisté absolvovali vstupní testy a do konce června budou trénovat na suchu. V létě je pak čeká atraktivní turnaj ve Švýcarsku a přední evropští soupeři dorazí i na jih Čech. „Ze zkušeností víme, že je to hodně užitečné,“ myslí si kouč Ladislav Čihák.

 

Další hokejové reprezentace odtajňují první jména pro Peking. Na koho ukázali Rusové a Slováci?

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2021 (15:05)     Sekcia sport

Den po české hokejové reprezentaci zveřejňují první tři nominované hráče pro únorový olympijský turnaj v Pekingu i další národní týmy. Rusové, kteří budou jedním ze tří soupeřů svěřenců trenéra Filipa Pešána v základní skupině, odtajnili brankáře Andreje Vasilevského a útočníka Nikitu Kučerova z Tampy Bay a forvarda Washingtonu Alexandra Ovečkina.

 

Pražský baseballový týden je další prověrkou před mistrovstvím Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.06.2023 (15:14)     Sekcia sport

Důležitá součást přípravy. Již ve středu začíná letošní ročník Pražského baseballového týdne. Domácí turnaj bude nejen přípravou na nadcházející mistrovství Evropy, ale Češi by rádi turnaj po osmi letech také vyhráli. Ani tentokrát ovšem národní tým nečekají lehcí soupeři.

 

Historický úspěch. Tři české týmy urvaly postup na prestižní turnaj, nezastavili je Rusové ani Piquého sestava

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2024 (22:13)     Sekcia sport

Hned třem předním českým týmům se podařilo dostat na turnaj Road to Major (RTM) do Šanghaje, kde v listopadu zabojují o postup na Major, nejprestižnější turnaj v CS2, tradiční počítačové střílečce. Nikdy v historii na RMR nebyl více než jeden český zástupce.

 

Sabalenková ovládla turnaj ve Wu-chanu a překonala Kvitovou

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2024 (14:29)     Sekcia sport

Běloruská tenistka Aryna Sabalenková ovládla potřetí za sebou turnaj ve Wu-chanu. Domácí Číňanku Čeng Čchin-wen porazila ve finále po téměř tříhodinové bitvě 6:3, 5:7, 6:3 a slaví celkově 17. titul. Šestadvacetiletá favoritka ve Wu-chanu neprohrála ani sedmnáctý zápas a třetí trofejí překonala Petru Kvitovou, jež turnaj vyhrála v letech 2014 a 2016. Navíc udělala další krok na světový trůn.

 

Choupenitche čeká další krok na vrchol! Po letech jde do boje i s českým týmem

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2022 (16:42)     Sekcia sport

Nejlepší český šermíř Alexander Choupenitch se chystá na turnaj Světového poháru v Paříži. Bronzový medailista z posledních olympijských her v Tokiu se mezi světovou elitou představí po olympiádě jako člen elitní desítky světového žebříčku. Turnaj začíná už v pátek 14. ledna.

 

Další krok k obhajobě: pátá výhra s čistým kontem. Zasloužená, řekl Tuchel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.02.2022 (11:30)     Sekcia sport

Na domácím stadionu Chelsea v Lize mistrů zkrátka neinkasuje. Už popáté za sebou na Stamford Bridge udržela čisté konto, Lille porazila 2:0 a udělala další krok k obhajobě titulu. „Bylo to trochu nahoru a dolů, ale žádné velké šance jsme soupeři nedovolili. V obraně jsme byli pevní,“ řekl trenér londýnských fotbalistů Thomas Tuchel.

ONLINE: Čechům v boji o EuroBasket vázne střelba, Nizozemci drží krok

Zbláznili se? Rusové padli s Běloruskem a kouč vykládal: Olympijská prověrka

V Indian Wells se bude hrát v první polovině října, do Asie tenisté nepojedou

Schickovi zbývá poslední krok! Bomber je ve finále bitvy o světový gól roku

Důležitý krok k Final Four. Volejbalisté v Evropské lize zdolali Belgii

Rusové degradují turnaj. Není to fér, zlobí se český kouč a bere juniory

Japonsko je ve čtvrtfinále mistrovství Asie

HOKEJ ONLINE: Rusové inkasovali! Obhájci titulu mají soupeři co oplácet

STALO SE 17. KVĚTNA: Skandál v Praze! Nakvašení Rusové mizí z ledu

HOKEJ ONLINE: Rusové znovu v akci, obhájci titulu mají soupeři co oplácet

Basketbalisté Opavy porazili v Evropském poháru Balkan a jsou blízko postupu

Rusové nesmí přivézt Stanley Cup domů. Asi ho musí ukrást, říká legenda

Japonsko porazilo Bahrajn s Hilálem a je ve čtvrtfinále mistrovství Asie

Pardubice čeká turnaj v Itálii. Zahraniční soupeři nás prověří, věří Zadina

Do zbraně! Rusové a muslimové zneužili turnaj v Abú Zabí, americké UFC mlčí

Ovečkin, Kaprizov, Malkin a taky mimozemšťan… I Rusové přispěchali s nominací na olympijský turnaj

Fotbalové mistrovství Asie se v Číně neuskuteční, důvodem je pandemie

Další změna v Lize mistrů? Lídři evropského fotbalu zvažují radikální krok!

Sešívaným hrozí gólový zabiják! S Midtjyllandem pak Slavia soupeří také o Hrošovského

Tenis ONLINE: Menšík zahajuje Turnaj mistrů do 20 let, hraje s Tienem

Dva norské kluby vyzvaly tamní reprezentaci k bojkotu fotbalového MS v Kataru

První výhra pro Ocampa, basketbalisté udolali Jordánsko o jediný bod

Rusové se vracejí? Možná, ale přes Asii. Tam se mají cítit bezpečněji

Rusové oslavují nového Ovečkina. V 15 letech školí elitu, ale do KHL nemůže

ONLINE: Začíná Turnaj mistrů, na úvod soupeří Thiem a Tsitsipas

Tokijští organizátoři zvažují zákaz alkoholu v olympijské vesnici

Golfový turnaj PGA v Detroitu vyhrál po třech letech opět Australan Davis

Čechy dnes čeká kvalifikační duel proti Moldavsku

Pouze dva šampioni! UFC má chapadla po celém světě! Je americký trend na ústupu?

Jordánsko je poprvé v semifinále mistrovství Asie

Jordánští fotbalisté jsou po výhře nad Irákem ve čtvrtfinále mistrovství Asie

Ruské hokejisty na OH povede Ovečkin, nominovali i Švýcaři a Slováci

Polští mistři světa zahájili olympijský turnaj volejbalistů prohrou s Íránem

Fotbalisté Dynama zvažují, že nezahájí přípravu, pokud nedostanou výplaty

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy