Chceme být zas o trochu lepší. Liberečtí hodlají zabojovat o první šestku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.07.2023 (13:26)     Sekcia sport

Těsně před začátkem nové sezony přišli o svého nejlepšího střelce Victora Olatunjiho, i tak chtějí fotbalisté Liberce pokračovat v postupném zlepšování. Trenér Slovanu Luboš Kozel věří, že severočeské mužstvo má kvalitu na to, aby po devátém a sedmém místě z předchozích dvou ročníků tentokrát zabojovalo o účast v nadstavbové skupině o titul pro prvních šest týmů základní části. Uvedl to na středeční tiskové konferenci. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Přes obměnu kádru se chce Sigma porvat o elitní šestku

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2022 (18:43)     Sekcia sport

S cílem být lepší než v uplynulé sezoně a porvat se o elitní šestku vstoupí do nového soutěžního ročníku fotbalisté Olomouce. To přesto, že v kádru nastalo nebývale mnoho změn. „Na jaře jsme hráli play off o umístění a skončili osmí. Ambice každého klubu musí být vyšší, a tak teď chceme být lepší, tedy sedmí, šestí...,“ uvedl na setkání s novináři sportovní ředitel olomouckého klubu Ladislav Minář.

 

Liberec - Budějovice, souboj o elitní šestku, hosté čekají na výhru venku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2021 (14:08)     Sekcia sport

Souboj o elitní šestku. Liberečtí fotbalisté v 19. kole Fortuna ligy, závěrečném na podzim, hostí České Budějovice. Utkání můžete od 15.00 sledovat v online reportáži.

 

ONLINE: Pardubice - Olomouc, hosté se snaží o šestku, využijí zaváhání Liberce?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.04.2026 (15:09)     Sekcia sport

Nevyhráli od začátku března, i proto se musejí zlepšit, pokud chtějí ještě v závěru základní části zabojovat o nejlepší šestku. Fotbalisté olomoucké Sigmy hrají ve 29. kole v Pardubicích, které jsou deváté se ztrátou osmi bodů. Utkání sledujte v podrobné online reportáži od 15:30.

 

ONLINE: Liberec - Č. Budějovice, domácí se chtějí udržet ve hře o elitní šestku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2025 (15:26)     Sekcia sport

Bez bodů odešli naposledy na začátku února, od té doby se liberečtí fotbalisté vrátili do hry o nadstavbovou nejlepší šestku, kterou mají stále na dosah. V 28. ligovém kole hrají s posledními Českými Budějovicemi, které dosud nezvítězily. Utkání sledujte v podrobné online reportáži od 16 hodin.

 

Köstl: Musíme být lepší, pokud se chceme rovnat s Evropou. Nálada není dobrá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2025 (21:55)     Sekcia sport

Chtěli rozdávat radost, aspoň trochu si udobřit fanoušky, pro které plánovali pohledně vyhrát. Jenže proti San Marinu, poslednímu týmu světového žebříčku, se čeští fotbalisté nepředvedli. „Musíme být daleko lepší, pokud se chceme rovnat s Evropou,“ uznal dočasný kouč Jaroslav Köstl po těsném vítězství 1:0 v přípravném utkání.

 

Olomouc remizovala na Slovácku 2:2 a zkomplikovala si boj o šestku

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.04.2025 (17:46)     Sekcia sport

Uherské Hradiště - Fotbalisté Olomouce remizovali v předposledním 29. kole základní části první ligy na Slovácku 2:2 a zkomplikovali si boj o elitní šestku. Hosty poslal do vedení Jan Kliment, za domácí...

 

LM: Odčinit debakl z kyjevského azylu. Šachtar vyzve Hříbata, která mu nadělila ‚šestku’

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     25.11.2020 (11:59)     Sekcia sport

Hlavně to nedopustit podruhé. Šachtar Doněck vyzve ve středu v Borussia Parku Mönchengladbach. Když se oba kluby střetly naposledy, dostal ukrajinský mistr v kyjevském azylu „šestku“. Teď hodlá Hříbata, která nečekaně vévodí skupině B před malátným Realem Madrid, potrápit o trochu více.

 

Liberečtí volejbalisté jako první porazili mistrovské Karlovarsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2022 (21:39)     Sekcia sport

Liberečtí volejbalisté vyhráli ve šlágru 15. kola extraligy 3:1 na hřišti Karlovarska a uštědřili úřadujícímu mistrovi první porážku v sezoně. Dukla soupeře zároveň vystřídala v čele tabulky, má náskok tří bodů, ale taky o zápas více.

 

Terky V. na závěr štafety. Češky i bez Davidové říkají: Chceme jet o první šestku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2026 (09:49)     Sekcia sport

První úsek Jessica Jislová, druhý Lucie Charvátová. A dál? Lukáš Dostál, trenér českých biatlonistek se po úterním tréninku zasmál: „Na třetím a čtvrtém úseku Terka V. Ještě si to musíme probrat.“ Až později trenéři upřesnili: jako třetí v pořadí pojede ve středu (od 14.45) ženskou štafetu Tereza Voborníková a finišovat bude Tereza Vinklárková.

 

Velká výzva Budějovic. Zase chceme hrát o šestku, hlásí manažer

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2020 (13:42)     Sekcia sport

V neděli startuje pro fotbalisty Českých Budějovic nová sezona. V té předchozí Dynamo nečekaně překvapovalo první ligu, když do posledního kola bojovalo o pozici v elitní šestce. Dostojí mužstvo velkým závazkům z minulého ročníku?

ONLINE: Liberec - Zlín 0:0, domácí hájí elitní šestku i před soupeřem

Liberečtí hokejisté jdou do boje, proti Boleslavi je požene plné hlediště

Ve 3. etapě Gira d'Italia dostanou šanci zabojovat o vítězství spurteři

Fotbalisté Olomouce hájí elitní šestku, chtějí odčinit kolaps s Teplicemi

Plzeň a další titul? Neschováváme se, tvrdí Bílek. Chválí Vydru i sílu týmu

Chceme hrát útočněji a střílet více branek, říká jihlavský manažer

Liberečtí volejbalisté v Poháru CEV nestačili doma na Ženevu

Byl jsem trochu přetrénovaný, přiznal Procházka před operací. Kdy se vrátí k MMA?

Chceme jít zpět pro titul, hlásí Procházkův tým. Přichází hrozba ze zámoří

Němec, který pobláznil Barcelonu. Jsem tu šťastný, říká Flick po výprasku Realu

Liberec zpátky v Evropě. Chceme využít nepohody Gentu, plánuje Hoftych

ONLINE: Slovácko - Olomouc 0:0, domácí chtějí zastavit nezdary, hostům jde o šestku

Uzdravený Lingr v Izraeli burcuje: Je to klíčový zápas, který chceme vyhrát

Liberečtí volejbalisté otočili duel v Praze a získali extraligový bronz

Třinec? Chceme konečně uspět, říká Chlapík. Hokejová Sparta opět vzdá hold

Liberečtí hokejisté zbrojí na Spartu. Dostanou do haly i fanoušky?

Nový kouč Sokolů: Slavia je daleko, ale ještě chceme zabojovat o předkolo

Slovácký kapitán Trávník: Na první šestku teď nemáme, musíme se uskromnit

Lehečka vyřadil ve Stockholmu nasazenou šestku Dimitrova

ONLINE: Basketbalisté Opavy hrají v Lize mistrů v Litvě. Překvapí?

Fotbalová Boleslav klopýtla. I tak má stále šanci na elitní šestku

Massa chce u soudu znovu zabojovat o titul

Liberečtí volejbalisté zvládli koncovky setů v Brně a jsou druzí

Už je na čase, chceme medaili! Baseballisté hodlají naplnit sen mnoha generací

Konec diskriminace, šance pro Moravce! Ale musí zabojovat

Liberečtí fotbalisté v přípravě těsně nestačili na rakouský Hartberg

Lehečka vyřadil ve Stockholmu nasazenou šestku. Stop pro Plíškovou i Kvitovou

Bratislavský Slovan touží po české extralize. Chceme o místo v ní zabojovat, říká jeden z šéfů

Hodnocení podzimu FC Viktoria Plzeň

Měl zabojovat o olympiádu, Gulaš ale nakonec na Karjale hrát nebude!

Hapal: Chceme posílit, k poražení Sparty a Slavie jsme asi ještě nedozráli

Dubovské i Čína trochu připomíná domov. Překvapení? Ráda bych to byla já, říká

Gündogan: Proti Česku musíme být lepší než v posledních zápasech, chceme podat kvalitní výkon

Lehečka vyřadil ve Stockholmu nasazenou šestku, Krejčíková prohrála s Ruskou

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy