Devět minut hrůzy. Spadli jsme mentálně do hlubin, litoval Koubek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2023 (19:58)     Sekcia sport

Euforii po výhrách na Slavii a s Dinamem Záhřeb zhasl těžký direkt. Fotbalisté Plzně inkasovali nejvíce branek v sezoně, Slovácku podlehli doma vysoko 1:4, prohráli třetí ze čtyř posledních ligových zápasů. Především kvůli hrůzné devítiminutovce ve druhém poločase, v níž Slovácko třikrát udeřilo. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Baník ukázal svou sílu, uznal karvinský Svozil. Litoval 10 minut hrůzy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2023 (08:18)     Sekcia sport

Pořádně rozhořčený odcházel do kabiny karvinský stoper Jaroslav Svozil po nedělní prohře s ostravským Baníkem 1:3. „Utkání jsme... za deset minut,“ řekl a použil poněkud ostřejší výraz na téma rychle ztraceného zápasu. Ano, Ostravským fotbalistům stačilo devět minut v úvodu druhého poločasu, aby dali tři góly a stav otočili.

 

Měli jsme situaci zvládnout, litoval Koubek gólu v posledních vteřinách

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.07.2025 (15:14)     Sekcia sport

Góly v nastavených minutách obou poločasů určily výsledek duelu domácí Viktorie s Jabloncem. Těsně před přestávkou otevřel skóre šťastnou tečí plzeňský kapitán Matěj Vydra a v 95. minutě srovnal na 1:1 druhý hráč s páskou na ruce, hostující Nemanja Tekijaški. „V posledních sekundách jsme nezvládli nákop do zformované obrany a to je příčina ztráty vítězství,“ věděl trenér Miroslav Koubek.

 

Liberecký start jak z hororu. Katastrofa, všechno se nám rozsypalo, litoval Koubek

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.02.2025 (20:30)     Sekcia sport

Katastrofický úvod v novém angažmá zažil gólman Tomáš Koubek. Před utkáním s Baníkem si představoval jeho možný průběh, jenže realita nakonec předčila i ten nejčernější scénář. Navrátilec do branky fotbalového Slovanu inkasoval už po 23 vteřinách hry a za dalších 5 minut sledoval vyloučení svého kapitána Jana Mikuly. Slovan v sobotu na úvod ligového jara doma padl 0:1.

 

Neměli jsme svůj den, litoval Koubek po vyřazení Hradce z poháru. Porážku prý mohl zavinit i rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2023 (00:04)     Sekcia sport

Po hodech přišel půst. Fotbalový Hradec Králové v sobotu překvapil ligovou výhrou v aréně mistrovské Plzně, ovšem čtyři dny nato selhal v osmifinále MOL Cupu. „Myslím, že soupeř toužil po vítězství víc než my, což mě trochu zklamalo,“ poznamenal trenér Miroslav Koubek po porážce 0:2 v Českých Budějovicích.

 

Zklamaní a obrovská ztráta, litoval po porážce plzeňský trenér Koubek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2023 (10:10)     Sekcia sport

Když vypočítával nevyužité šance svého týmu, byl viditelně rozčarovaný a rozladěný. Trenér fotbalové Plzně Miroslav Koubek těžce kousal nečekanou porážku s Karvinou 0:1, po které Viktoria klesla na pátou příčku tabulky. „Totální selhání produktivity. Některá zakončení hráčů jsem až nechápal,“ lamentoval dvaasedmdesátiletý Koubek.

 

Utrhli jsme se o bod, vtipkoval Koubek. Ale měli jsme rozhodnout dřív

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2024 (05:58)     Sekcia sport

Pár minut před koncem už to vypadalo, že bude maximálně spokojený. Miroslav Koubek, trenér Plzně, se nakonec musel brát jen bod za remízu 1:1 s Mladou Boleslaví. Viktoria v domácí Doosan areně před více než devíti tisíci diváky vedla gólem Chorého z 63. minuty, jenže Boleslav dokázala vyrovnat v 87.minutě, kdy nařízenou penaltu bezpečně proměnil Ladra.

 

Hrdý Koubek: Nechci pronášet velikášské řeči, ale Fiorentina si v italské lize vytváří víc šancí!

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2024 (22:32)     Sekcia sport

Když uběhlo šest nastavených minut, gestikuloval divoce směrem k hlavnímu rozhodčímu, aby už úvodní čtvrtfinále fotbalové Konferenční ligy s Fiorentinou ukončil. Ve chvíli, kdy se tak stalo, si trenér Plzně Miroslav Koubek radostně zapumpoval. „Měl jsem radost, že jsme remízou zajistili českému mistrovi přímý postup do Ligy mistrů v přespříští sezoně. A také mě těšilo, jak skvěle takticky mužstvo zápas zvládlo,“ zářil Koubek po utkání.

 

Hráli jsme poctivý fotbal, ale chyběla kvalita. Koubek o porážce Plzně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2024 (18:44)     Sekcia sport

Bez Hranáče, Dweha, Červa a Chorého musel trenér plzeňských fotbalistů Miroslav Koubek skládat základní jedenáctku pro sobotní domácí duel se Slovanem Liberec. Tým prohrál 1:3. „Nezvládli jsme klíčové situace, to je příčina porážky,“ řekl Koubek utkání s tím, že někteří hráči se z reprezentačních srazů vrátili v „nepoužitelném stavu“.

 

V derby jsme dominovali, ale zase nám chyběl kousek, litoval vsetínský Šmerha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.12.2024 (07:58)     Sekcia sport

Ve vzájemných zápasech letošní sezony vystřihli nejlepší výkon. Krajského rivala na jeho ledě přestříleli 33:21, jenže i třetí valašské derby se Zlínem hokejisté Robe Vsetín prohráli, stejně jako v září padli 3:4 v prodloužení. „Je to strašné. Šedesát minut jsme dominovali. Asi nám chybí štěstí, nebo uděláme blbý faul,“ litoval Tomáš Šmerha, jehož přesilovková trefa na 3:2 přinesl hostům jen bod. „Ještě jsme měli možnosti dát na 4:2, bohužel to nepadlo.“

 

Plzeňský Koubek: Takhle se musí hrát, výhry si vážím, porazili jsme silný tým

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2024 (23:18)     Sekcia sport

Bylo na něm vidět, že má velkou radost. Trenér Miroslav Koubek dovedl plzeňské fotbalisty v Evropské lize k druhému vítězství za sebou, ve čtvrtek večer jeho tým zdolal Dynamo Kyjev 2:1. „Vítězství si moc považuju, porazili jsme silný tým,“ prohlásil Koubek na stadionu v Hamburku, kde má ukrajinský klub azyl.

Noblesní výkon, za který jsem poděkoval. Rozhodl závěr prvního zápasu, řekl Koubek

Dnes jsme spadli na dno, napsal Kania po výprasku s Jabloncem

Ryneš po porážce v Plzni: Nemáme šťávu, dostali jsme facku, spadli na zem

Oceláři za šest minut převrátili skóre. Darovali jsme jim góly lacino, litoval sparťan Řepík

Silná Slavia, evropská. Plzeňský trenér Koubek o porážce i střídání brankáře

Koubek po debaklu: Byli jsme jako píchlá guma

Odešli jsme mentálně, potřebujeme to zastavit, už je pět minut po dvanácté, lamentoval plzeňský kouč Guľa

Je těžké vzít bod, po remíze je dojem pak jiný, litoval Trpišovský. Mrzí ho první gól

Koubek: Měli jsme zase páru! Čtyři góly na Spartě jsou pro nás velký kompliment

Koubek: Selhání, vrchol zmaru. Umřeli jsme na produktivitu

Koubek si cenil postupu bez reprezentantů: Jsme rozsekaní jako nudle

Hradecký útočník Koubek: Na tohle jsem čekal od začátku kariéry

Koubek: Vyloučení všechno změnilo, odešli jsme se vztyčenou hlavou

Koubek: Nebyli jsme lepší, uplatnili jsme zkušenosti. Vydra měl po Slavii otočený kotník

Jankto: Remíza je málo. Pokud budeme dělat takové chyby, nebudeme vyhrávat

Ferencváros sice v lize prohrál, ale soupeře drtil, varuje Koubek před odvetou

Koubek: Chování sparťanské lavičky? Co se tam dělo, bylo hodně zvláštní

Nadšený hradecký kouč Koubek : Neměl jsem koho střídat, kluci stále jeli

Jalová přesilovka Plzně. Chorý by tam byl jako ryba ve vodě, povzdechl si Koubek

Byli jsme proti Spartě strašně bojácní. Nedovedu si to vysvětlit, litoval Hlavatý

Němci hráli šikovně, my jsme zapomínali bránit, litoval po prohře Hudáček

Spokojený Koubek šetřil opory. Šli jsme do rizika, Tvrdoň chytil svoji šanci

Koubek: O titulu jsme nepřemýšleli, Slavia dominuje, pro nás je meta druhé místo

Koubek: Zbabraný závěr, nedůslednost, ale nebudeme plakat. Slovo hrdost je na místě

Jsme obětí reprezentační pauzy, povzdechl si Koubek po pádu s Libercem

Proč nehrál Zafeiris, jehož chtějí v Řecku? Trpišovský: Nebyl nachystaný mentálně

Koubek: Vyhrál mimořádně šťastnější tým. V odvetě se dá s výsledkem hodně udělat

Jedeme dál, není proč si nevěřit! Koubek o duelu v Bilbau a pokračující cestě v Evropě

Koubek: Odchod Staňka do Slavie? Nevidím to jako oslabení, pro Plzeň je to dobrý obchod!

Tohle jsme neměli prohrát, litoval Kúdela. Gólovou akci už faulem nezastavil

Přesilovku jsme měli využít, ale není třeba panikařit, uklidňuje Koubek

Jsme dál než před rokem před Fiorentinou, Lazio je zatraceně dobré, řekl Koubek

Vázl střed hřiště, bylo hodně faulů, hra se přerušovala, litoval Trpišovský

Přímý postup je pryč. Pokazili jsme si to sami, litoval plzeňský bek Budík

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy