Režisér oblíbené vánoční pohádky má jasno: Jiří Strach prozradil, kdy vznikne očekávaný Anděl Páně 3

Zdroj Zdroj: super.cz     23.12.2023 (18:13)     Sekcia bulvár

K vánočním svátkům už neodmyslitelně patří i pohádka Anděl Páně a její pokračování, na kterou se rodiny těší každý rok. První film vznikl v roce 2005 a druhý v roce 2016. Pokud jde o třetí pokračování, tak jej sám režisér Jiří Strach rozhodně nevylučuje. Pouze čeká na ten pravý moment. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Jiří Strach potvrdil Anděla Páně 3! Režisér prozradil, jak to bude se zásadní rolí Jiřího Bartošky (†78)

Zdroj Zdroj: super.cz     27.02.2026 (14:05)     Sekcia bulvar

Je to oficiální. Fanoušci se mohou těšit na další pokračování oblíbené pohádky Anděl Páně, která neodmyslitelně patří k vánočním svátkům. Režisér Jiří Strach potvrdil, že se třetí díl začal natáčet už před pár lety.

 

Režisér Jiří Strach připustil možnost natáčení pohádkového Anděla Páně 3

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     25.12.2024 (12:05)     Sekcia bulvar

Praha - Režisér Jiří Strach připustil možnost natáčení třetího pokračování pohádky Anděl Páně. Předchozí Anděl Páně 2 získal šest nominací na Českého lva. V tuzemských kinech ho vidělo 1,28 milionu...

 

Autor nejsledovanější pohádky Jiří Strach: VÁLKA O ANDĚLA PÁNĚ!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     14.01.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Muzikálové provedení oblíbené pohádky Anděl Páně bude mít možná nepříjemnou dohru. Režiséra a hlavního tvůrce scénáře filmové podoby Jiřího Stracha (50) totiž divadlo Karlín zcela obešlo! A to si Strach nechce nechat jen tak líbit...

 

Jiří Strach potvrdil Anděla Páně 3: S Bartoškou už měli roztočeno

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.03.2026 (05:04)     Sekcia bulvar

Fanoušci, kteří volali po dalším pokračování pohádky Anděl Páně, se dočkají! Režisér Jiří Strach (52) už má třetí díl roztočený. A překvapivě v něm nebude chybět ani Pán Bůh Jiří Bartoška (†78), přestože od jeho smrti už uplynul víc než půlrok!

 

Strach potvrdil Anděla páně 3: Pánbůh bude samozřejmě Bartoška (†78)!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.02.2026 (11:40)     Sekcia bulvar

Konečně se fanoušci pohádky Anděl Páně dočkají dalšího pokračování. Režisér Jiří Strach (52) přiznal, že třetí díl má už roztočený a nebude chybět ani role Pána Boha, kterou skvěle zahrál Jiří Bartoška. 

 

Falešné datum první klapky Anděla Páně 3: Režisér Strach měl málem infarkt!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.01.2023 (11:13)     Sekcia bulvar

Ze všech stran režisér Jiří Strach (49) slyší: Přejeme si další pokračování kultovní pohádky Anděl Páně! Na sociálních sítích dokonce existují skupiny fanoušků, kteří ho do »trojky« tlačí! Nejnověji dokonce rozeslali světem fotomontáž, která se tváří, jako že režisér představuje datum první klapky – 31. 10. 2023! Snímek vypadal tak věrohodně, že vyděsil i Stracha samotného!

 

Uriáš z Anděl Páně Jiří Dvořák: Proč nemá rád Vánoce?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.12.2022 (19:37)     Sekcia bulvar

Bez jeho čertí postavy Uriáše z pohádky Anděl Páně by si vánoční svátky dokázal málokdo představit, přitom on sám Vánoce nemusí. Jiří Dvořák (55) na ně nemá z dětství hezké vzpomínky.

 

Dohra sporu Stracha a Pirátů: Soud kvůli Andělovi Páně nebude. Režisér se dohodl s Ferjenčíkovo ženou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.08.2024 (13:02)     Sekcia bulvar

Režisér Jiří Strach se nakonec nebude u soudu přít s Piráty o kampaň Mikuláše Ferjenčíka (Piráti) do europarlamentu, která „nápadně připomínala mé filmy Anděl Páně“. Ferjenčíka, který se do Bruselu neprobojoval a Piráti utrpěli v eurovolbách i přes jeho kampaň podporovanou spolustraníky výprask, zobrazovali k kampani jako Ježíše, v nebi nechyběli ani čert a anděl, nikoliv nepodobní hercům známé pohádky, ovšem v obsazení se Zdeňkem Hřibem a Zbyňkem Michálkem, Režisér Strach nyní uvedl, že nalezl shodu s Ferjenčíkovo ženou Blankou.

 

Dohra sporu Stracha a Pirátů: Soud kvůli Andělovi Páně nebude. Režisér se dohodl s Ferjenčíkovou ženou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.08.2024 (13:02)     Sekcia bulvar

Režisér Jiří Strach se nakonec nebude u soudu přít s Piráty o kampaň Mikuláše Ferjenčíka (Piráti) do europarlamentu, která „nápadně připomínala mé filmy Anděl Páně“. Ferjenčíka, který se do Bruselu neprobojoval a Piráti utrpěli v eurovolbách i přes jeho kampaň podporovanou spolustraníky výprask, zobrazovali v kampani jako Ježíše, v nebi nechyběli ani čert a anděl, nikoliv nepodobní hercům známé pohádky, ovšem v obsazení se Zdeňkem Hřibem a Zbyňkem Michálkem. Režisér Strach nyní uvedl, že nalezl shodu s Ferjenčíkovou ženou Blankou.

 

Podvod jménem Anděla Páně! Režisér Strach se nestačí divit

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.01.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Sociální sítě jsou plné nepoctivců, co zneužívají známých jmen k tomu, aby z důvěřivých lidí tahali peníze. Jeden z nich se rozhodl zneužít herce Ivana Trojana (57), aby pod záminkou získání financí k natočení třetího dílu oblíbené pohádky Anděl Páně dosáhl vlastního obohacení...

Režisér Docenta Jiří Strach: Kdo jiný než Trojan?

Strach vs Konášová: Anděl Páně u soudu! Tahanice pokračují

Tajemství pohádky Anděl páně: 750 kg jablek a 250 pytlů sněhu

Jiří Strach o Andělu Páně 3: Oživí kvůli pohádce Boha Bartošku?

Pokračování pohádky Anděl Páně: 750 kg jablek a 250 pytlů sněhu!

Smutné Velikonoce režiséra Stracha: Velmi bolestná ztráta!

Smutná událost v rodině Jiřího Stracha: Zemřel mu milovaný tatínek!

Petronel a Uriáš v jednací síni. Soudce chce přehrát pohádku Anděl Páně

Režisér o natáčení Anděl Páně 3! Zesnulý Bartoška v akci

Ferjenčík se žaloby za nebe à la Anděl Páně nebojí: Klip nestáhnu! A Lipavský tvrdě útočí na Stracha

KVÍZ: Sledovali jste o Vánocích pečlivě pohádku Anděl Páně? Vzpomenete si, kdo hrál Boha a s kým si hrál Ježíšek?

Pirát Ferjenčík „znásilnil“ Anděla Páně: Strach chce stažení klipu a 150 tisíc. Katolíci ať nám nekážou, reaguje politik

Starší bratr Jiřího Stracha: To je doktor Lotrando!

Na nových štědrovečerních pohádkách diváci nenechají nit suchou. Dvě z nich ale trhaly rekordy a diváci je milují

Čert aby se v tom vyznal: Válka o Anděla Páně graduje, divadlo ustoupilo Strachovi, oblíbený muzikál ale hraje dál

Vica Kerekes jako svůdná vdova v Anděl Páně 2: Pravda o atmosféře na place!

Fanoušek propálil tajemství režiséra Stracha: Anděl Páně 3 už…

Tři nejméně oblíbené štědrovečerní pohádky: Kouzelník Žito budil emoce, představitelka princezny se bránila vulgarismy

Válka Stracha s Hudebním divadlem Karlín: Části Anděla Páně zmizí! Tím to ale nekončí…

Režisér Karel Smyczek v Docentovi: Strach mu splácí dluh!

Recenze muzikálové novinky Anděl Páně: Boží Fialová, zbytečná role Korna!

Recenze muzikálové novince Anděl Páně: Boží Fialová, zbytečná role Korna!

Čert Uriáš z Anděla Páně: Dvořák (53) prosil o odvoz do špitálu!

Válka o Anděla Páně mezi Strachem a divadlem: Jaké důkazy proti sobě mají?

Anděl Páně šlape na paty Popelce!

Vánoční zázrak pro Anděla Páně: Sníh na natáčení si Jiří Strach vymodlil!

Český Krumlov z Anděla Páně 2: Režisér Strach prosil u Boha za život pro Bartošku!

Režisér Jiří Strach v nemocnici: Zlomená ruka a noha!

Dramatické natáčení Anděla Páně 2: Čert Uriáš Dvořák kolaboval bolestí! Převoz do nemocnice

Co mají společného Anděl Páně a Láska nebeská?

Z rybičky se vyklubala nebeská bytost: Ivana Trojana si scenárista Anděla Páně vyhlédl v kreslené pohádce

KVÍZ: Poznáte podle fotografií oblíbené vánoční pohádky a filmy?

Brzobohatý chystá nového Anděla páně: Je to nádherná pohádka!

Hvězda Anděl Páně nebo Hlava Medúzy: Dvořák vyfouknul kšeft Zachovi!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy