Týraný chlapec trpěl zimou a hlady zavřený v psí přepravce: Krutá máma si odsedí 20 let

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.03.2024 (13:52)     Sekcia bulvár

Odporné násilí na bezbranném dítěti (nyní 13) rozplétal soud v dolnorakouské Kremži. Matka (33), samoživitelka, dělala potomkovi ze života hotové peklo. Věznila ho v psí přepravce, polévala studenou vodou, trápila hlady. Za pokus vraždy, týrání, zanedbávání nezletilého a omezování osobní svobody bude zpytovat svědomí za mřížemi 20 let. Její spolupachatelka o šest let méně. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kdysi trpěl hlady a zimou, málem hrál v českém filmu. Redford o status hvězdy nestál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.01.2026 (16:00)     Sekcia bulvar

Nepotřeboval pracně dobývat Hollywood. Vždy šel vlastní cestou a továrna na sny mu sama padla k nohám. Škoda že v případě Roberta Redforda už musíme používat minulý čas. Nikdy se nebral příliš vážně. Třeba říkal: „Jako režisér bych neměl rád sebe jako herce. A jako herec bych nemohl vystát sebe jako režiséra.“

 

Chlapeček (†5) se utopil ve vaně, když máma vedle balila dárky! Zemřel pár dní po tatínkovi

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.01.2022 (21:25)     Sekcia bulvar

Rodinná tragédie se na konci uplynulého roku stala v britském městečku Stoke-on-Trent. V pátek 31. prosince nalezla babička svého vnuka Jaydena-Jay Silvestera (†5) bez známek života ve vaně. I když se ho společně s matkou snažila zachránit resuscitací, nebylo to k ničemu. Chlapec zemřel po převozu do nemocnice. Příčinou smrti byl dle pitevní zprávy záchvat, chlapec jimi trpěl už v minulosti.

 

Zmučený chlapec (6) zaběhl maraton, ale trpěl a plakal: Rodiče jsou pod palbou kritiky!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.05.2022 (17:23)     Sekcia bulvar

O víkendu šestiletý chlapec z Bellevue v Kentucky zaběhl maratonský běh. Trvalo mu to více než 8,5 hodiny. K bolestivému výkonu malého Rainera donutili jeho rodiče Ben a Kami Crawfordovi. Na svou obhajobu však říkají, že chlapec chtěl závod sám dokončit. Snesla se na ně obrovská vlna kritiky.

 

Máma zapomněla syna (†5) v rozpáleném autě a šla připravovat oslavu: Chlapec zemřel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.06.2022 (16:32)     Sekcia bulvar

Táta Steve Means se na pracovní cestě dozvěděl strašlivou zprávu. Osmačtyřicetiletému muži zavolala manželka Amanda a oznámila mu, že jejich pětiletý syn Trace je mrtvý. Šestatřicetiletá máma dvou dětí synka zapomněla v autě, zatímco šla do svého luxusního domu, aby uspořádala narozeniny pro dceru. Když si uvědomila, že chlapec nikde není, běžela za ním. Bylo už ale pozdě.

 

Viktorka (7) ze Zázraku Blesku: Krutá diagnóza, která bere vše! Zbývá jedna naděje...

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.12.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Rok a půl rodiče Viktorky Gruntové (7) z Bohumína sledovali, jak jim holčička prospívá, učí se a nadšeně objevuje svět. Pak jim ale zlomila srdce krutá diagnóza – Rettův syndrom. Co se dívka naučila, ztratila a dál ztrácí. „Snad nemoc pomůže zmírnit Zázrak Blesku,“ říká máma Veronika (35). 

 

Krutá vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile: Tomáš si odsedí 23 let! Jeho komplic pět

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.01.2021 (14:27)     Sekcia bulvar

Kauza kruté vraždy Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72) kvůli honosné vile v Bubenči je u konce! Za jejich vraždu byl odsouzen bývalý student matematicko-fyzikální fakulty Tomáš F., soud mu napařil výjimečný 23letý trest vězení. Státní zástupkyně Jana Murínová pro něj požadovala 30 let. Jeho přítel Jiří N. si za pokus o podvod odsedí pět let, má také zaplatit pět milionů korun jako peněžitý trest. Rozsudek není pravomocný, oba muži vinu odmítli.

 

Stačilo pár lžiček: Chlapec (†16) zemřel po konzumaci zmrzliny

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.05.2026 (15:00)     Sekcia bulvar

Student Adriano D'Orsi zemřel v italské Casorii krátce poté, co si dal zmrzlinu v oblíbeném podniku. Chlapec trpěl závažnou alergií na mléčné bílkoviny a podle blízkých si celý život pečlivě hlídal, co jí. O alergii měla vědět i obsluha zmrzlinárny. Policie teď zajišťuje vzorky a zjišťuje, co přesně se stalo.

 

Krutá vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile: Tomáš si odsedí 23 let! Jeho přítel pět

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.01.2021 (16:23)     Sekcia bulvar

Kauza kruté vraždy Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72) kvůli honosné vile v Bubenči je u konce! Za jejich vraždu byl odsouzen bývalý student matematicko-fyzikální fakulty Tomáš F., soud mu napařil výjimečný 23letý trest vězení. Státní zástupkyně Jana Murínová pro něj požadovala 30 let. Jeho přítel Jiří N. si za pokus o podvod odsedí pět let, má také zaplatit pět milionů korun jako peněžitý trest. Rozsudek není pravomocný, oba muži vinu odmítli.

 

Toulavý pejsek na ulici trpěl hlady: Jeho reakce na nabídnutý párek dojímá

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.12.2020 (12:58)     Sekcia bulvar

Svět obletělo další z těch videí, při kterému člověku ukápne slzička dojetím. Tentokrát čin ženy z čínského města Jinzhong “rozplakal” i toulavého psa, když se s ním podělila o párek.

 

Bestiální poprava jezevčíka Žeryka! Obžalovaní u soudu chyběli

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     11.02.2026 (16:24)     Sekcia bulvar

Podle obžaloby trpěl hlady, dostával rány a kopy. Případ z roku 2024, kdy dvojice měla brutálně sprovodit ze světa jezevčíka Žeryka, otevřel teplický soud i bez obžalovaných.

Nachmelení rodiče dali přednost pivu a zapomněli na své děti: Polonahé je odvezla sociálka

Máma zapomněla syna (1) ve vymrzlém domě: Chlapec utrpěl strašlivé omrzliny a bojuje o život!

Důvěřivý chlapec (12) vypil bělidlo a skončil v kómatu: Navedly ho starší děti

Týraný Míša trpěl se řetězem zarostlým do krku: Majitel dostal podmínku

Máma (24) z Trutnovska za týrání syna (1) dostala osm let: Vinu popírá

Z chorobné žárlivosti se pokusila zabít druha: Osm let trpěl týrání

Krutá vražda ženy a znásilnění matky! Perverzní expolicista Martin K. (32) si odsedí 13 let za opilství

Krutá vražda ženy a znásilnění matky! Perverzní expolicista Martin K. (35) si odsedí 13 let za opilství

Krutá smrt policejního psa: Psovod ho nechal hodinu a půl v rozpáleném autě! Muže navrhli obžalovat

Psi umírali hlady, babička zimou, policie případ smetla ze stolu. Úřady prošetřují pouze přestupek

Týraný Blade zachráněný z parapetu v Uherském Hradišti: Do vody jen s vestičkou!

Chlapec (†3) při krmení kachen spadl do plavebního kanálu: Máma pro něj skočila, ale nezachránila ho

Máma (†44) nechtěla synovi koupit brýle pro virtuální realitu: Chlapec (10) ji zastřelil

Máma (24) z Trutnovska podle obžaloby mučila syna (1): Hrozí jí až dvanáct let, ale vinu popírá

Týraný Blade přesně po osmi týdnech od záchrany z parapetu: Změna o tisíc procent!

Útok na leteckého přepravce easyJet: Hackeři získali údaje 9 milionů zákazníků

Neuvěřitelný případ z Berlína: Batole vyhodili ze 3. patra v přepravce na zvířata!

Oběti šíleného pastora z africké Keni: 58 lidí nechal umřít hlady!

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Jaro svede bitvu se zimou

Trpí hlady jako zvíře: Houslistce Muzikářové dietoložka neschválila injekce, a hubne postaru. Dole má 6 kilo za 6 týdnů

Jako zachráněné miminko, bojoval o každý nádech v ledovém moři: Chlapec ovázaný petkami připlaval ke břehu a plakal

Chlapec (†2) se předávkoval kokainem: Po 5 dnech boje o život ho odpojili od přístrojů

Týraný Kamílek (8), o kterého otčím típal cigarety: Do popálenin se mu dostala infekce!

Tresty pro pachatele brutální vraždy starosty z Plzeňska platí: Střelili mu hřebík do hlavy!

Sbírka na auto pro Míšu: Chlapec trpí vzácným onemocněním. Kvůli transplantaci nemůže jezdit MHD

Chlapec (11) došel na slovenské hranice úplně sám: Máma musela zůstat doma s jeho nemohoucí babičkou

Máma trpěla paranoiou kvůli válce na Ukrajině: Uškrtila syna Olivera (†8)!

Jessie majitelé nechali umírat hlady, záchrana přišla na poslední chvíli. Případ řeší policie

Krkavčí máma nechala chlapečka (3) na hřbitově a ujela: Smutný příběh má dobrý konec!

Máma Lucka (†30) myslela, že má jen chřipku: Těžká nemoc jí sebrala život za 3 dny

Prosázel firmě 25 milionů, odsedí si 5,5 roku!

Chlapce trápil v čelisti pět let nádor: Měl v něm 82 zubů!

Chlapeček (†5) uhořel v hyperbarické komoře: Byla to chyba zdravotnického personálu?

Těžce zkoušený obřík Hero málem umřel hlady. Adopce nevyšla, najde ještě skutečný domov?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy