Nový majitel? Pro nás se nic nezměnilo, pořád chceme do Evropy, řekl Prebsl

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2024 (21:09)     Sekcia sport

Když Slovácko v Liberci snížilo po pauze na rozdíl jediné branky, Filip Prebsl okamžitě odpověděl. Třetím gólem Slovanu definitivně rozprášil naděje Slovácka na případný návrat do utkání. Severočeši vyhráli jasně 4:1 a na čtvrtou pozici v tabulce nyní ztrácí dva body. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nový Souček? Já jsem Prebsl. Slávistický objev o své cestě, motivaci i proměně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2024 (12:00)     Sekcia sport

Možná jste si všimli, že hraje s obvázanou pravačkou. Nejde o zranění, nýbrž rituál. Pod bílým fáčem se skrývá náramek od přítelkyně a čelenka od maminky, ve které Filip Prebsl nastupoval ještě loni v Liberci.

 

Nová doba, jásal Liberec s Kaniou i Karlem na tribuně. Náš nejlepší zápas, liboval si Kozel

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2024 (18:37)     Sekcia sport

Nový majitel fotbalového Liberce Ondřej Kania si oddechl. Slovan vstoupil do jiné éry přesvědčivou výhrou nad Slováckem 4:1. Zápas si na tribuně nenechal ujít ani bývalý majitel Ludvík Karl. Na Slovácko přišlo 3451 tisíce fanoušků. „Snad jsme je navnadili,“ poznamenal autor jednoho z gólů Prebsl.

 

Konec ikon, nový majitel, posily. Budějovické Dynamo zažilo řadu změn

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.07.2021 (11:45)     Sekcia sport

Sedm nových hráčů převážně do ofenzivy včetně zvučných jmen. České Budějovice sestavily pro nový ligový ročník zajímavý kádr. Jediné dva hostující hráče Patrika Hellebranda s Ondřejem Mihálikem doplnili třeba Jakub Hora, Michal Škoda či Martin Sladký. „Chceme skončit do desátého místa,“ zavelel nový majitel Vladimír Koubek.

 

Prebsl opouští Slavii, odchází na hostování do Polska

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.02.2025 (12:42)     Sekcia sport

Fotbalista Filip Prebsl opustil Slavii a zamířil na půlroční hostování do Zabrze. Opci na přestup českého reprezentanta do 21 let polský klub nemá.

 

Nový majitel Teplic už viděl Frťalův seznam posil. Zůstanou Gning s Jásirem?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2025 (08:19)     Sekcia sport

Poslední teplické zvonění ve skupině o udržení? Nový majitel ligového klubu reprezentovaný miliardářem Milanem Kratinou už se sportovním vedením ladí posílení kádru a je možné, že záchranářské starosti zmizí. Zda však skláři udrží ofenzivní perly Abdallaha Gninga a Mohameda Jásira, to je pořád neznámá, naznačil trenér Zdenko Frťala po poslední výhře nad Hradcem Králové.

 

Liberec představil nové logo s Ještědem. Naším cílem je získat fanoušky z celého Česka, řekl Kania

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2024 (20:35)     Sekcia sport

Nový majitel. Nové vedení. Nový trenér. Nová identita „Hvězda ze severu“. Fotbalový Liberec představil nové logo, ve kterém zůstala naznačená silueta Ještědu, symbolu města. „Změna vizuální identity klubu je jedním z důležitých střípků do celé skládačky,“ řekl nový majitel klubu Ondřej Kania, jehož cílem je získat fanoušky z celého Česka.

 

Prebsl zažívá v Polsku těžký start: Každá chvíle na hřišti je důležitá. Minuty snad budou přibývat

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2025 (08:15)     Sekcia sport

Na větší šanci stále čeká. Defenzivní univerzál Filip Prebsl odešel v zimě ze Slavie na půlroční hostování do polského Górniku Zabrze, aby se připravil na červnové Euro fotbalistů do 21 let. Zatím ale v lize příliš prostoru nedostává. „Asi se čekalo, že budu hrát víc,“ přiznává v rozhovoru, kde mluví i o ambicích lvíčat či pátečním ostrém testu proti Španělsku.

 

Majitel věří, že Hradec pohárem nekončí. Chceme titul, hlásí Schön

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2022 (10:59)     Sekcia sport

Už před nějakým časem přišel hokejový Mountfield směrem k fanouškům s heslem: „Chceme víc“. Když po vítězném zápase s Litvínovem kroužili po ledové ploše majitel klubu Miroslav Schön a generální manažer Aleš Kmoníček s Prezidentským pohárem pro nejlepší tým základní části nad hlavou, znovu bylo toto motto ve hře. I přesto, že Hradec právě dobyl nejcennější trofej své historie.

 

Návrat na výsluní? Chceme přivést Ronalda se Zidanem, slibuje fanouškům Marseille nový kupce

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.07.2020 (07:17)     Sekcia sport

Devět titulů ve francouzské lize, vítězství v Lize mistrů či trojnásobná účast ve finále Evropské ligy. Teď je ale mnohem hůř. Fanoušci Olympique Marseille v současnosti těžce nesou ne úplně ideální výsledky svého milovaného týmu, změnu by ale mohl přinést nový zámožný majitel.

 

Viktoria Žižkov jedná o koupi stadionu, nový majitel chce do rekonstrukce investovat miliony

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.05.2020 (16:11)     Sekcia sport

Druholigový fotbalový klub Viktoria Žižkov a její nový majitel Martin Louda oslovili Prahu 3 s nabídkou na odkup žižkovského stadionu, který vlastní městská část. Radnice nabídku zvažuje. ČTK to řekl starosta Prahy 3 Jiří Ptáček (TOP 09). Louda podle něj chce prodej uskutečnit co nejdříve, navrhovaný červnový termín však Ptáček považuje za nereálný.

Kanadský kouč nastavil Čechům odvážný cíl. Chceme mistrovství Evropy vyhrát, hlásí

Jágr potvrdil prodej Kladna. Věřím, že získáme titul, řekl nový majitel Drastil

Nebudeme alibisti, chceme do top šestky, říká nový liberecký trenér Kováč

Hokejový klub Senators je na prodej, nový majitel ale musí zůstat v Ottawě

Woltemade? Nejlepší útočník, proti kterému jsem hrál, přiznal Prebsl. Lvíčata na něj nestačila

Kladno po 11 měsících s čistým kontem. Nový majitel gratuloval v kabině

Baníku bych k jubileu přál nový stadion, svěřil se majitel klubu Brabec

Nový majitel Ústí: Vyvoláme fotbalovou horečku. Věříme v podporu města

Baníku bych k jubileu přál nový stadion, svěřil se majitel klubu Václav Brabec

V generálce na EuroBasket proti Maďarům: Chceme divákům ukázat, co je čeká

Až převezme Newcastle, za trenéra chce nový majitel Pochettina

Čelůstka: Chorvati jsou větší hračičkové. Chceme si udržet dobrou náladu

Nebyli jsme favority, chceme vyhrát mnohem více turnajů, řekl trenér Španělska

Kapitán Darida: Chceme být první, Anglii to teď neklapalo a toho chceme využít

Brno? Nechce se mi jezdit po D1, směje se Šádek. Nový majitel Plzně je prý blízko

Ptát se beka, proč hodil aut doleva, to určitě nebudu! Nový majitel Teplic o svých plánech a ambicích

Moje idea je vrátit Baník, kam patří, říká majitel ostravského klubu

Reparát za dva body. Hokejisté Pardubic obrali Plzeň, rozhodl Kaut

Bez Sparty by to byla nuda. Z derby chceme vytvořit fenomén, říká Tykač

Nová éra, ale s respektem k historii. Cílem je účast v Evropě, říká majitel Jablonce

Chceme víc hráčů v nominaci na Euro, přejí si trenéři. Podporují to i Češi

Zlá krev zase vybublala. Boston s českým přispěním srovnává účty s Floridou

Holoubek o nové „low-cost“ Dukle i vlastní proměně: Sparta? Byl jsem naivní pitomec

Koubek chce Dynamo zpátky, nový majitel mu prý dluží! Ten předal věc právníkům

Nový trenér fotbalistů až po Novém roce. Půjde o koncepční řešení, řekl Fousek

Blamáž jako v Moldavsku už ne! Souček nechce vítr, sestava je daná

Varnsdorf opustil trenér Drsek. Čestný chlap, žádný hajzlík, řekl majitel

Sedmdesátileté provizorium skončí. Ostrava dostane halu až za 700 milionů

Liberec cílí na přestup Masopusta. Absolutní priorita, oznámil majitel Kania

Méně než 100 dní do startu Tour. A Froome pořád věří v pátý žlutý dres

Kováč po sezoně skončí v Pardubicích, potvrdil to majitel klubu

West Ham se drží ve čtyřech soutěžích. Chceme uspět všude, hlásí odhodlaně Souček

Kapitán Souček: Chceme navázat na Euro. Ve West Hamu utvoří české trio

Kozel: Snad se tým tradičně nerozuteče. Nový majitel? Pro mě se teď nic nemění

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy