Viděli jsme starého Birmančeviče, Vitík se choval jako lídr, chválil Friis po postupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2025 (14:50)     Sekcia sport

Výkon, který ve středu předvedla, jí dodává optimismus. Fotbalová Sparta v semifinále MOL Cupu porazila Viktorii Plzeň 1:0 a postoupila do finále pohárové soutěže, ve kterém nastoupí proti Olomouci. „Připomnělo mi to zlaté večery, které jsme tady na stadionu prožili,“ zářil sparťanský trenér Lars Friis. K výhře přispěl po dlouhé době sestavený útočný trojzubec z minulé úspěšné sezony nebo precizní představení stopera a kapitána Martina Vitíka. O čem ještě dánský kouč hovořil? celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Po Salcburku jsme zvládli přepnout, jsem na kluky pyšný, chválil Friis

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.09.2024 (19:25)     Sekcia sport

Sparta zakončila náročný pohárový týden, ve kterém porazila rakouský Salcburk 3:0, vítězstvím v Českých Budějovicích (2:0). Trenér Lars Friis byl spokojený, že jeho tým zvládl náročný program a pěl chválu i na do teď bodově mlčícího Veljka Birmančeviče. „Je to jeden z nejlepších hráčů v napadání. Je třeba jít do hloubky a nesledovat jen statistiky,“ říkal kouč Sparty.

 

Friis jen chválil: Ševínský je budoucnost, Olatunji ukázal, že s ním můžeme počítat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2025 (22:10)     Sekcia sport

Kvůli obří ztrátě na vedoucí Slavii v ligové tabulce je pro ně domácí pohár ve zbytku sezony jedinou cestou k trofeji. „Neřeknu vám, která soutěž je pro nás důležitější. Prioritou je vyhrát každý zápas, do kterého na jaře nastoupíme. Sami jsme si to udělali těžké, proto se teď musíme soustředit především na sebe. Nic nevzdáváme a budeme se rvát, dokud to půjde,“ řekl Lars Friis, trenér Sparty, po postupu do čtvrtfinále Mol Cupu.

 

Friis chválil Kuchtu: Je to úplně jiný hráč. Maká na sto procent

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2025 (20:37)     Sekcia sport

Dvougólový hrdina. Jan Kuchta v Pardubicích pálil ostrými – dvěma zásahy zařídil fotbalové Spartě vítězství 2:1 v závěrečném kole základní části ligy. „Fotbalový bůh vidí, jak pracuje, a vrací mu to,“ chválil kanonýra trenér Lars Friis. Sparťané budou jeho góly nutně potřebovat i v nadstavbě, do níž vstupují ze čtvrtého místa za Slavií, Plzní a Baníkem Ostrava.

 

Mohla by to být sranda dostat Feyenoord, řekl kouč Sparty Friis po postupu do LM

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.08.2024 (02:15)     Sekcia sport

Praha - Dánský trenér fotbalistů Sparty Lars Friis na tiskové konferenci po postupu do Ligy mistrů po 19 letech nechtěl spekulovat nad možnými soupeři v ligové fázi elitní soutěže. Přiznal ale, že...

 

Sparta podržela Friise. A Birmančevič? Nikoho jsme v omyl neuvedli, tvrdí klub

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2024 (21:26)     Sekcia sport

Nejdůležitější sdělení z mimořádného nedělního prohlášení fotbalové Sparty: „Trenér Lars Friis pokračuje v pozici kouče prvního týmu, stejně jako všichni jeho kolegové.“ Klub znovu vyvrátil spekulace ohledně problémů Veljka Birmančeviče s některými spoluhráči. Zdůraznil, že je zraněný a v nadcházejících zápasech bude chybět.

 

Na hřišti byli válečníci, chválil po derby Friis. Haraslín? Měl by být v pořádku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.05.2025 (11:06)     Sekcia sport

Většinu zápasu proseděl na lavičce a nechal svého asistenta Michala Vávru, aby udílel pokyny hráčům. I to se možná podepsalo na mnohdy bezkrevném výkonu sparťanských fotbalistů v derby se Slavií (1:2). „Myslím, že jsme nasadili jedenáct válečníků a dalších pět z lavičky, já jsem s jejich výkonem spokojený,“ oponoval kouč Lars Friis.

 

Kouč Sparty Friis: Naučili jsme se, jak hrát Ligu mistrů. Chválil debutanta

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2025 (00:23)     Sekcia sport

Bez bodu, ale se ctí. Sparta se rozloučila s aktuální sezonou fotbalové Ligy mistrů očekávanou porážkou, na hřišti úřadujícího mistra Německa z Leverkusenu padla 0:2. Její pouť nejprestižnější klubovou soutěží po devatenáct let dlouhé pauze tak končí po osmi duelech a čtyřech získaných bodech. „Potkali jsme to nejlepší, co na světě je. Prostě jiný level,“ hodnotil působení letenských v Champions League hlavní kouč Lars Friis.

 

Já a Brian? Naposled jsme se viděli při oslavách titulu na pláni, říká kouč Friis

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2024 (18:58)     Sekcia sport

Ty otázky se daly čekat. Trenér sparťanských fotbalistů Lars Friis před středečním soubojem v Lize mistrů na Feyenoordu Rotterdam nemluvil o samotném zápase, ale celá tisková konference v útrobách stadionu De Kuip se točila kolem Briana Priskeho, s nímž do léta pracoval právě ve Spartě.

 

Friis po Brnu: Zajímala mě reakce hráčů, výhra je důležitá. Naše priorita? Liga

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2024 (06:59)     Sekcia sport

Většinu zápasu postával u čáry s rukama na prsou a zamyšleným výrazem ve tváři. Sem tam hráčům udělil pokyny či se poradil se svými asistenty. Uvědomoval si, jak je ten zápas pro sparťanské fotbalisty v aktuální situaci důležitý. „Soupeř nám to ztížil, musím ho pochválit, protože v první půli hrál dobře, ale nakonec jsme potvrdili naši kvalitu,“ chválil trenér Lars Friis po pohárovém duelu s Brnem (4:0).

 

Friis: Udělali jsme spoustu chyb. Ale Brest není žádný Mickey Mouse tým

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2024 (00:25)     Sekcia sport

Když odpověděl na všechny dotazy, nezapomněl znovu poděkovat fanouškům, kteří i přes šedivý výkon skandovali až do konce. „Jsou výjimeční,“ chválil Lars Friis, kouč fotbalové Sparty. „Když jsem se podíval na plné tribuny, měl jsem husí kůži. Budeme dělat všechno, abychom jim podporu vrátili.“ Nebude to snadná věc: porážka 1:2 v Lize mistrů s francouzským Brestem potvrdila, že Sparta se trápí.

Friis po další výhře: Jsem spokojený s tím, kde jsme. Výkon trojzubce byl v pořádku

Friis v Bukurešti: Jsme tady, abychom změnili historii

Viděl jsem sebevědomý tým. Po gólu jsme se nesložili jako dřív, řekl Vitík

Friis po debaklu: V poločase jsem chválil. Pak byl znát obrovský rozdíl

Dvě porážky jsou moc. Budeme bojovat a dohánět, řekl Friis po derby

Kuchta i Vitík chyběli. Jsou zranění, vysvětlil trenér Sparty. Chválil Solbakkena

Nedosahovali jsme úrovně Ligy mistrů. Selhal tým, ne jednotlivci, káral Friis

Sparta chce ukončit devatenáctileté čekání. Friis sestavu tajil, Vitík bude k dispozici

Friis o své pozici: Jestli chcete odpověď, jděte za někým jiným

Haraslín byl skvělý, je možná nejlepší v lize, chválil Friis

K narozeninám přestup. Sparta uplatnila opci na produktivního Birmančeviče

Sparťanský kouč Friis: Jsem unavený a vyřízený, ale nemohl jsme si přát víc

Friis po postupu: Obrovská úleva, tlak jsme necítili. Kouč ocenil Haraslína i Kuchtu

Trojzubec je zpátky, ale bez Birmančeviče. Friis promluvil o jeho absenci

Bude to pro nás magický večer. Kouč Sparty o Lize mistrů i o zkáze z povodní

Půjdeme si pro další výhru, řekl Vitík po vítězství nad Německem. Čeho si vážil víc než gólu?

Hrozné hřiště, kritizoval Friis. Pak chválil fanoušky: Máme nejlepší v republice

Vitík je oficiálně hráčem Boloni. Odchází jako jeden z nejdražších obránců české ligy

Lvíčata poráží Německo a jsou velmi blízko postupu

Napůl spokojený Friis: Solidní zápas, ale jsme Sparta a potřebujeme vyhrávat

Šílený zápas. Jsem rád za tým, který máme, řekl Friis po Karviné. Zarazila ho pravidla

Koubek si cenil postupu bez reprezentantů: Jsme rozsekaní jako nudle

Vitík: Prostě jsme dostali bůra. Takhle prohrávat nechcete

O Birmančeviče je údajně zájem v Rusku. Nabídka ale zatím nikde

Uspokojení? Nehrozí, máme vyšší cíle, řekl Friis po postupu. Z posil je nadšený

Výkon nebyl hodný Sparty, nezvládli jsme to, smutnil Vitík po finále poháru

Vitík po prohře s Interem: Viděl jsem sebevědomý tým, Sparta musí být zase hladová

Chorvaty vynulovali i „sparťanští“ zadáci. Vitík slyšel chválu: Sebevědomý a vyspělý

Friis švédského giganta nepovede

Proč Sparta zase nevyhrála? Přestali jsme se držet plánu, litoval kouč Friis

Friis po zmaru v Plzni: Zasloužená prohra. Druhé místo? Dokud je šance, stále věříme

Friis po derby: Prohráli jsme bitvu, ale ne válku. Žádná panika

Muž, o kterého se zajímala Sparta, couvnul. Těžit z toho může Friis

Nedrželi jsme se plánu, vysvětlil Friis, proč Sparta dvakrát ztratila vedení

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy