Prodej Sigmy: Jasno může být do prázdnin. Američané ze hry, začínají jednání v klubu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.06.2025 (16:04)     Sekcia sport

Už je to bezmála rok a půl, co americká společnost Blue Crow Sports Group (BCSG) projevila zájem o odkup fotbalového klubu Sigma Olomouc. Od té doby stejný záměr daly najevo ještě další dva subjekty – společnost Kaprain miliardáře Karla Pražáka a před dvěma měsíci i SPL Holding. Fanoušci Sigmy netrpělivě čekají na další posun. Nového majitele by přitom podle zjištění iDNES.cz hanácký klub mohl mít už do měsíce. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

O fotbalové Dynamo usilují Američané. Jednání se posunula, potvrdil Koubek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2025 (11:55)     Sekcia sport

Fotbalové Dynamo může mít zahraniční vedení. Nejžhavější variantou na prodej klubu novému investorovi je skupina amerických podnikatelů. Ti během pondělka dorazí do České republiky na jednání, věci jsou už v pokročilé fázi.

 

Šrouboval Hradec cenu? Prodej fotbalového klubu se protahuje a zůstává nejistý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.06.2025 (10:36)     Sekcia sport

Až fotbalisté Hradce Králové 19. nebo 20. července načnou další ligový ročník na hřišti Slavie, s jistotou ještě budou ve stoprocentním držení města. Šesté jednání mezi Hradcem Králové a společností Fotbal HK 1905 se sice uskuteční ve čtvrtek 26. června, ale například primátorka a předsedkyně představenstva klubu FC Hradec Pavlína Springerová (HDK) připustila, že prodej může trvat ještě několik měsíců.

 

Majitel Viktorie Žižkov neuspěl, Praha 3 prodej stadionu odmítla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2020 (22:36)     Sekcia sport

Zastupitelé Prahy 3 neodsouhlasili prodej stadionu druholigového fotbalového klubu Viktoria Žižkov. Na jednání vzali na vědomí dvě nabídky na odkup, jednu od firmy CTR Holding, druhou od klubu a jeho majitele Martina Loudy. Radnice se s Loudou nemůže delší dobu shodnout; pro prodej podle jejího vedení scházejí záruky, že pozemek bude trvale sloužit ke sportu.

 

Prodej FC Hradec Králové jde do finále, bude vrcholem 120. narozenin klubu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.07.2025 (16:04)     Sekcia sport

Úspěch letošní fotbalové sezony nebude FC Hradec Králové poměřovat jen tabulkově. Ke 120. narozeninám chce velmi brzo a výhodně uzavřít prodej klubu. Velký průlom by v dosud šestikolovém jednání by měl nastat koncem července.

 

Američané dorazili do Olomouce. Fotbalová Sigma jedná o prodeji

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.02.2024 (20:42)     Sekcia sport

Jeff Luhnow, výkonný ředitel americké společnosti Blue Crow Sports Group (BCSG), ve čtvrtek představoval svou firmu a její možný vstup do fotbalové Sigmy. Podle informací iDNES.cz je to už druhé setkání se zástupci klubu v Olomouci. To čtvrteční v NH hotelu kousek od Androva stadionu trvalo přes tři hodiny, nic kruciálního však nepřineslo. Ani návrh ceny, za kterou by byl většinový podíl Sigmy k mání.

 

Zájemce ukončil jednání o koupi Sigmy Olomouc

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.06.2025 (17:36)     Sekcia sport

Skupina Kaprain se nestane majitelem fotbalového klubu Sigma Olomouc. Jednání o koupi ukončila kvůli neslučitelným představám o podmínkách smlouvy.

 

Olomouc jako moravský Salcburk? Američané předloží nabídku, věří Beneš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2024 (09:59)     Sekcia sport

Z voleje odpovídal Jakub Beneš, předseda majoritního akcionáře fotbalové Olomouce. Je prodej tradičního klubu americké společnosti Blue Crow Sports Group blízko? Udělá z něj moravský Salcburk? Je kritika sportovního manažera Ladislava Mináře opodstatněná? Je vedení Sigmy připravené vzdát se funkcí? Má ekonomické kostlivce? Je mladý právník sigmáckou nadějí, nebo figurkou? Jak chce vrátit diváky na Andrův stadion? Jaká je jeho vize? Celý díl odvysílá iDNES.cz v úterý.

 

Fotbalový Hradec Králové je na prodej, o novém majiteli má být jasno do konce roku

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.06.2024 (11:33)     Sekcia sport

Hradec Králové zahájil prodej fotbalového klubu FC Hradec Králové. Zájemci se mají hlásit do září. Nového akcionáře chce město vybrat do konce roku.

 

Na prodej. Město se hodlá zbavit prvoligového klubu

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.06.2022 (15:56)     Sekcia sport

Město Hradec Králové hodlá vypsat soutěž na prodej prvoligového fotbalového klubu FC Hradec Králové. Před vypsáním soutěže si radnice nechá u liberecké firmy 1. Znalecká klub ocenit. ČTK to dnes řekl primátor Alexandr Hrabálek (ODS). Podnětem k vypsání soutěže na prodej a ocenění klubu je podle něj to, že se začali objevovat zájemci, kteří by do klubu chtěli vstoupit. Město vlastní 100 procent akcií klubu.

 

Praha 3 neodsouhlasila prodej stadionu Viktorie Žižkov

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2020 (22:10)     Sekcia sport

Zastupitelé Prahy 3 dnes neodsouhlasili záměr prodat stadion druholigového fotbalového klubu Viktoria Žižkov. Na jednání pouze vzali na vědomí dvě nabídky na odkup, a to od firmy CTR Holding a od samotného klubu a jeho majitele Martina Loudy. Radnice se s Loudou nemůže delší dobu shodnout; pro prodej podle jejího vedení scházejí záruky, že pozemek bude trvale sloužit ke sportu.

Milionová posila Sigmy se trápí, září její parťák. Proč dostává šéf klubu od fanoušků čočku?

Chelsea v potížích: Britové zmrazili majetek Abramoviče a zastavili prodej klubu

Kaprain končí jednání o koupi fotbalové Olomouce. Klub tak musí hledat dál

Další klub ve Fortuna lize by mohl změnit majitele. Američané se zajímají o Sigmu

Béčko Sigmy válí, do ligy nesmí. Může přeskládat baráž?

Hradec Králové zahájil prodej fotbalového klubu, zájemci se mají hlásit do září

AC Milán na prodej za 1,1 miliardy dolarů

Nejobletovanější hráč Sigmy má konkurenci. O slovo se hlásí další hvězdička

Plzeň na prodej? Klub hledá investora, miliony z Evropy zoufale chybějí

Sigma poprvé usedla nad nabídkou Američanů. Detaily sdělí až po sezoně

Za Ústí skórovali jen Američané, strhla se hysterie. Šéf klubu z kritiky šílí

Soupiska nabitá k prasknutí. Američané v Paříži nechtějí dopustit další selhání

Zastupitelé Hradce Králové schválili prodej městského fotbalového klubu firmě kolem Nedvěda

Strojírenský magnát, fanda i „sportovec v důchodu“. Kdo je nový majitel Sigmy?

Potvrzeno, Janotka novým trenérem Sigmy. Ani jsem o tom nesnil, říká

Jednání o vstupu Američanů do fotbalové Sigmy zatím nepokročila

Nedvěd může být šéfem hradeckého fotbalu. Známe detaily jednání o prodeji klubu

Vodit hráče za ručičku? Už nechci. Šéf Sigmy o chodu klubu i vztazích s fanoušky

Rada guvernérů NBA schválila prodej Bostonu Celtics za 6,1 miliardy dolarů

Pelta dokončuje prodej Jablonce. Jednání jsou prý v závěrečné fázi

Čínští vlastníci Interu rozhodli: Škriniar není na prodej, dostane nabídku nové smlouvy

Varaďa překročil hranici a ztratil důvěru vlastního týmu, řekl Dědek. O konci kouče měl jasno už před Spartou

Kiks Mandouse pomohl Slavii k demolici Sigmy. Teď se červenobílí těší na řežbu se Spartou

Majitel fotbalové Slavie vyšel vstříc Pavlu Tykačovi. Potenciální prodej klubu je na spadnutí

Manchester United bude mít nového majitele ze Saúdské Arábie? Prodej klubu je prý v pokročilé fázi

Prodej hradeckého fotbalového klubu pokročil, město volí mezi dvěma zájemci

Cítím se fit. Doufám, že co nejdřív budu zpátky, hlásí brankář Sigmy Macík

NBA odsouhlasila prodej klubu Dallas Mavericks

FC Hradec Králové má hodnotu 25 milionů, o prodeji rozhodne nové vedení města

O novém kouči Teplic je téměř jasno. Klub ho chce představit v úterý

Prodej fotbalového Hradce se dolaďuje, oznámila primátorka

Raków je zhruba jako Sparta a Slavie, míní záložník Sigmy

Velký zádrhel: Glazerovi se rozcházejí v názoru na prodej, současné nabídky nedosahují 6 miliard liber

Abramovič dokončil prodej Chelsea. V klubu skončil po 19 letech

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy