Zápas proti Belgii mě bavil víc než s Portugalskem, říká Hanušová. Ve čtvrtfinále cítí šanci

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.06.2025 (20:58)     Sekcia sport

Přestože poprvé na turnaji prohrály a v domácí brněnské skupině obsadily druhou pozici, v těžké zkoušce obstály. České basketbalistky držely na evropském šampionátu krok s obhájkyněmi titulu z Belgie první půli, pak sice favorit turnaje ve třetí části prakticky rozhodl o svém triumfu, ale výsledné skóre 60:72 dokazuje, že Češky sehrály s gigantem solidní partii. A to je před středečním čtvrtfinále se Španělskem v řeckém Pireu vítaná zpráva. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Hanušová přes lehký šok neváhala

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2025 (16:35)     Sekcia sport

Přípravu na červnové mistrovství Evropy, jehož základní skupinu sehrají české basketbalistky v Brně s Černou Horou, Portugalskem a Belgií, nečekaně zahájila s reprezentací i 34letá Alena Hanušová. „Nemůžu mluvit jen o překvapení, pozvánka byla pro mě lehký šok. Reprezentační kariéru jsem ukončila před čtyřmi lety a vůbec jsem s návratem nepočítala,“ líčí hráčka, která hrála na pěti evropských šampionátech, ale v současnosti se basketem už jen baví v dresu Brandýsa.

 

Basketbalistky do 20 let jsou ve čtvrtfinále Eura. Ve skupině porazily i Belgii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.07.2022 (17:52)     Sekcia sport

České basketbalistky do 20 let vyhrály i čtvrtý zápas na mistrovství Evropy v Šoproni a jsou ve čtvrtfinále. Belgii dnes porazily snadno 65:42 a o postup do bojů o medaile se ve středu utkají s Polskem. Zápas začne v 15:45.

 

Fotbalistky Itálie vstoupily do ME hubenou výhrou nad Belgií

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.07.2025 (20:52)     Sekcia sport

Italské fotbalistky vstoupily do mistrovství Evropy ve Švýcarsku vítězstvím 1:0 nad Belgií a připsaly si důležitou výhru v boji o postup do čtvrtfinále. Jasnými favoritkami skupiny B jsou mistryně světa Španělky, které se v dnešním druhém utkání od 21:00 střetnou se sousedním Portugalskem.

 

Italky si poradily s Belgií. Také na ženském Euru se bude držet minuta ticha za Jotu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.07.2025 (20:43)     Sekcia sport

Italské fotbalistky vstoupily do mistrovství Evropy ve Švýcarsku vítězstvím 1:0 nad Belgií a připsaly si důležitou výhru v boji o postup do čtvrtfinále. Jasnými favoritkami skupiny B jsou mistryně světa Španělky, které se v dnešním druhém utkání od 21:00 střetnou se sousedním Portugalskem.

 

Češky se na EuroBasketu v Brně utkají s Belgií, Černou Horou a Portugalskem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2025 (20:33)     Sekcia sport

České basketbalistky se utkají na červnovém mistrovství Evropy v základní skupině C v Brně s Belgií, Černou Horou a Portugalskem. Rozhodl o tom los v Aténách. Kontinentální šampionát se bude hrát od 18. do 29. června a play off je na programu od 24. do 29. června v řeckém Pireu.

 

Mistryně světa Španělky deklasovaly i Belgičanky a na ME míří do čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2025 (20:19)     Sekcia sport

Mistryně světa Španělky na Euru ve Švýcarsku předvedly další dominantní výkon a míří do čtvrtfinále. Po čtvrtečním vítězství 5:0 nad Portugalskem nastřílely ve druhém zápase skupiny B Belgii ještě o gól více a vyhrály 6:2. Portugalky, které se na turnaj dostaly díky úspěchu v kvalifikačním play off s českým týmem, nastoupí od 21:00 hodin proti Itálii.

 

Poprvé v Edenu. Jak na Belgii? Inspirací jsou nám i hokejisté, říká Stárová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.05.2024 (07:11)     Sekcia sport

Před měsícem hrály v Edenu fotbalistky Slavie proti Spartě. Výhru domácích 4:1 vidělo přes šest tisíc diváků. V pátek (od 18:30) se na vršovickém stadionu vůbec poprvé představí české reprezentantky. V evropské kvalifikaci proti Belgii. „Extrémně důležitý zápas. Snad na nás přijde hodně fanoušků a vytvoří nám skvělou atmosféru,“ říká záložnice Antonie Stárová.

 

Hanušová se v Turecku uvedla coby nejlepší střelkyně Elazigu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2020 (09:08)     Sekcia sport

Po hořkém konci v pražském USK a nenaplněné francouzské štaci snad Alena Hanušová konečně chytla novou šanci. Česká basketbalová reprezentantka nakonec našla nové angažmá v tureckém Elazigu.

 

Nejtěžší zápas v kvalifikaci. Takové hrát chceme, těším se, říká Souček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.09.2021 (20:39)     Sekcia sport

Proti prvnímu týmu světového žebříčku. A k tomu na jeho stadionu. „Nejtěžší zápas v kvalifikaci,“ říká kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Souček před nedělním duelem v Bruselu proti Belgii. Ve hře je první příčka ve skupině, z níž lze na mistrovství světa 2022 postoupit přímo.

 

Stolní tenistky při rozlučce Matelové prohrály na úvod ME s Portugalskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2025 (16:39)     Sekcia sport

České stolní tenistky zahájily mistrovství Evropy družstev v Zadaru porážkou 1:3 s favorizovaným Portugalskem. Proti týmu, který je nasazený jako čtyřka, zatímco Češky jsou čtrnácté z 24 účastníků, uhrála bod pouze Karin Grofová. Nejzkušenější Hana Matelová na své poslední reprezentační akci obě utkání prohrála. V úterý nastoupí české reprezentantky proti Belgii, ze tří celků dva projdou do osmifinále a zároveň se kvalifikují na světový šampionát. Muži dnes začnou v 19:00 proti Švédsku.

Italští volejbalisté podruhé neklopýtli, ve čtvrtfinále nedali Belgii šanci

Stolní tenisté prohráli v osmifinále ME s Portugalskem, ženy s Itálií

Využijí Češi šanci k odplatě? Po perné bitvě v Belgii narazí na Ševčenkův soubor

Skvělý výsledek mladých basketbalistek, jsou ve čtvrtfinále mistrovství Evropy

Slávistky zůstaly stoprocentní, Hanušová dala proti Slovance 30 bodů

Basketbalistky Slavie opět zvítězily, Hanušová dala proti Slovance 30 bodů

Nebude hrát De Bruyne, můžeme si ulevit, říká Souček před Belgií

Bulhaři a Američané si zahrají čtvrtfinále volejbalového MS na Filipínách

Fotbalové mistryně světa Španělky si na Euru podruhé zastřílely

Pála chystá český tým na Polky: Pořád máme obrovskou šanci uspět

Sigma se pokusí o velký úspěch, v Mohuči bude hrát o čtvrtfinále Konferenční ligy

5000 bodů je blízko. Hanušová si zastřílela proti Slovance a metu má na dosah

De Bruyne zpátky v reprezentaci: stý zápas, pak Euro. Nejsme favoritem, říká

Moldavsko cítí šanci. Češi se nás musí bát, nemáme co ztratit, říká moldavský novinář

Basketbalistka Hanušová našla nové angažmá v Turecku

Fotbalisté Chorvatska remizovali s Portugalskem a postoupili do čtvrtfinále Ligy národů

České volejbalistky při rozlučce s Ligou národů nestačily na Belgii

Naděje padla. Čtveřice českých bundesligových hvězd proti Belgii nenastoupí

Wales nastoupí proti Belgii bez Balea

Basketbalisté nastoupí proti Belgii bez Štěrby a Mareše

Vyhrát zápas v Lize mistrů? Chci být u toho, říká Trpišovský

Darida už na Belgii, Hertha pouští reprezentanty do Česka. Co další kluby?

Hanušová už má na dosah 5000 bodů v lize basketbalistek

Volejbalistky zakončí Ligu národů proti Belgii

Itálie vyhrála v Belgii a je ve čtvrtfinále Ligy národů, dál jde i Francie

Těžký rozjezd kvalifikace: Po Estonsku mají Češi hned Belgii a Wales venku

Zápas českých fotbalistů s Portugalskem v Lize národů je již vyprodaný

Čtveřice hráčů z bundesligy zápas s Belgií nestihne. Nastoupí až proti Walesu

Slováci prohráli ve Skotsku, Anglie otočila duel s Belgií. Haaland se blýskl hattrickem

Souček před Belgií: Do Edenu se strašně těším, mám tam pěkné vzpomínky

Čeští tenisté ve čtvrtfinále United Cupu prohrávají s Belgií

Maximálně na chvíli. Velšan Bale má proti Belgii omezenou minutáž

České fotbalistky ztratily i druhý přípravný zápas, podlehly Korejkám

České volejbalistky podlehly ve čtvrtfinále Challenger Cupu Belgii

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy