Česko má před sebou tropický týden: Teploty vystřelí až na 37 °C! Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.08.2025 (05:00)     Sekcia bulvár

Tropické počasí z víkendu bude tento týden pokračovat. Teploty se dokonce ještě zvýší, v druhé polovině týdne se mohou vyšplhat až na velmi vysokých 37 stupňů Celsia. A déšť? Toho se nedočkáme, až později dorazí bouřky. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Česko sevře tropický týden. Bude až 33 °C! Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.07.2024 (07:43)     Sekcia bulvar

Česko má před sebou tropický týden. Teploty se téměř každý den mohou dostat nad 30 stupňů Celsia. Bouřky budou tentokrát spíše ojedinělé. Více pršet může až o víkendu, v jehož závěru se také má mírně ochladit. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

 

Tropický týden v Česku: Bude až 33 °C, padla nová výstraha. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.07.2024 (15:48)     Sekcia bulvar

Česko má před sebou tropický týden. Teploty se téměř každý den mohou dostat nad 30 stupňů Celsia. Bouřky budou tentokrát spíše ojedinělé. Více pršet může až o víkendu, v jehož závěru se také má mírně ochladit. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

 

Tropický týden v Česku: Bude až 33 °C, přiženou se ale i nové bouřky. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.07.2024 (19:02)     Sekcia bulvar

Česko má před sebou tropický týden. Teploty se téměř každý den mohou dostat nad 30 stupňů Celsia. Bouřky budou tentokrát spíše ojedinělé. Více pršet může až o víkendu, v jehož závěru se také má mírně ochladit. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

 

První školní týden bude tropický. Teploty se vyšplhají až na 34 °C! Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

S prvním školním týdnem budou pokračovat tropy, nejvyšší teploty dosáhnou na jižní Moravě až 34 °C. Bouřky a přeháňky jsou také hlášeny, informuje Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Nezapomeňte sledovat radar Blesku.

 

Závěr prázdnin bude tropický, ale opět dorazí bouřky. Ohřeje nás až 33 °C. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.08.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Závěr prázdnin bude podobně jako celé léto především tropický a s bouřkami, upozornil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Nejvyšší teploty by měly dosáhnout až 33 °C. V následujících dnech bude nejtepleji, ale o víkendu by se pak mělo trochu ochladit. Sledujte radar Blesku.

 

Česko má před sebou deštivý týden. Teploty až 18 °C, kdy se ochladí? Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.10.2025 (07:46)     Sekcia bulvar

Česko čeká podmračený týden s přeháňkami a deštěm. Pro dnešek meteorologové předpovídají až 14 stupňů Celsia, pak budou denní maxima postupně růst až na čtvrtečních 18 stupňů. Pod nulu teploty neklesnou ani v noci. Od pátku se mírně ochladí a přeháňky na hřebenech hor budou i sněhové. Vyplývá to z předpovědi na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

 

Divoký týden v Česku: Teploty až 30 °C, déšť i bouřky. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.06.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Česko má za sebou tři dny s deštěm a bouřkami, místy i velmi silnými. A podobné počasí nás bude provázet celý týden. Ve druhé polovině týdne budou teploty atakovat tropickou třicítku, vyplývá z týdenní předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.  

 

Česko čekají úmorná vedra, silné bouřky a kroupy. Teploty až 35 °C na jihu Moravy! Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.06.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Tento týden se Českem přeženou pořádné bouřky, varoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). K tomu začnou úmorná vedra, teploty se mají vyšplhat až ke 35 °C. Nezapomeňte sledovat radar Blesku.

 

Česko zažije tropický týden: Bude hic až 34 °C a přijdou bouřky. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Léto se vrátilo v plné síle a máme před sebou výrazně nadprůměrný týden – díky teplému jihozápadnímu proudění se budou nejvyšší odpolední teploty zastavovat přes 30 °C, ale ojediněle nás čekají i tropické noci, kdy teploty nebudou klesat pod 20 °C. V ohrožení jsou i teplotní rekordy – největší šanci na jejich překonání máme v úterý – to se budou šplhat teploty v maximech na 34 °C a teplotní rekord z pražského Klementina je pro 15. srpna z roku 1952, tehdy tam naměřily 33,4 °C. Vysoké teploty budou zatěžovat zejména starší generace se zhoršeným termoregulačním systémem, kardiaky a astmatiky. Během pracovního týdne musíme počítat i s bouřkami. Bouřky mohou být doprovázené i nebezpečnými jevy. Až o víkendu si od bouřek odpočineme.

 

Česko zažilo první letošní tropický den. V Plzni bylo přes 30 °C, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.06.2023 (18:43)     Sekcia bulvar

Česko dnes zažilo první tropický den letošního roku, kdy teploty vystoupají alespoň na 30 stupňů Celsia. Nejtepleji bylo v Plzni, na stanici Bolevec meteorologové naměřili 30,3 stupně Celsia a na Mikulce 30 stupňů Celsia. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) o tom dnes informoval na svých facebookových stránkách. Loni byl v Česku první tropický den zaznamenán skoro o měsíc dříve, a to 20. května.

Česko sevřel mráz a přidá se další sněžení. Šumava hlásí -25 °C, sledujte radar Blesku

Česko má před sebou mrazivý týden: Teploty až -9 °C, objeví se i sníh. Sledujte radar Blesku

Víkend bude zamračený a deštivý. Teploty ráno spadnou k 3 °C, sledujte radar Blesku. Kdy se oteplí?

Vedro až 32 °C a riziko bouřek. Tropy budou dál trápit Česko, sledujte radar Blesku

Bouřky spláchly východ Česka, sledujte radar Blesku. A čeká nás tropický týden. Bude hic 34 °C

Bouřky spláchly východ Česka, sledujte radar Blesku. A čeká nás tropický týden. Bude až 34 °C

Bouřky spláchly východ Čech, sledujte radar Blesku. A čeká nás tropický týden. Bude až 34 °C

Česko čeká týden plný sluníčka a teploty kolem 15 °C. Kde zaprší? Sledujte radar Blesku

Česko přežilo horký víkend: Čekají nás bouřky a teploty až 30 °C. Sledujte radar Blesku

Tropický týden: Česko sežehne až 35 °C, hrozí však i silné bouřky! Sledujte radar Blesku

Tropy přinesou bouřky a déšť, ochladí se o 10 stupňů. Sledujte radar Blesku

Česko sevře mráz a přidá se další sněžení. Ráno bude až -15 °C, sledujte radar Blesku

Česko čeká možná poslední víkend s tropy, teploty vystoupí na 31 °C. Může i zabouřit, sledujte radar Blesku

Počasí na začátek listopadu: Po deštivém pondělí se vyjasní. Bude až 15 °C, sledujte radar Blesku

Teploty kolem 20 °C, deště i výhled slunce na víkend. Česko čeká ochlazení. Sledujte radar Blesku

Jih Česka zasypaly obří kroupy, sledujte radar Blesku. A čeká nás tropický týden. Bude až 34 °C

Česko zachvátí déšť. Zlepšení přijde na konci týdne, má být až 25 °C. Sledujte radar Blesku

Předpověď na víkend: Nad Českem zataženo, přeháňky a teploty až až 21 °C, sledujte radar Blesku

Předpověď na víkend: Nad Českem zataženo, přeháňky a teploty až 21 °C, sledujte radar Blesku

Česko zasypal mokrý sníh, teploty klesnou až na -7 °C, sledujte radar Blesku

Mráz sevřel Česko, teploty v noci klesnou k -17 °C. Kdy bude sněžit? Sledujte radar Blesku

O víkendu léto udeří naplno. Teploty mají vyšplhat až na 32 °C, sledujte radar Blesku

Oteplení v Česku zkazí déšť: Týden přinese přeháňky, ráno mráz, ale přes den až 20 °C! Sledujte radar Blesku

Na Česko se žene sníh a déšť! Teploty klesnou až na -5 °C. Sledujte radar Blesku

Do Česka míří supertropy, naměříme až 35 °C, sledujte radar Blesku. Jak se připravit?

Česko čeká jarní týden s teplotami až 17 °C! Rána dál mrazivá. Sledujte radar Blesku

Česko zasáhla rekordní vedra. Kde všude padla tropická třicítka? Sledujte radar Blesku

Počasí na začátek prosince: Deštivo a teploty až 6 °C, v noci ledovka. Sledujte radar Blesku

Česko čeká tropický týden: V pátek vedro až 37 °C! Sledujte radar Blesku

Česko čeká jarní týden s teplotami až 17 °C! Bude ale i pršet. Sledujte radar Blesku

Česko zchladí další déšť a bouřky, letní teploty nečekejte. Sledujte radar Blesku

Česko sežehne tropický víkend, bude až 35 °C! A pak silné bouřky. Sledujte radar Blesku

Česku se po mrazivých ránech připomene léto. Teploty vyšplhají až k 28 °C, sledujte radar Blesku

V novém týdnu se zahřejeme: Naměříme 20 °C. Přijdou i přeháňky, sledujte radar Blesku

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy