Kajakářky Gabriela Satková, Nesnídalová a Galušková vyhrály na MS závod hlídek

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2025 (06:59)     Sekcia sport

Kajakářky Gabriela Satková, Lucie Nesnídalová a Antonie Galušková vyhrály na MS závod hlídek. Satková má druhé zlato po titulu s kanoistkami. Mezi kajakáři triumfoval v kvalifikaci Jakub Krejčí. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

České juniorské kajakářky mají z ME ve vodním slalomu zlato z hlídek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.07.2023 (21:09)     Sekcia sport

České kajakářky zahájily mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu triumfem v závodě hlídek. Zlato na kanále v Čunovu získal tým juniorek ve složení Klára Mrázková, Barbora Galušková a Olga Samková. Antonie Galušková, Gabriela Satková a Lucie Nesnídalová obsadily v závodě starší kategorie stejně jako vloni čtvrté místo. Kajakáři do 23 let skončili šestí, juniory odsunula z medailových příček padesátisekundová penalizace z poslední branky.

 

Skvělý úspěch! České kanoistiky jsou mistryněmi světa v závodu hlídek

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2022 (13:04)     Sekcia sport

Kanoistky Tereza Fišerová, Gabriela Satková a Martina Satková jsou mistryněmi světa v závodu hlídek. V Augsburgu dnes obhájily zlaté medaile z loňského šampionátu v Bratislavě, kde jely v totožné sestavě. Kajakáři i kajakářky skončili na čtvrtém místě, kanoisté byli šestí.

 

Skvělý úspěch! České kanoistky jsou mistryněmi světa v závodu hlídek

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2022 (13:04)     Sekcia sport

Kanoistky Tereza Fišerová, Gabriela Satková a Martina Satková jsou mistryněmi světa v závodu hlídek. V Augsburgu dnes obhájily zlaté medaile z loňského šampionátu v Bratislavě, kde jely v totožné sestavě. Kajakáři i kajakářky skončili na čtvrtém místě, kanoisté byli šestí.

 

České kanoistky jsou mistryněmi světa v závodech hlídek

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.09.2021 (12:18)     Sekcia sport

České kanoistky vyhrály závod hlídek na mistrovství světa ve vodním slalomu. Trio Tereza Fišerová, Gabriela Satková a Martina Satková vylepšilo předloňský bronz týmu, v němž z dnešní sestavy byla jen Fišerová. České týmy kajakářek a kanoistů získaly na šampionátu v Bratislavě stříbro. Nedařilo se favorizovaným kajakářům, kteří po velké chybě skončili čtvrtí.

 

V semifinále závodu v Markleebergu jsou kajakáři a Antonie Galušková

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2021 (12:32)     Sekcia sport

Všichni čeští kajakáři a kajakářka Antonie Galušková postoupili do semifinále druhého závodu Světového poháru ve vodním slalomu v německém Markleebergu. Ani v jedné kvalifikační jízdě v dopoledním programu naopak neuspěly kajakářky Lucie Nesnídalová a Karolína Galušková.

 

České kanoistky získaly bronz v závodě hlídek na ME

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2022 (14:37)     Sekcia sport

Trojice kanoistek Martina Satková, Gabriela Satková a Tereza Fišerová získala bronz v závodě hlídek na ME ve vodním slalomu v Liptovském Mikuláši.

 

Kanoistky jsou ve slalomu mistryněmi světa, hlídka kajakářů dojela těsně čtvrtá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.07.2022 (13:22)     Sekcia sport

Kanoistky Tereza Fišerová, Gabriela Satková a Martina Satková jsou mistryněmi světa v závodu hlídek. V Augsburgu dnes obhájily zlaté medaile z loňského šampionátu v Bratislavě, kde jely v totožné sestavě. Kajakáři i kajakářky skončili na čtvrtém místě, kanoisté byli šestí.

 

Satková a Prskavec postoupili do kajakářských finále na ME ve slalomu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.05.2025 (11:27)     Sekcia sport

Gabriela Satková jako jediná česká kajakářka postoupila do finále mistrovství Evropy ve vodním slalomu. V semifinále na olympijské trati ve Vaires-sur-Marne u Paříže obsadila jedenáctou příčku. Další členky zlaté hlídky Antonie Galušková a Lucie Nesnídalová po chybách v trati vypadly. Mezi kajakáři se do finále dostal jako sedmý v pořadí olympijský vítěz z Tokia Jiří Prskavec.

 

Hlídka kanoistek vyhrála mistrovství Evropy, kanoisté byli šestí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.06.2023 (15:07)     Sekcia sport

Kanoistky Tereza Fišerová, Gabriela Satková a Tereza Kneblová vyhrály na mistrovství Evropy v Krakově závod hlídek. V rámci Evropských her se postaraly o páté české zlato.

 

Juniorské kajakářky získaly na domácím ME zlato v hlídkách

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.08.2022 (18:10)     Sekcia sport

První českou medaili na mistrovství Evropy mladých vodních slalomářů v Českých Budějovicích vybojovaly juniorské kajakářky, které vyhrály dnešní závod hlídek. Trojice Klára Kneblová, Kateřina Švehlová a Olga Samková porazily druhé Německo o téměř osm sekund.

České kanoistiky vyjely na mistrovství Evropy mezi hlídkami bronz

České kanoistky získaly na mistrovství Evropy bronz v závodě hlídek

Kajakářky Galušková a Fišerová o medaile na MS nepojedou. Finále bylo daleko

České duo ve finále MS chybělo, Zwoliňská získala druhé zlato

Vodní slalomářka Galušková prošla do finále MS, Kudějová a Nesnídalová vypadly

České kanoistky mají bronz z ME

Kajakářky Galušková a Fišerová do finále MS nepostoupily

Prskavec vyhrál mistrovství ČR ve vodním slalomu, tituly slaví i Galušková a G. Satková

Satková vyhrála závod SP v Pau

Juniorské kajakářky obhájily na ME ve slalomu titul v hlídkách

Vodní slalomářka Galušková je vicemistryní světa do 23 let

Kanoistka Satková vyhrála závod SP slalomářek v Pau

Kanoistka Satková vyhrála závod SP slalomářek ve francouzském Pau

Paráda! Češi mají další mistryni Evropy! Hilgertová přidala bronz

Nejlepší česká kajakářka Galušková byla na SP ve slalomu v Praze šestá

Gabriela Satková s Králem se na SP v Praze kvalifikovali do finále

Přijde po zlaté sobotě i zlatá neděle? Do akce jdou kajakářky a kanoisté

Přijde po zlaté sobotě i zlatá neděle? Všechny české lodě jsou ve finále

Gabriela Satková je jedinou českou kanoistkou ve světovém finále

Přijde po zlaté sobotě i zlatá neděle? Všechny české kajakářky jsou ve finále

Povedená generálka na Paříž. Kanoistka Satková vyhrála závod SP ve slalomu v Praze

Skvělé závody hlídek. Kajakáři jsou světovými šampiony, kanoistky získaly stříbro

Kanoistka Martina Satková byla na MS slalomářů pátá, Gabriela Satková sedmá

Kanoistka Satková poprvé vyhrála v závodě SP, mužům se nedařilo

Kanoistka Gabriela Satková byla na domácím SP ve slalomu čtvrtá, Král devátý

Kanoistka Gabriela Satková byla na SP v Praze čtvrtá, Prskavec na kajaku pátý

Kanoistka Satková vyhrála SP v Ivree, má druhý triumf v sezoně

Slalomářka Satková vyhrála závod kanoistek na Super Cupu, Chaloupka byl třetí

Kanoistka Gabriela Satková byla na domácím SP čtvrtá, Král devátý

Fišerová vyhrála v Troji závod SP kanoistek, Martina Satková přidala bronz

Kanoistka Gabriela Satková má radost, že se přibližuje hvězdné Foxové

Kanoistka Gabriela Satková si v peřejích v Troji vyjela reprezentaci

Fantastický úspěch, česká naděje je vicemistryní světa!

Beze ztrát. Čeští kajakáři a kajakářky prošli na MS kvalifikací

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy