Nejhorší fotbalové zkraty? Kopanec cestou do Anglie i kapky od Chovance. A teď Faery

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.10.2025 (11:00)     Sekcia sport

Těžko soudit, který výsledek byl v historii české fotbalové reprezentace ten nejhorší. Výbuch a porážka v Lucemburku před stříbrným Eurem 1996? Dvojí zakopnutí na Maltě nebo snad nečekaný náraz na Islandu, po kterém tehdejší kouč Jozef Chovanec zuřil: „Hráči musí dostat tvrdé kapky!“ Naposledy si Češi uřízli ostudu v neděli na Faerských ostrovech. Porážka 1:2 dost možná odstřelí trenéra Ivana Haška. Připomeňte si dávné i nedávné kvalifikační zkraty, po nichž bylo v národním týmu rovněž dusno. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Raději se vyhni létání, doporučili Jotovi lékaři. Havaroval cestou na trajekt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.07.2025 (18:06)     Sekcia sport

V pondělí se měl hlásit na startu letní přípravy fotbalového Liverpoolu, osmadvacetiletý portugalský reprezentant Diogo Jota ovšem při tragické autonehodě cestou do Anglie zahynul. Lékaři mu doporučili, aby zpátky na Ostrovy neletěl, protože před pár dny podstoupil menší operaci plic.

 

Šilhavého mohou odvolat příští týden. Teď je nutné porazit Faery, řekl Fousek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.10.2023 (09:07)     Sekcia sport

Pozici reprezentačního kouče Jaroslava Šilhavého bude výkonný výbor fotbalové asociace řešit v příštím týdnu. „Teď je bezpodmínečně nutné porazit Faerské ostrovy, se kterými se hraje už v neděli,“ oznámil předseda Petr Fousek.

 

FOTBAL ONLINE: Anglie změří síly se Senegalem

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (14:23)     Sekcia sport

Fotbalové mistrovství světa v Kataru pokračuje v nedělí dalšími osmifinálovými duely. Od 20:00 se proti sobě postaví Anglie a Senegal. Zápas odvysílá živě stanice Nova Action. Podrobnou online reportáž společně s audiokomentářem nabídne web Sport.cz.

 

Atentát bez odpískání, zkraty i kopačka v obličeji. Deset šílených fotbalových faulů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2021 (09:59)     Sekcia sport

Huntův blikanec proti Čechovi, šílenost v podání německého brankáře Schumachera, surovost Keana či zkrat Zidana. A také čtvrteční kung-fu v podání Roofa z Rangers. Vybrali jsme deset odporných nedovolených zákroků z fotbalové historie.

 

Nejhorší fotbalové týmy v Česku? Dukla vyhrála jen dvakrát, pouhých jedenáct bodů pro Lázně Bohdaneč

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.12.2020 (08:58)     Sekcia sport

Od roku 1993, kdy se rozjela česká fotbalová liga, do ní zasáhlo sedmatřicet týmů a pouze tři kluby nepoznaly hořkost sestupu. Do druhé ligy jdou každý rok nejhorší týmy sezóny, lze však vybrat nejhorší týmy v historii? Seřadili jsme je podle nejmenšího počtu získaných bodů.

 

Česku roste nová hvězda MMA. Játra má ze železa a opovrhuje drzouny z Anglie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2023 (16:16)     Sekcia sport

Dostal kopanec rovnou na játra, a to většinou znamená rychlý konec. Zkroutíte se, nemůžete dýchat, natož se bránit. Vladimír Lengál zázrakem „přežil“. A soupeře chvíli nato zdemoloval. V pátek na Štvanici po páté výhře v řadě definitivně povstala nová česká hvězdička MMA. A rovnou se pustila do drzého Angličana, který se s ním chtěl nesportovně prát už na vážení.

 

Nálož zápasů v Lize národů. Anglie doma, Portugalci bez Ronalda, Slováci bez Hapala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2020 (20:37)     Sekcia sport

Dvaceti duely fotbalové Ligy národů končí říjnová reprezentační přestávka. V elitní skupině hrají Anglie, Francie, Belgie či Portugalsko. Šlágrem je duel Itálie s Nizozemskem. Sledujte vývoj skóre jednotlivých zápasů.

 

Duplantis má mílový náskok, je to kopanec do zadku, běduje Švédův vyzyvatel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.07.2020 (13:58)     Sekcia sport

Trůn pro nejlepšího tyčkaře momentálně nekompromisně zabírá Armand Duplantis. Švédský mladík letos v únoru dvakrát překonal světové maximum, jeho hodnotu vytáhl na 6,18 metru. Ostatní závodníci se tak rázem zaměřují na jediný cíl: přemoct a sesadit nového rekordmana. „Pro všechny je to kopanec do zadku, ten kluk láme světové rekordy a ostatní poráží na hlavu. Musíme se posunout dál,“ přiznává jeden z vyzyvatelů Chris Nilsen.

 

Nominace na Faery: bratři Sadílkové, nováček z ligy. Barák chybí kvůli chování

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.06.2023 (11:03)     Sekcia sport

Trenér Jaroslav Šilhavý pozval na blížící se červnový sraz fotbalové reprezentace a zápasy na Faerských ostrovech a v Černé Hoře Michala i Lukáše Sadílkovy, nováčka Jana Matouška z Bohemians nebo stopera Jakuba Jugase z polské ligy. Z tradičních opor schází zraněný Patrik Schick z Leverkusenu a překvapivě také Antonín Barák z Fiorentiny.

 

FOTBAL ONLINE: Další gól! Anglie se rozjela

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (14:23)     Sekcia sport

Fotbalové mistrovství světa v Kataru pokračuje v neděli dalším osmifinálovým duelem. Od 20:00 se proti sobě postaví Anglie a Senegal, vítěz změří ve čtvrtfinále síly se světovými šampiony z Francie. Zápas odvysílá živě stanice Nova Action. Podrobnou online reportáž společně s audiokomentářem nabídne web Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Gól! Anglie se ujala vedení

Létaly láhve, židle. Chuligáni z Německa a z Anglie se poprali ve Španělsku

FOTBAL ONLINE: Anglie měří síly se Senegalem

ONLINE: Francie na Gibraltaru, Anglie na Maltě. Hraje se fotbalová kvalifikace

Další slávista do Anglie. Jurásek podepsal s druholigovým Norwichem

Anglie odkládá zápasy, není benzin. Fotbalistům došel i na dálnici cestou z utkání

Senegal musí dát Anglii gól a pak to zavřít, radí experti. Obdiv sklízí Kane, Maguire i Rashford

Nejhorší výkon v Šilhavého éře. Fanoušci byli k fotbalistům nemilosrdní

Sázka na comebacky. Útok Bohemians má probrat vysněná posila i Veselého kůň

A teď čtvrtfinále! Slávisté chtějí znovu do Anglie: sen je Manchester United

Neskutečný příběh Kaneova rekordu: oslavy s Rooneym, selhání i zastání od spoluhráče a trenéra

Chvilka v Manchesteru City a celé Faery na nohou. Z ovčích ostrovů do top ligy? Rarita!

Sparťan Surovčík bude napadení od fanouška řešit právní cestou

Hledá se trenér. Zn: Já to dělat nechci. Proč kouč Anglie odmítá životní šanci?

Nejhorší ligový start za třicet let. S Hradcem potřebujeme bodovat, burcuje Hoftych

Anglie se chystá na válku. Rvačka ve Wembley? Stane se to znovu, varuje fanoušek

Hotovo! Liverpool je králem Anglie. Oslavy rozjela výhra Chelsea

ONLINE: Maďarsko hraje s Itálií o postup do finále, Anglie hostí Německo

GLOSA: Preciado, borec pro Evropu. Se zkraty bude jeho strop česká liga

Teenager a ti druzí. Jak si Anglie řekla o pozornost šestigólovým koncertem

Jak zvolili Karase k nároďáku: Nic nevzdal, to byl imitátor!

FOTBAL ONLINE: Anglie na nohou! Wembley hostí derby se Skotskem. Slováci si zavařili

Fotbalistky Anglie vstoupily do ME těsnou výhrou

Tuchelův vítězný debut. Anglie na úvod kvalifikace MS porazila Albánii

Fotbalisté Anglie vstoupili do EURO vítězně

Nejhorší penalta v historii? Klidně ano. Jak hvězdný Icardi minul prázdnou bránu

Fotbalisté Anglie vyhráli na ME hráčů do 19 let nad Rakouskem

V první fázi se prodalo přes 800 tisíc vstupenek na fotbalové MS

Zkazil jste to, inspektore! Anglie se raduje, zbytek Evropy spílá rozhodčímu

Úleva pro reprezentační jedničku! Rezonance vyloučila to nejhorší, potvrdil Vaclík

Plzeň může počtvrté navštívit fotbalové nebe. Jen překonat poslední nástrahy

Všichni v kabině věděli, že tolerance končí. Nešlo o populistické gesto, říká Tvrdík o vyřazení Chorého a Douděry

Fotbalisté Anglie při Tuchelově debutu na úvod kvalifikace MS porazili Albánii

Šilhavý: Rezignace? S čím přijde vedení, nevím. Teď musím připravit tým na Faery

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy