Na nechutném videu koštuje kurýr jídlo z rozvozu: „Každý den něco ochutnám“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.06.2026 (05:00)     Sekcia bulvár

Na sociálních sítích koluje video, které vyvolalo diskusi o způsobu doručování jídla z rozvozových služeb. Záběry mají ukazovat kurýra, který bez okolků degustuje jídlo z doručovaných objednávek. Třešničku na dortu tomu dodává tvrzení jiného rozvozce, který měl přiznat, že si z doručovaných jídel pravidelně část bere. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Drsný útok řidiče subaru na mladíka ve Dvoře Králové: Kurýr Honza (19) skončil s otřesem mozku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.02.2021 (21:46)     Sekcia bulvar

Trauma s otřesem mozku utrpěl při rozvozu zásilek kurýr Honza (19). Dostal pěstí od řidiče, který takto začal řešit odření svého auta. O tom ale v tu chvíli mladík neměl ani ponětí.

 

Josef (75) jezdí v Brně jako kurýr! Je to jeho radost a vydělá mu na "Kanáry"

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.08.2022 (15:15)     Sekcia bulvar

Vzpomínáte na film Vratné láhve, v němž si Zdeněk Svěrák přivydělával v penzi jako kurýr? V Brně takový borec existuje. Josef Telecký (75) rozváží na kole jídlo. Najezdí přitom i 80 kilometrů denně.

 

Drsný karambol: Nepozorný kurýr vjel na elektrokoloběžce přímo před auto, pak udělal salto

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.05.2022 (15:31)     Sekcia bulvar

Drsnou nehodu, ve které hlavní roli hrála nepozornost, vyšetřují brněnští policisté. Kurýr (20) na elektrokoloběžce převážející jídlo v ulici Nové sady při odbočování nedal přednost protijedoucímu autu a po střetu skončil na zemi v kotrmelcích. Mladík bez helmy jako zázrakem vyvázl bez újmy na zdraví.

 

Janda o příčině nevolnosti během koncertu

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     19.12.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

„Před koncertem nevečeřím. Jen si něco zobnu. Kluci z kapely si večeři dají, ale já jenom malinko ochutnám. Je to z toho důvodu, že se mi dělá špatně od žaludku, když začnu zpívat po jídle," odtajnil svůj rituál jednaosmdesátiletý Petr Janda.  

 

Michelinský šéfkuchař v době pandemie rozváží jídlo, za menu si účtuje 1500 korun

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     28.05.2020 (17:34)     Sekcia bulvar

Guy Savoy během pandemie servíruje své speciality v rámci speciálního rozvozu jídla. Za tříchodové menu si účtuje 55 eur.

 

Skandál! Kurýr Zásilkovny nadával a rozdupal balík

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.07.2025 (07:10)     Sekcia bulvar

Naprosto šílenou scénu předvedl kurýr Zásilkovny Václav Hanuš v Dubí na Teplicku. Vzduchem létaly nadávky i samotné balíky, na jeden z nich dokonce dupl a pak? Šup s ním do boxu, jako by se nechumelilo.

 

Kurýr Zásilkovny sprostě nadával a rozdupal balík

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.07.2025 (07:10)     Sekcia bulvar

Naprosto šílenou scénu předvedl kurýr Zásilkovny Václav Hanuš v Dubí na Teplicku. Vzduchem létaly nadávky i samotné balíky, na jeden z nich dokonce dupl a pak? Šup s ním do boxu, jako by se nechumelilo.

 

Kurýr Zásilkovny řádil v Dubí: Balík zmenšil dupnutím!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.07.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Při doručování dal kurýr Zásilkovny v Dubí na Teplicku průchod vzteku. Vzduchem létaly nadávky, práskal dvířkami, a na jeden z balíků dokonce dupnul. A pak? Šup s ním do boxu. Jako by se nechumelilo.

 

Auto v Nuslích srazilo dvě dívky (15)! Zraněné skončily v nemocnici

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.02.2023 (17:45)     Sekcia bulvar

Rána a náraz! V Nuslích srazil kurýr, který po Praze rozváží jídlo, dvě patnáctileté dívky. Jak k nehodě došlo vyšetřují policisté. Na místo vyjížděli i pražští záchráři, kteří dívky ošetřili a převezli do nemocnice. 

 

Roboti dobývají Karlín: Po rozvozu jídla vyrazí i uklízet ulice!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.03.2026 (05:00)     Sekcia bulvar

V Karlíně už několik měsíců rozvážejí jídlo, nově by ale mohli i uklízet. Praha 8 schválila pilotní projekt autonomních zametacích strojů, které by mohly vyjet do ulic ještě letos. Městská část zároveň prodloužila testování doručovacích robotů a plánuje rozšířit jejich provoz.

Kurýr srazil seniorku Evu (†73) : Ošklivá zranění, líčili svědci

Lékaři: Lidé nemusí na Vánoce přibrat, stačí se každý den hýbat

Santa kurýr rozdával dárky na Vysočině: Lidé rozkradli balíky poztrácené na silnici

Kurýra našli v jeho bytě mrtvého, policie shání svědky. Neviděli jste ho?

Kryptograf Adam je kurýr: Přinesl jsem tašky a paní shodila župánek!

Kurýr unesl a zabil dívenku (†7): Rodičům napsal dopis

Dva mladíci z Nového Města pod Smrkem si objednali šest pizz: Kurýra místo placení zmlátili a okradli

Záhada hubnoucí Csákové objasněna: O jídlo nejde!

Další vyjádření Koktových ke skandálnímu videu: Mohou za to záhadné síly!

Chilli jako cesta ke zdraví? Pálivé jídlo pomáhá proti mrtvici i po ní

Kurýr Michal: Z práce z domova bych se zbláznil. A lidé na roušky občas kašlou

Trumf restaurace v koronakrizi: Jídlo v Brně rozváží polonahý kurýr Vojta a jde na dračku

V lockdownu rozvážel jídlo, pak dělal kapitána na lodi: Plánuje se zpěvák vrátit ke své původní profesi?

Pražského kurýra (†36) našli v jeho bytě mrtvého. Muž spadl z koloběžky a rozbil si hlavu

Konec nepříjemnému „dloubání“ v nose. Nové kloktací testy na covid-19 přiveze kurýr ke dveřím

Linka z bezpečí: Pošlete „díky“ svému hrdinovi pandemie

Kurýr na Jižním městě srazil na přechodu dítě (3)! Chlapec skončil v nemocnici s úrazem hlavy

Lékárna.cz: Nadýmání není jen o jídle. Roli hraje polykání vzduchu i hormonální změny

Češi si na Vánoce půjčují častěji, třetina z nich přitom nemá ani na nejlevnější jídlo, varuje odbornice

Slyšíte »jídlo křičet«? Obezitoložka popsala nebezpečný fenomén!

Slyšíte „jídlo křičet“? Obezitoložka z Motola popsala nebezpečný fenomén!

Každé čtvrté auto v centru Prahy je zásobování nebo kurýr: Chystá se časové omezení

Pozor na podvodníky na legendární pláži: Za jídlo vám naúčtují desítky tisíc, chytli se i Češi!

Útočník honil kurýra po zahradě s mačetou! Myslel si, že je milencem jeho ženy, nadýchal tři promile

Vyhublá Besky prozradila, proč by si nikdy nepíchala Ozempic

Netradiční vánoční dárek na poslední chvíli? Kupte Obědovku, za tři stovky nakrmíte 15 lidí v nouzi

Bláznivé scény ve Slunečné: Nahý Knop se schoval do sudu

Michaela Tomešová vyděsila obsluhu fast foodu: Ze zmatku nám dali něco navíc!

Victoria Beckham odhalila své oblíbené jídlo! Dočkala se výsměchu

Victoria Beckhamová odhalila své oblíbené jídlo! Dočkala se výsměchu

Radost a štěstí u Marešových: Na tento okamžik čeká každý rodič

Pizza kraslice i ušaté cupcakes: Vyzkoušejte netradiční velikonoční recepty

Na co si Češi (ne)spoří – a proč by měl mít každý chlap svůj účet na radost

Zděšená Bílá: Mám sevřené hrdlo a pocit, že se mnou něco kroutí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy