Můj testosteron. Když jdou na chlapa léta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.07.2019 (00:00)     Sekcia zajímavosti

Chemický vzorec steroidního hormonu testosteronu vypadá jako včelí plást. Jaké to je, když s věkem začne v těle ubývat, shrnuje magazín Víkend DNES.Další články k tématu:Testosteron nás žene k unáhleným a špatným rozhodnutím, říká vědaZa korupci může i testosteron, tvrdí vědciNávaly, pocení, deprese. Mužská menopauza existuje, tvrdí studie celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Neznámé sporty: švýcarský farmářský golf končil i bitkami

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2020 (00:00)     Sekcia zajimavosti

Není to nejbezpečnější sport. Kotouč při něm létá třistakilometrovou rychlostí do dálky kolem 350 metrů. Hornussen vzdáleně upomíná na golf a baseball, nese však známky švýcarského venkova. A země ho miluje dodnes.

 

Kostelník žil tajný život. Padesátá léta lidem s odlišnou orientací nepřála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2020 (15:30)     Sekcia zajimavosti

Sněžilo. Obří vločky dopadaly na šedivé kočičí hlavy a bělostný sníh dával ponurým ulicím přívětivější vzhled. František Bláha vzal za kliku těžkých dveří. Zastudila ho v dlani, přesto se usmál. Šel si pro svou pravidelnou „odměnu“.

 

Rodičovské splynutí myslí. Společná péče o děti synchronizuje mozky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2020 (00:00)     Sekcia zajimavosti

Stačí přítomnost toho druhého a pláč, smích nebo křik potomků vnímáme jinak. Aktivity mozků obou partnerů se změní, sladí se dohromady. A to především, když se v péči o děti střídají. Zjistila to aktuální studie.

 

Spával na ulici a míval hlad. Sicilián z Bronxu Al Pacino slaví osmdesát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.04.2020 (12:00)     Sekcia zajimavosti

Pětadvacátý duben 1940 byl čtvrtek a v Evropě zuřila válka. V newyorském Harlemu sváděla boj jednadvacetiletá Rose Pacino, když přiváděla na svět syna Alfreda Jamese. Ten se později pod jménem Al zapsal do dějin světové kinematografie.

 

Hra na babu má profi verzi. Plnou překážek. A patentovanou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.05.2020 (00:00)     Sekcia zajimavosti

Znali jsme ji všichni. A zná ji celý svět, dětstvím provází všechny generace. „Máš babu!“ Když ke hře přidáte překážky, regulujete ji pravidly, dostanete profesionální ligu honěné, kterou na YouTubu sledují desítky milionů lidí. A někdejší hru pro každého tak obsadí patent.

 

Nesnášel vyčítavý pohled manželky. Když nezabrala otrava, musel ji udusit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2020 (18:00)     Sekcia zajimavosti

Podíval se na ni a ona mu pohled opětovala. Bylo v něm tolik vášně! Zabolelo ho ve slabinách. Kdy už ji bude moci zase obejmout? „Tak na zdraví,“ řekl a zvedl sklenici. „Na vaše, soudruhu řediteli,“ ozvalo se téměř jednohlasně. Usmál se. Už věděl, co udělá, až přijde domů.

 

Baví mě být středem pozornosti, říká MOgirl Zuzana

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.05.2020 (00:00)     Sekcia zajimavosti

Za svůj zatím nejvýznamnější úspěch považuje, že fotí. A že se focením dokonce živí, i když zároveň studuje střední školu technického zaměření. „Vydělává mi tak to, co mě baví, a to je podle mě úspěch. Každému se to bohužel nepodaří,“ říká MOgirl Zuzana.

 

Most smrti: kam vedlo, když měla sebevrahy odradit pojišťovna a reklamka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2020 (00:00)     Sekcia zajimavosti

Spokojená rodina, zamilované páry. Přesně to po bolestivém rozchodu vidět nechcete. Stejně tak vás rozruší, potácíte-li se bez peněz, zmínky o hladu nebo naopak o hostině. Přesto právě takové emoční rozpory hodila na lidi se sebevražednými úmysly kampaň korejské pojišťovny a reklamní agentury na soulském mostu Mapo.

 

OBRAZEM: Příběh legendárního letadla se zahnutým zobákem

Zdroj Zdroj: 21stoleti.cz     16.04.2020 (18:03)     Sekcia zajimavosti

Kalendář ukazoval 26. 9. 1973, když se na svůj první let s cestujícími přes Atlantik vydal legendární letoun Concorde. Concorde nebyl jediným, a dokonce ani prvním civilním letadlem, které dokázalo pokořit hranici rychlosti zvuku. I přesto se tento britsko-francouzský stroj stal symbolem cestování nadzvukovou rychlostí.                    

 

Penisová rouška říká: Neporušuj odstup. Stala se hitem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2020 (00:00)     Sekcia zajimavosti

Je jich spousta, mají různý tvar i barvy. Když vás však kolekce nakreslených malých penisů na roušce urazí a ozvete se, znamená to, že jste porušili nařízený sociální odstup. Americká sociální pracovnice Mindy Vincentová svou penisovou rouškou pobavila svět. „Humor dnes potřebujeme,“ řekla Xman.cz.

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy